Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 13,00 zł - 17,00 zł

Kategorie

Kategorie

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Bezpieczniki szklane

Bezpieczniki szklane to jedne z najbardziej popularnych modeli na rynku, stosowane w sporej liczbie instalacji elektrycznych, wykorzystywanych w Polsce. Produkty skutecznie spełniają swoją funkcję, chroniąc układy przez szkodliwymi następstwami przepięć czy też zwarć. W katalogu zadbaliśmy o modele, które skutecznie poradzą sobie w systemach działających na bazie prądu o różnym natężeniu. Proponujemy sprawdzone akcesoria, stworzone zgodnie z rygorystycznymi wymogami dla tego typu elementów.

Jak działa bezpiecznik szklany?

Gdy podczas jazdy samochodem na drodze dochodzi do niebezpiecznego zdarzenia, kierowca używa hamulca. Bezpiecznik szklany 5A można uznać za taki właśnie sprzęt do “awaryjnego hamowania” w przypadku instalacji elektrycznych. Jeśli element wykryje, że parametry układu przekraczają konkretne poziomy, przerywa obwód, wstrzymując tym samym dostarczanie energii. Klasyczny bezpiecznik szklany 15A ma konstrukcję rurki zakończonej stykami. Urządzenie działa, wykorzystując drucik topikowy. Znajduje się on w środku produktu i topi się, jeśli do systemu trafia prąd o zbyt dużym natężeniu. Im większa skala zwarcia lub przepięcia, tym szybciej akcesorium pozbawi układ energii. Ten stosunkowo prosty koncept sprawdza się doskonale w wielu instalacjach.

Wysoki poziom skuteczności działania

Bezpiecznik szklany 20A cechuje się sporą zdolnością wyłączania niepoprawnie funkcjonujących instalacji, działając przy tym ze znaczną szybkością. Co więcej, dobrze też radzi sobie z różnymi warunkami środowiskowymi. Stanowi efektywne zabezpieczenie dla konkretnych elementów urządzeń lub całych instalacji. Pozwoli uniknąć uszkodzeń sprzętu i wiążących się z tym znacznych kosztów naprawy. Dodatkowo bezpiecznik topikowy w naszych katalogach zamówisz w bardzo atrakcyjnej cenie. W niskich kosztach zyskasz wysoki poziom ochrony. Akcesorium kupisz zarówno w wersji pojedynczej, jak i zamówisz w wygodnym zestawie liczącym np. 100 sztuk. Wystarczy znaleźć odpowiedni model bezpiecznika.

Pozostałe zalety bezpieczników topikowych

Produkty, które stworzono z myślą o ochronie instalacji elektrycznej przed niebezpiecznymi sytuacjami, powinny cechować się sporą bezawaryjnością. Bezpiecznik topikowy 5A wykazuje takie właściwości. Akcesorium po zamontowaniu pozwala o sobie zapomnieć aż do chwili wystąpienia zwarcia, kiedy to w wyniku zbyt dużego natężenia stopi się umieszczony wewnątrz drucik. Bezpiecznik topikowy 15A nie wymaga specjalnej konserwacji ze strony użytkownika. Nie przysparza też zbyt wielu problemów w razie wymiany. Z tym zadaniem każdy ekspert poradzi sobie naprawdę szybko. Wiele zalet produktów sprawia, że są chętnie wybierane przez klientów Centrumelektroniki, pomimo upływu lat i pojawiających się na rynku nowych technologii.

Produkty do instalacji o różnym napięciu i natężeniu prądu

W katalogach zadbaliśmy o dziesiątki produktów, abyś łatwo znalazł bezpiecznik topikowy dostosowany do własnych potrzeb, a dokładnie wymagań instalacji. Chodzi tutaj o wspomniane już parametry w zakresie np. natężenia prądu. Oferujemy najpopularniejsze rodzaje akcesoriów. W Centrumelektroniki zamówisz nie tylko szybki bezpiecznik topikowy 20A, ale także zwłoczne bezpieczniki szklane. Możesz zaufać standardowi tych produktów, bo wybieramy wyłącznie akcesoria od sprawdzonych firm, spełniające określone parametry jakościowe. Przez ponad 20 lat rynkowej działalności udało nam się nawiązać współpracę z setkami firm z terenu Azji i Europy, cenionych przez klientów prywatnych oraz branżowych specjalistów.

Zastosowanie szklanych bezpieczników

Potencjał, jakim może się pochwalić szklany bezpiecznik 15A, przekłada się na liczbę zastosowań. Dzięki dużej uniwersalności chętnie wybierają go zarówno klienci poszukujący zabezpieczeń do domowej instalacji, jak i firmy posiadające nowoczesny park maszynowy. Produkty stosuje się powszechnie w wielu urządzeniach elektrycznych np.: telewizorach, sprzętach AGD lub narzędziach do majsterkowania. W przypadku tych sprzętów wymiana bezpiecznika będzie znacznie tańszym rozwiązaniem niż naprawa większej liczby podzespołów. Ten argument jeszcze bardziej zyskuje na wartości, gdy idzie o nowoczesne i niezwykle kosztowne maszyny, wykorzystywane przez różne firmy. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego modelu, zadzwoń!

Szklane

Podkategorie

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

bezpieczniki-szklane
Bezpiecznik do mikrofalówki 0.7A 5KV 40mm
13,39 zł Cena