Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 28,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Bezpieczniki termiczne

Tani sposób na zabezpieczenie drogich systemów oraz urządzeń? W szerokiej ofercie sklepu Centrumelektroniki znajdziesz bezpiecznik termiczny. Urządzenie polecamy wszystkim osobom, które chcą zadbać o bezpieczeństwo całych instalacji lub konkretnych sprzętów. Akcesoria pozwolą też chronić domowników bądź pracowników przed nieprzewidzianymi zdarzeniami np. gwałtownymi skokami temperatury całej instalacji. Posiadamy sprawdzone produkty. Każdy bezpiecznik termiczny do bojlera spełnia rygorystyczne normy oraz ma niezbędne atesty.

Prosta zasada działania

Na rynku spotkasz się z wieloma rodzajami bezpieczników. Modele termiczne wybierają klienci chcący zapewnić systemom dodatkową ochronę przed przegrzaniem. Urządzenie reaguje na konkretne, graniczne wysokości temperatury, przerywając przy wybranych wskazaniach obwód, a więc wstrzymując przepływ prądu. Bezpiecznik termiczny potrafi pracować w szerokim zakresie. Skala obsługiwanych temperatur zaczyna się na kilkudziesięciu, a kończy na kilkuset stopniach Celsjusza. Urządzenie może pochwalić się umiejętnością przewodzenia sporych prądów zmiennych, znajdując dla siebie miejsce m.in. w maszynach przemysłowych. W katalogach znajdziesz dziesiątki godnych uwagi pozycji, w tym np. bezpiecznik termiczny 10A.

Kupujesz, montujesz i korzystasz

Wielu indywidualnych klientów oraz branżowych ekspertów ceni bezpiecznik termiczny 2A za niezwykłą funkcjonalność. To tani sposób zabezpieczenia instalacji o bardzo dużym stopniu skuteczności. Poza tym, akcesorium nie należy do skomplikowanych podczas eksploatacji. Po zakupie oraz zamontowaniu nie wymaga specjalnej konserwacji. Pracuje do momentu wykrycia usterki, kiedy to rozłącza obwód, aby chronić całą instalację. W przypadku wyeksploatowania elementu wystarczy wymontować produkt i zamienić na nowy, co nie przysparza praktycznie żadnych problemów. Poza tym bezpiecznik termiczny do bojlera ma atrakcyjną, niską cenę, a więc nie będzie stanowił dużego obciążenia dla domowego lub firmowego budżetu.

Zastosowanie bezpieczników termicznych

Popularność, jaką cieszy się wśród użytkowników bezpiecznik termiczny 10A, wynika także z jego uniwersalnego zastosowania. Z akcesorium można spotkać się w wielu sprzętach, często nie zdając sobie nawet z tego sprawy. Jeśli chodzi o przemysłowe wykorzystanie, produkt pojawia się w np. w silnikach elektrycznych, zabezpieczając je przed przegrzaniem, a tym samym uszkodzeniem. W biurach stanowi za to popularny element drukarek lub kserokopiarek. Spotkać go można bez problemu także w domowych warunkach, bo bezpiecznik termiczny chętnie wykorzystują producenci m.in.: żelazek, kuchenek indukcyjnych czy też czajników. Jeśli masz wątpliwości, jaki model wybrać, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Gwarancja najwyższej jakości produktów

Na rynku elektroniki działamy od ponad 20 lat. Zebrane w tym czasie doświadczenie pozwala nam wybierać do katalogów produkty o pewnej jakości wykonania. Mowa tu między innymi o kwestii materiałów użytych w procesie produkcyjnym. Jedynie przetestowane tworzywa sprawią, że bezpieczniki zyskają odpowiednią wytrzymałość, a co za tym idzie - także żywotność oraz funkcjonalność. Współpracujemy wyłącznie z cenionymi w branży firmami, oferującymi urządzenia posiadające wymagane atesty. Robimy wszystko, co niezbędne, aby w ręce naszych klientów trafiały pełnowartościowe akcesoria. Troszczymy się także o wygodę zamawiających. Bezpiecznik termiczny 2A kupisz w atrakcyjnej cenie bez wychodzenia z domu, korzystając z szybkiej dostawy.

Mamy bezpiecznik, którego potrzebujesz!

W katalogach przygotowaliśmy kilkadziesiąt propozycji produktów o bardzo odmiennej specyfikacji. Zależy nam, abyś bez problemu znalazł bezpiecznik termiczny do bojlera, idealnie dostosowany do własnych potrzeb np. w zakresie parametrów dotyczących prądu maksymalnego. Poza tym systematycznie uzupełniamy stany magazynowe, aby od razu po złożeniu zamówienia przystąpić do jego realizacji. Wiemy, że niekompletna instalacja elektryczna może być przyczyną wielu problemów, dlatego bezpiecznie zapakowany towar wysyłamy ogólnopolskimi firmami kurierskimi. W ten sposób po maksymalnie krótkim okresie bezpiecznik termiczny 10A będzie gotowy do wykorzystania w firmie lub domu. Sprawdź też ofertę naszych pozostałych bezpieczników.

Termiczne

Podkategorie

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Aktywne filtry

bezpieczniki-termiczne
Bezpiecznik termiczny 10A 157C
4,93 zł Cena
bezpieczniki-termiczne
Bezpiecznik termiczny 10A 120C SF120E
5,46 zł Cena