Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Poszerz swoje możliwości

Jesteś producentem i chcesz sprzedawać swoje produkty za granicą? Otwórz się na całą Europę i zwiększ zyski. Chętnie Ci w tym pomożemy! Poznaj nowoczesne i efektywne moduły, które pomogą Ci z powodzeniem dotrzeć do klientów. Oddajemy do Twojej dyspozycji narzędzia, dzięki którym sprawnie zarządzasz ofertą produktową. Bezpośrednio koordynujesz zamówienia, planujesz dostawy i politykę cenową. Przejrzyste funkcje pozwalają Ci na prezentację produktów i stanów magazynowych oraz zbieranie zamówień z rynku.
Udzielamy dostępu do modułu „Prognozowanie odjazdu kurierów”, dzięki któremu zyskasz informację, w jakim terminie sprzedany towar zostanie dostarczony do sortowni w poszczególnym kraju europejskim. Naszym priorytetem jest, aby wszystkie przesyłki w maksymalnie najkrótszym czasie docierały do poszczególnych sortowni w całej Europie. Udostępniony moduł umożliwi Ci prześledzenie transportu poszczególnej przesyłki, potwierdzi termin wyjazdu z naszego magazynu oraz czas dostawy do odpowiedniej sortowni w Europie.

Już od ponad 10 lat prowadzimy sprzedaż internetową na najpopularniejszych międzynarodowych platformach oraz własnych sklepach w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii, Szwecji, Rumuni we Włoszech i w Hiszpanii. 
Wiemy jak trudno jest rozpocząć handel za granicą, wiemy z jakimi problemami logistycznymi, kadrowymi oraz trudnościami ze znajomością prawa podatkowego w różnych krajach Europy należy się zmierzyć. Dlatego to my zajmujemy się całą logistyką i obsługą sprzedaży, pozwalając naszemu Partnerowi skupić się w 100% na produkcji. 
Nasz zespół składa się z około 200 osób, w tym ponad 40 handlowców mówiących w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, czeskim, rumuńskim, szwedzkim, niderlandzkim.

 

Współpracując z nami, dodatkowo otrzymują Państwo:

  • Obsługę reklamacji i zwrotów prowadzoną przez doskonale znających prawo konsumenckie pracowników
  • Adres do zwrotu w Niemczech
  • Wynegocjowane koszty wysyłek na które pracowaliśmy latami, współpracując z największymi przewoźnikami w krajach Unii Europejskiej
  • Ubezpieczony magazyn z ochroną i zaplecze logistyczne na terenie UE

Kontakt

E-mail:  wspolpraca@euroelectronics.eu
Telefon:  +48 603 771 441