Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 177,00 zł

Kategorie

Kategorie

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Zewnętrzne anteny DVB-T

Darmowa telewizja z wieloma kanałami w wysokiej rozdzielczości niegdyś była czymś niespotykanym, obecnie to standard w całej Polsce. Wszystko za sprawą cyfrowych multipleksów, do których odbioru potrzeba odpowiedniego tunera i anteny. O ile tuner stanowi wbudowaną część większości nowoczesnych telewizorów, o tyle wciąż należy zaopatrzyć się w zewnętrzne anteny DVB-T. Najwyższej jakości urządzenia z tej kategorii znajdziesz w naszej ofercie. Dzięki nim zyskasz dostęp do najpopularniejszych stacji telewizyjnych. Anteny DVB-T zapewnią stabilny sygnał, co pozwoli bez przeszkód oglądać ulubione programy.

Duży wybór modeli

W ofercie posiadamy anteny TV DVB-T o rozmaitej specyfikacji. Wybór odpowiedniego modelu pozwoli cieszyć się wieloma polskimi kanałami o standardowej rozdzielczości lub jakości HD. Zewnętrzne anteny DVB-T różnią się m.in. siłą wzmacniacza sygnału. To celowy zabieg, bo w lokalizacjach położonych niedaleko stacji nadawczych nie ma potrzeby montowania najsilniejszych odbiorników. Mocniejsze modele sprawdzą się za to, gdy zachodzi potrzeba odbioru sygnału w miejscach, gdzie z jego siłą występują problemy. W Centrumelektroniki zadbaliśmy o duży wybór modeli, abyś bez problemu znalazł zewnętrzne anteny DVB-T dostosowane do własnych potrzeb.

Produkty z dodatkowymi funkcjonalnościami

Podstawowym zadaniem anteny jest odbiór sygnału telewizyjnego. Nam zależy jednak, aby produkty te zapewniały jak największy komfort użytkowania, dlatego postawiliśmy na modele z dodatkowymi funkcjonalnościami. Odbierają one nie tylko sygnał cyfrowy (DVB-T), ale także naziemny analogowy. Są wyposażone w wysokiej klasy filtry LTE. Eliminują zakłócenia sygnału związane z działaniem sieci komórkowych. Poza tym zewnętrzne anteny DVB-T mają bardzo ergonomiczne gabaryty, a więc zamontujesz je zarówno w domu, jak i na balkonie mieszkania. Dodatkowo produkty te posiadają atrakcyjną cenę. Łatwo znajdziesz model anteny w zaplanowanym budżecie.

Anteny przeznaczone do domu lub na podróż

O antenach do odbioru sygnału cyfrowego najczęściej myśli się w kontekście telewizji domowej, ale ich możliwości są znacznie większe. W ofercie posiadamy wspomniane już wcześniej modele dedykowane mieszkaniom, ale proponujemy również wersje „podróżne”. Chociażby zewnętrzne anteny DVB-T firmy Maclean bez problemu da się zamontować np. na samochodach ciężarowych, przyczepach, czy też jachtach. Dzięki temu z darmowej telewizji będziesz mógł cieszyć się podczas licznych wyjazdów. Tego typu anteny posiadają podstawkę magnetyczną, aby łatwiej dało się je zamontować. Co ważne, dzięki innowacyjnej konstrukcji produkty nie wymagają specjalnego ukierunkowania w stronę nadajnika.

Akcesoria przystosowane do pracy w trudnych warunkach

Zewnętrzne anteny DVB-T ze względu na miejsce montażu muszą być wytrzymałe. W trakcie całego roku przyjdzie się im przecież mierzyć z różnymi warunkami atmosferycznymi, poczynając od znacznych mrozów, a kończąc na sporych upałach. W międzyczasie czekają ich jeszcze „potyczki” z deszczem, śniegiem oraz wiatrem. Wybierając nasze produkty, masz pewność, że zostały do takiej pogody przystosowane. W antenach skutecznie zabezpieczono kluczowe dla ich działania elementy. Mowa tu np. hermetycznej obudowie. Urządzenia pozostają odporne na wodę. Nie trzeba też martwić się o korozję. Gdy dodamy do tego łatwość montażu akcesoriów, otrzymujemy produkty dla najbardziej wymagających klientów.

Przed zakupem zwróć uwagę na częstotliwości

Cyfrowe kanały nadawane są w różnych częstotliwościach. Podstawowe pakiety programów ulokowane są na multipleksach, pracujących na pasmach UHF(470-862 MHz). To właśnie one zapewniają odbiór większości, aktualnie dostępnych kanałów. Jeśli chcesz jednak odbierać wszystkie programy telewizji cyfrowej, musisz posiadać zewnętrzne anteny DVB-T, dedykowane również częstotliwości VHF. To na niej działa np. multipleks 8, na który składają się interesujące kanały sportowe i rozrywkowe. W razie problemów z wyborem urządzenia zachęcamy do kontaktu. Na rynku działamy od 1998 r. Nasi doświadczeni eksperci chętnie doradzą, jaka antena będzie najlepsza w Twoim przypadku.

Zewnetrzne

Jest 38 produktów.

Pokazano 1-32 z 38 pozycji

Aktywne filtry

anteny-dvb-t-kierunkowe
Antena TV DVB-T/T2 HEVC Maclean, pasywna, zewnętrzna combo, filtr...
68,84 zł Cena
anteny-dvb-t-kierunkowe
Antena TV DVB-T/T2 HEVC Maclean, aktywna, zewnętrzna combo, filtr...
98,60 zł Cena
Antena TV siatkowa kompletna(zasilacz+wzmacniacz)+DIPOL 3DX
  • Tylko online
  • Wyprzedaż!
anteny-dvb-t-szerokopasmowe
Antena TV siatkowa kompletna(zasilacz+wzmacniacz)+DIPOL 3DX
54,78 zł Cena
Antena TV kierunkowa 21-60 "Yaga" 16-elementów bez symetryzatora Tamiza
  • Tylko online
  • Wyprzedaż!
anteny-dvb-t-kierunkowe
Antena TV kierunkowa 21-60 "Yaga" 16-elementów bez...
55,73 zł Cena
anteny-dvb-t-zewnetrzne
Antena wielokierunkowa DVB-T/T2 HEVC Maclean, Aktywna, Magnetyczna,...
100,05 zł Cena
anteny-dvb-t-zewnetrzne
Antena wielokierunkowa DVB-T/T2 HEVC Maclean, aktywna, magnetyczna,...
100,11 zł Cena