Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 1 480,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza

Niezależnie od tego, czy walczysz z alergiami, zmagasz się z zespołem suchego oka, czy po prostu chcesz oddychać świeżym, czystym i zdrowym powietrzem w domu lub biurze, w naszym sklepie znajdziesz urządzenie, które spełni Twoje oczekiwania. Szeroka oferta Centrumelektroniki obejmuje doskonale oceniane nawilżacze oraz oczyszczacze powietrza. Urządzenia te są zaprojektowane tak, aby oczyszczać powietrze, którym oddychamy lub odpowiednie je nawilżać i przynosić ulgę np. podrażnionym oczom. Przy całej gamie nowoczesnych modeli, dostępnych w naszej ofercie, czasem trudno jest wybrać ten jeden idealny produkt. Wielu klientów staje przed dylematem: czy dobrym pomysłem byłoby zaopatrzenie się w oczyszczacz powietrza, czy jednak lepiej wybrać nawilżacz? Chętnie doradzamy w każdym z tych przypadków, wskazując najważniejsze cechy poszczególnych urządzeń, wyjaśniając różnice pomiędzy nimi oraz omawiając korzyści zdrowotne, które zapewnia użytkowanie każdego z nich.

Oczyszczacze powietrza – czym się wyróżniają?

Wysokiej klasy oczyszczacze powietrza mają na celu poprawę jakości powietrza w pomieszczeniach, poprzez usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń. Oczyszczacz powietrza wciąga i zatrzymuje unoszące się w powietrzu wszelkie elementy chorobotwórcze, czyli m.in.: kurz, pasożyty, sierść zwierząt domowych, pleśń, pyłki, bakterie i wirusy. Likwiduje również brzydkie zapachy. Podstawą działania tego sprzętu jest cyrkulacja – gdy wszystkie niebezpieczne cząsteczki zostaną uwięzione we wnętrzu urządzenia, oczyszczacz zwraca czyste powietrze do pomieszczenia. Oczyszczacze powietrza są doskonałą propozycją dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie. Doskonale sprawdzają się zarówno w warunkach domowych, jak i wszelkiego rodzaju biurach.

W naszej ofercie dostępnych jest wiele rodzajów oczyszczaczy powietrza. Jaki wybrać? Na ogół zalecamy osobom korzystanie z modeli, wyróżniających się kilkustopniowym poziomem usuwania zanieczyszczeń z powietrza. Jest to najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Można zdecydować się także na modele z dodatkowymi funkcjonalnościami, np. czujnikami zanieczyszczeń, regulacją trybu pracy czy pojemnikiem na wkłady zapachowe. Każdy z prezentowanych oczyszczaczy charakteryzuje się cichą pracą oraz łatwym użytkowaniem. Niektóre modele mają również funkcję osuszania powietrza, bardzo przydatną w pomieszczeniach o znacznie podwyższonym poziomie wilgotności, np. łazienkach czy kuchniach.

Nawilżacze powietrza – co warto o nich wiedzieć?

Praktyczne nawilżacze powietrza to urządzenia, które wytwarzają parę wodną, ​​aby zwiększyć poziom wilgoci w powietrzu w danym pomieszczeniu. W przypadku, gdy poziom wilgotności względnej w pomieszczeniu jest niższy niż 30%, bardzo zalecane jest wykorzystywanie właśnie tego typu urządzeń. Nawilżacze przynoszą ulgę osobom z problemami z układem oddechowym, z zespołem suchego oka lub suchą skórą. Podnoszą komfort użytkowania danej przestrzeni, bez względu na to, czy to pokój w domu, czy biuro w pracy. Są niezwykle skuteczne zwłaszcza zimą, kiedy powietrze jest wysuszone przez centralne ogrzewanie.

Praca nawilżacza powietrza jest bardzo dyskretna i cicha. W wielu przypadkach można wygodnie regulować wydajność tego typu urządzeń, by dopasować ją do warunków panujących w pomieszczeniu oraz indywidualnych potrzeb. Duże zbiorniki zwalniają z konieczności częstego uzupełniania nawilżacza wodą. Większość modeli może nieprzerwanie pracować nawet kilkanaście godzin. Nawilżacze pomagają m.in. osobom cierpiącym na ból gardła, krwawienie z nosa, bóle głowy, pieczenie oczu i kaszel, wynikający z suchego powietrza.

Oczyszczacze i nawilżacze powietrza w Centrumelektroniki

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór AGD do domu, które podniosą komfort użytkowania każdego wnętrza. Dzięki nim zadbasz o zdrowie swoich najbliższych. Niezawodne oczyszczacze powietrza skutecznie usuną wszelkie zanieczyszczenia, a nawilżacze powietrza ułatwią zwalczanie dokuczliwych schorzeń. Szeroka oferta Centrumelektroniki obejmuje zarówno modele z podstawowymi funkcjami, jak i bardzo nowoczesne, zaawansowane urządzenia z wieloma dodatkowymi opcjami. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii wyboru najefektywniejszego oczyszczacza lub nawilżacza powietrza – zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy satysfakcjonujące zakupy!

Oczyszczacze powietrza

Podkategorie

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-32 z 40 pozycji

Aktywne filtry

nawilzacze-i-oczyszczacze-powietrza
Nawilżacz powietrza z Hanks Air 6,5L pilot, filtr, AROMATERAPIA
162,52 zł Cena
oczyszczacze-powietrza
Osuszacz z oczyszczaczem Smart Concept OV2216 Perfect Air
1 075,29 zł Cena
oczyszczacze-powietrza
Osuszacz z oczyszczaczem Smart Concept OV2012 Perfect Air
929,30 zł Cena
nawilzacze-i-oczyszczacze-powietrza
Osuszacz powietrza Concept Perfect Air biały OV1100
305,96 zł Cena
oczyszczacze-powietrza
Osuszacz i oczyszczacz powietrza Perfect Air Smart OV2012
1 013,21 zł Cena