Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 210,00 zł

Kategorie

Kategorie

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Rozgałęźniki satelitarne

Szukasz skutecznego rozwiązania problemu z podłączeniem wielu odbiorników do jednej anteny? W Centrumelektroniki znajdziesz akcesoria, z którymi błyskawicznie stworzysz odpowiednią instalację. Nasz asortyment obejmuje m.in. rozgałęźniki satelitarne, umożliwiające rozdzielenie sygnału antenowego z jednego wejścia na kilka odbiorników. To bardzo praktyczne komponenty, które przejmują sygnał przesyłany z jednego kabla koncentrycznego i przesyłają go innymi kablami do poszczególnych urządzeń. W ofercie naszego sklepu dostępnych jest wiele typów rozgałęźników aktywnych i pasywnych. Dostarczamy nie tylko splittery antenowe, ale również wzmacniacze, multiplexery czy rozgałęźniki HDMI. Bez trudu dopasujesz odpowiedni komponent do już posiadanej lub dopiero projektowanej instalacji.

Rozgałęźnik antenowy – najważniejsze cechy

Jak wspominaliśmy, rozgałęźnik satelitarny to urządzenie, które pobiera zawartość wideo i audio z jednego źródła, a następnie duplikuje lub „dzieli” ten sygnał na wiele odbiorników, co umożliwia wyświetlanie obrazu i dźwięku w kilku źródłach. Na przykład – rozdzielacz antenowy może pobierać zawartość z jednego odbiornika satelitarnego i wyświetlać ją na wielu telewizorach. W zależności od typu rozgałęźnika, zawartość może być wyświetlana na dwóch lub więcej ekranach. W naszej ofercie znajdziesz splittery satelitarne z nawet sześcioma wyjściami, które doskonale sprawdzają się w przypadku zaawansowanych instalacji i pozwalają rozprowadzić sygnał do wielu urządzeń.

Rozgałęźniki antenowe to świetny sposób na oszczędzania miejsca oraz optymalizację kosztów. Zamiast wyposażać drugi telewizor w indywidualną antenę satelitarną lub kablową, możesz po prostu użyć rozdzielacza, zmniejszając liczbę elementów potrzebnych do dostarczenia sygnału do drugiego telewizora. Większość rozgałęźników antenowych ma smukłą i elegancką konstrukcję, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić, że nieporęczny przedmiot zajmie dużo miejsca np. w Twoim domowym centrum rozrywki. Rozgałęźnik satelitarny można wykorzystać w wielu miejscach. Rozwiązania te doskonale sprawdzają się w m.in. w domach wielorodzinnych, dużych mieszkaniach, na klatkach schodowych, w budynkach usługowych, instytucjach publicznych czy hotelach.

Splitter satelitarny – szeroka oferta

W Centrumelektroniki znajdziesz kilkanaście rodzajów splitterów oraz akcesoriów wykorzystywanych m.in. w TV cyfrowej i analogowej. Rozgałęźniki różnią się w zależności od liczby dostępnych wyjść, zakresów częstotliwości, odległości, jaką może pokonać sygnał, wzmocnienia oraz dostępnych dodatkowych funkcjonalności, takich jak Power Pass czy tłumienie odsprzężenia.

Oprócz rozgałęźników antenowych, w naszej ofercie dostępne są także coraz popularniejsze rozgałęźniki HDMI. Najbardziej podstawowym modele w tej kategorii jest rozdzielacz 1x2 HDMI. Może on udostępniać zawartość między dwoma różnymi telewizorami lub monitorami z jednego źródła. Jeśli masz miejsce w domu, w którym chcesz korzystać z dwóch ekranów obok siebie lub w różnych pokojach, to rozgałęźnik 1x2 HDMI sprosta temu zadaniu. Obsługuje również rozdzielczość 4K. Rozdzielacze HDMI z dwoma wyjściami często stosuje się w instalacjach domowych, natomiast modele, które mogą obsługiwać cztery lub więcej telewizorów, są używane m.in. w barach sportowych, salach lekcyjnych czy salach konferencyjnych.

Obok takich akcesoriów, jak splitter antenowy, nasi klienci często decydują się także na zakup wzmacniaczy. Warto pamiętać o tym, że nawet najlepszy rozdzielacz satelitarny powoduje delikatną utratę sygnału. Straty te jednak można rekompensować, a najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku są wzmacniacze. Praktyczna regulacja wzmocnienia pozwala na dopasowanie poziomu sygnału w całej instalacji i komfortowe odbieranie obrazu czy dźwięku na posiadanych urządzeniach. Jeśli masz pytania związane z rozgałęźnikami satelitarnymi – zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci chętnie doradzą w wyborze odpowiedniego komponentu. Mogą również przedstawić szczegóły oferty innych akcesoriów z całej kategorii TV cyfrowa i analogowa.

Rozgałęźniki

Podkategorie

Jest 54 produktów.

Pokazano 1-32 z 54 pozycji

Aktywne filtry

rozgalezniki-satelitarny-splittery
Rozgałęźnik wtyk cinch - 2 gniazda cinch
5,66 zł Cena
pasywne-rozgalezniki-saltelitarne
Rozgałęźnik F-sat 3x gniazda F trójnik
5,62 zł Cena
pasywne-rozgalezniki-saltelitarne
Rozgałęźnik antenowy 1F na 2F 5-900Mhz
6,37 zł Cena
rozgalezniki-satelitarny-splittery
Rozgałęźnik antenowy R-2 1/2 wewnętrzny mini Badmor
16,63 zł Cena
pasywne-rozgalezniki-saltelitarne
Sumator rozgałęźnik zewnętrzny ARS małostratny
29,52 zł Cena