Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 11,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Kondensatory MKT

Prowadzimy profesjonalny sklep elektroniczny, więc nie mogło zabraknąć u nas tak niezbędnych części, jak kondensatory. Występują one w wielu odmianach, ale do popularnych modeli należą m.in. kondensatory MKT, które oczywiście znalazły się w naszych katalogach. Przygotowaliśmy kilkadziesiąt godnych polecenia produktów, spełniających niezbędne normy jakościowe. Bez problemu znajdziesz modele o odpowiednich parametrach. Akcesoria są dostępne w atrakcyjnej cenie. Potrzebny kondensator MKT 100nf zamówisz bez wychodzenia z domu.

Urządzenia o ogromnym znaczeniu dla układów

Kondensatory MKT to ukryci bohaterowie układów elektrycznych. Bez nich wiele urządzeń nie mogłoby skutecznie działać, a my, jako użytkownicy, musielibyśmy zapomnieć o sporej gamie sprzętów ułatwiających nam życie. Mówiąc krótko, kondensatory MKT stanowią podstawowy element dla nowoczesnych systemów opartych o elektronikę, ale trzeba zamawiać je, zwracając uwagę na odpowiednie oznaczenia. W większości układów urządzenia należą do intensywnie eksploatowanych elementów, ale pomimo tego potrafią pracować z maksymalną wydajnością przez długi czas. Kondensatory, podobnie jak rezystory i cewki, należą do grupy elektroniki biernej, czyli kategorii obejmującej w naszym sklepie ponad tysiąc produktów.

Zasada działania

Pojemność należy do kluczowych elementów, jeśli chodzi o podstawowe parametry kondensatorów. Dzięki niej wiemy, jakim potencjałem w zakresie gromadzenia ładunków elektrycznych dysponują konkretne produkty. Niemniej ważnym aspektem pozostaje również czas rozładowania. To m.in. na podstawie tych danych dowiemy się, czy kondensatory MKT 100nf spełnią nasze wymagania. Zasada działania samych urządzeń pozostaje stosunkowo nieskomplikowana. Gdy do elektrod trafia prąd, specjalne płytki (okładki) gromadzą ładunki. Odcięcie zasilania nie spowoduje ich zniknięcia. W ten sposób kondensatory MKT są w stanie realizować podstawowe zadanie, jakim jest zbieranie energii.

Gdzie znajdują zastosowanie kondensatory?

Krócej byłoby chyba wymienić, jakie branże nie korzystają z kondensatorów, niż wskazać te od nich w pełni zależne. W codziennym życiu z urządzeniami spotkamy się np. w zasilaczach lub silnikach. Tak naprawdę z kondensatorami MKT 100nf każdego dnia masz do czynienia nie tylko w domach, ale również różnej wielkości przedsiębiorstwach lub zakładach produkcyjnych. Duża uniwersalność oferowanych urządzeń wpisuje się w i tak już całkiem pokaźną listę zalet. W naszym sklepie te niezwykłe produkty zamówisz w dowolnym momencie, bo dbamy o systematyczne uzupełnianie stanów magazynowych. W katalogu czeka na Ciebie kilkadziesiąt najpopularniejszych na rynku modeli.

Jakość wykonania - dla nas to podstawa

Przy wyborze kondensatorów warto, a nawet powinno się, zwrócić uwagę na jakość ich wykonania. Niskiej klasy produkty mogą szybko wymagać wymiany lub nie poradzić sobie z wymaganiami, jakie się przez nimi postawi. Dla nas wysoki standard produkcji to absolutna podstawa. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi markami z Europy i Azji, dlatego klientom oferujemy akcesoria powstałe na bazie solidnych materiałów. Tworzywa oraz konstrukcja urządzeń spełniają niezbędne normy stawianie tego typu sprzętom. To kolejny argument za tym, aby kondensatory MKT zamówić właśnie w naszym sklepie, korzystając z opcji szybkiej wysyłki. Postaw na elektronikę dostępną w niskiej cenie!

Pomożemy znaleźć odpowiednie produkty

Gdy idzie o kondensatory MKT, istotną rolę odgrywają oznaczenia. Mówią bardzo wiele o parametrach urządzeń i podpowiadają, jaki produkt będzie odpowiedni dla konkretnej instalacji. Na tym polu posiadamy niezbędne doświadczenie, bo w branży elektronicznej działamy z powodzeniem już od ponad 20 lat. Zdobywana oraz poszerzana przez ten czas wiedza pozwala nam skutecznie doradzać klientom podczas poszukiwań. Eksperci Centrumelektroniki bez żadnego problemu pomogą znaleźć kondensatory MKT 100nf, zgodne z Twoimi wymogami. Gdy uda już się zlokalizować produkt, zamówisz go szybko bez wychodzenia z domu, a my dostarczymy go bezpiecznie pod wskazany adres.

MKT

Podkategorie

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

kondensatory-mkt
Kondensator MKT 1nF 63V
5,26 zł Cena