Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 515,00 zł

Kategorie

Kategorie

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Wzmacniacze

Lubisz oglądać telewizję, lecz od dłuższego czasu nie możesz cieszyć się nią w pełni, ponieważ obraz zaczyna „śnieżyć” lub ulega zatrzymaniu? Niekoniecznie musi być to wina telewizora lub podłączonego do niego dekodera. Tego typu problemy pozwala skutecznie, szybko i trwale rozwiązać wzmacniacz antenowy DVB-T. Ich występowanie najczęściej spowodowane jest zbyt dużą odległością odbiornika względem anteny lub wykorzystaniem w instalacji okablowania o wysokim czynniku tłumienności. Jeśli więc zauważyłeś je również u siebie, zachęcamy do skorzystania z usług Centrum Elektroniki. U nas na pewno zdołasz znaleźć urządzenie, dzięki któremu będziesz mógł przeskakiwać pomiędzy kolejnymi kanałami bez obaw o możliwość obejrzenia interesującego Cię w danym momencie programu.

Wzmacniacze DVB-T – w jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Kłopoty z nieprawidłowym funkcjonowaniem instalacji antenowych w większości przypadków wiążą się z konstruowaniem jej samodzielnie. Na szczęście w pojedynkę można również skorygować ewentualne błędy, aby spoglądać w ekran emitujący obraz bez irytujących efektów. Wzmacniaczez naszej oferty to urządzenia, których zastosowanie nierzadko okazuje się nie tylko potrzebne, ale wręcz niezbędne. Szczególnie w sytuacjach, gdy ustawienie anteny tuż obok telewizora jest niemożliwe. Oferowane przez nas wzmacniacze DVB-T są w stanie zagwarantować swoim nabywcom siłę wzmocnienia o różnych parametrach, co sprawia, że praktycznie każdy Klient może pozyskać taki model, który okaże się dla niego właściwy. W celu nabycia odpowiedniego urządzenia wystarczy więc dobrać jego siłę (mierzoną w dB.) względem wykorzystywanej instalacji, a także zastanowić się, na uzyskaniu jakiego efektu Ci zależy, ponieważ nie wszystkie wzmacniacze DVB-T działają w jednakowy sposób.

Najpopularniejsze rodzaje wzmacniaczy DVB-T

Wzmacniacze DVB-T, których zakup polecamy, radzą sobie z rozprowadzaniem sygnału zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach typu hotel czy blok mieszkaniowy, w których najczęściej wykorzystywanych jest znacznie więcej odbiorników. Warto pamiętać również o tym, że proponowane w tym miejscu artykuły elektroniczne różnią się wspomnianą siłą wzmacniania, ale też pod innymi względami. Klientom oferujemy bowiem m.in. wzmacniacze liniowe oraz kanałowe. Pierwsze z wymienionych należą do najtańszych na rynku i służą do montowania ich jak najbliżej anteny w celu wzmocnienia konkretnych częstotliwości. Z kolei wzmacniacz kanałowy DVB-T również służy do wzmacniania określonych kanałów, lecz jednocześnie w wielu przypadkach kosztem pozostałych. Dużą popularnością cieszą się również wzmacniacze masztowe, wykorzystywane w celu poprawy jakości sygnału dochodzącego do większej liczby odbiorników podłączonych do tej samej anteny.

Główne zalety dostępnych w Centrum Elektroniki wzmacniaczy DVB-T

Korzystając z naszych usług, możesz szybko uzyskać wybrany wzmacniacz liniowy DVB-T lub kanałowy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w Centrum Elektroniki modelami. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania oraz gwarancja bezpieczeństwa wyposażonych w nie instalacji. Wiele z nich posiada dodatkowo specjalne filtry (np. LTE), dzięki którym jeszcze efektywniejsze jest eliminowanie niechcianych sygnałów pochodzących z danych pasm. Za ich sprawą można cieszyć się oglądaniem telewizji również przy niesprzyjającej pogodzie, która – jak wiadomo – niekiedy także może negatywnie wpływać na jakość sygnału. Jeśli więc działanie Twojej anteny dotychczas zakłócał silny wiatr lub obficie padający deszcz, wzmacniacz antenowy DVB-T na pewno pomoże Ci zapomnieć o tego typu problemach. Na korzyść naszych urządzeń wpływa też ich niewielki pobór prądu, generowanie niedużych szumów własnych oraz szeroki zakres temperatur, w których mogą działać na najwyższym poziomie wydajności.

Wzmacniacze

Jest 123 produktów.

Pokazano 1-32 z 123 pozycji

Aktywne filtry

Wzmacniacz Maclean, Antenowy liniowy, Szerokopasmowy 5-2400 MHz, DVB-T/T2 20dB, 5-12V, MCTV-497
wzmacniacze-dvt-b-przelotowe
Wzmacniacz Maclean, Antenowy liniowy, Szerokopasmowy 5-2400 MHz,...
15,71 zł Cena
Wzmacniacz sygnału antenowego 20dB
wzmacniacze-dvt-b-standardowe
Wzmacniacz sygnału antenowego 20dB
33,47 zł Cena
Wzmacniacz antenowy Philips
  • Wyprzedaż!
wzmacniacze-dvt-b
Wzmacniacz antenowy Philips
11,86 zł Cena
Wzmacniacz DVB-T DL30 15-30dB Digitsat
wzmacniacze-dvt-b-przelotowe
Wzmacniacz DVB-T DL30 15-30dB Digitsat
31,52 zł Cena
Wzmacniacz DVB-T DL20 12V Digitsat
  • Wyprzedaż!
wzmacniacze-dvt-b-przelotowe
Wzmacniacz DVB-T DL20 12V Digitsat
23,12 zł Cena
Wzmacniacz antenowy LG2 płytka
wzmacniacze-dvt-b-standardowe
Wzmacniacz antenowy LG2 płytka
12,76 zł Cena
Wzmacniacz antenowy 24dB WE24A1 DPM
wzmacniacze-dvt-b-ekranowane
Wzmacniacz antenowy 24dB WE24A1 DPM
24,69 zł Cena
Symetryzator antenowy 21-60 do anten Yagi BAD*16Z BADMOR
  • Wyprzedaż!
wzmacniacze-dvt-b-standardowe
Symetryzator antenowy 21-60 do anten Yagi BAD*16Z BADMOR
8,30 zł Cena
Wzmacniacz antenowy SWA-2000
  • Wyprzedaż!
wzmacniacze-dvt-b
Wzmacniacz antenowy SWA-2000
7,27 zł Cena

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć