Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Akumulatory

Samochody, telefony, piloty, narzędzia, komputery - na liście przedmiotów wymagających zasilania można umieścić tysiące produktów, co jest znakiem rozpoznawczym XXI wieku. Poszczególne akcesoria wymagają jednak odmiennych źródeł energii, dlatego w sklepie Centrumelektroniki zadbaliśmy o kompleksową ofertę akumulatorów. Dajemy pełną dowolność wyboru spośród setek towarów. Gwarantujemy, że każdy z nich spełni oczekiwania wymagających klientów, bo postawiliśmy na sprzęt o najlepszej jakości, pochodzący od cenionych w branży producentów.

Akumulatory do aparatów cyfrowych

Dla wygody naszych klientów oraz komfortu zakupów produkty pogrupowaliśmy w specjalne podkategorie. Jedną z nich są akumulatory do aparatów cyfrowych. Podobnie jak w przypadku innych tego typu akcesoriów najistotniejszym parametrem pozostaje pojemność baterii. Wartość pozostaje wyrażona w miliamperogodzinach (mAh). To one mówią, jak długo będą pracowały akumulatory na pojedynczym naładowaniu. W katalogu przygotowaliśmy markowe produkty np. firmy everActive, pasujące do aparatów najpopularniejszych producentów jak chociażby japoński CANON. Akcesoria wykonano w zgodzie z aktualnymi trendami technologicznymi. Posiadają one m.in. ogniwa o najwyższej gęstości zgromadzonego ładunku.

Akumulatory do kamer

W obecnych czasach kamery swoimi gabarytami potrafią przypominać aparaty. Pomimo zmiany wielkościowych trendów, nie zmienił się fakt, że urządzenia do działania potrzebują prądu. Niezbędnej energii dostarczą nasze akumulatory do kamer. Mogą stanowić one opcję zapasową na długi wyjazd, gdy planujesz wielogodzinne nagrywanie podróży. Poza tym dobrze mieć je w szufladzie na wypadek awarii aktualnej baterii, co także się zdarza. W Centrumelektroniki otrzymasz akumulatory wykonane w technologii litowo-jonowej, które nadają się do wielokrotnego ładowania i odznaczają się znaczną żywotnością. Możesz je bezpiecznie użytkować w swojej kamerze, ciesząc się ceną zamienników, ale jakością oryginalnych części.

Akumulatory do laptopów

Nie zawsze laptop może być podpięty do źródła zasilania. W takim momencie kluczowym elementem staje się bateria, bo to od jej parametrów zależy, jak długo urządzenie będzie działać bez prądu. Warto mieć w tym zakresie komfort pracy, bo wyłączenie się sprzętu i np. utrata ważnych danych nie należy do rzeczy przyjemnych. Jakości naszych produktów można zaufać. Kup wydajne akumulatory do laptopów o mocy tysięcy mAh. Posiadamy baterie do komputerów najbardziej znanych producentów np. HP lub Dell. Zamówisz je w atrakcyjnej cenie bez wychodzenia z domu, wygodnie płacąc za zakupy. Każdą przesyłkę dokładnie zabezpieczamy na czas podróży, a więc nie ma obaw o jej uszkodzenie.

Powerbanki i akumulatory do telefonów

Aktualne smartfony to przenośne centra technologicznego dowodzenia. W małych urządzeniach zamknięto możliwości komputera, ale liczba funkcjonalności oraz wielkość ekranu zwiększyły ilość energii pobieranej przez sprzęt. W takim przypadku komfort korzystania z aparatu można zapewnić sobie na dwa sposoby. Pierwszym są mocne akumulatory do telefonów, które pozwolą maksymalnie długo korzystać z dobrodziejstw smartfona. Alternatywne rozwiązanie stanowią powerbanki o mocy nawet kilkunastu tysięcy mAh, co powinno pozwolić na parokrotne podładowanie telefonu. Jedne i drugie produkty znajdziesz w katalogach sklepu Centrumelektroniki. Wystarczy dopasować model do potrzeb.

Akumulatory kwasowe i żelowe

Zasilania wymaga nie tylko szeroko pojęta przenośna elektronika. Źródła energii i to o znacznie większej mocy, potrzebują także maszyny, wyposażone w coraz nowocześniejsze systemy, dlatego w naszych katalogach musiały pojawić się sprawdzone przez specjalistów akumulatory żelowe i akumulatory kwasowe. Są one wygodne w codziennej eksploatacji, nie wymagają specjalnej konserwacji oraz co najważniejsze pozostają bezpieczne w użytkowaniu, pracując przez długi czas. Urządzenia nadają się do np. systemów alarmowych, łodzi, przyczep lub kas fiskalnych. Potrafią pracować w różnych temperaturach. Dobrze radzą sobie nawet podczas intensywnego użytkowania.

Baterie konsumenckie

Gdy idzie o baterie i ładowarki, jesteśmy w stanie zaoferować również akumulatory konsumenckie różnego typu. To podstawowe zasilanie pilotów, zegarów oraz wielu mniejszych sprzętów domowych. Zachęcamy do zakupu chociażby akcesoriów marki Varta, której baterie mogą pochwalić się podwyższoną pojemnością w stosunku do standardowych modeli. Od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się na wersje jednorazowe, czy też wybierzesz akumulatory wielokrotnego użytku, wytrzymujące setki cykli ładowania. Na naszej stronie kupisz je razem z wysokiej klasy ładowarkami. Wybierać możesz spośród ponad 2 tys. produktów baterii, które nawet nieużytkowane zachowują moc podczas przechowywania.

Akumulatory

Jest 155 produktów.

Pokazano 1-32 z 155 pozycji

Aktywne filtry