Kategorie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wentylator stojący 40W LTC...
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
wentylatory-stojace
Wentylator...
343,80 zł Cena
Wszystkie nowe produkty

Aby otrzymać dostęp do cen hurtowych należy zarejestrować się w sklepie CentrumElektroniki.pl oraz przesłać do nas dokumenty firmy potwierdzające prowadzenie Działalności Gospodarczej:
dokument nadania numeru NIP
dokument nadania numeru REGON
zaświadczenie o wpisie do ewidencji o działalności gospodarczej lub wypis z rejestru sądu gospodarczego
Dokumenty proszę przesłać poprzez e-mail.

W procesie rejestracyjnym otrzymają Państwo e-mail z umową handlową oraz porozumieniem licencyjnym. Umowa handlowa powinna zostać dosłana do siedziby spółki w terminie do 30 dni od rejestracji. W przypadku wysłania dokumentów rejestracyjnych na adres hurt@centrumelektroniki.pl, oraz pozytywnej weryfikacji Państwa firmy już kolejnego dnia roboczego klienci otrzymają drogą e-mailową potwierdzenie nadania cen hurtowych. 

Zamówienie w cenach hurtowych realizujemy za minimalną kwotę 500 zł netto.

Współpracę podejmujemy tylko z firmami z branż pokrewnych do naszej (sprzęt elektroniczny, handel elektroniką itp.) na podstawie przesłanych dokumentów. Jeśli z przesłanych dokumentów nie wynika jasno przynależność do pokrewnej branży, warunkowo dopuszczamy możliwość przedstawienia referencji od innych dystrybutorów elektroniki (Faktury VAT). Nieotrzymanie lub niezaakceptowanie wyżej wymienionych dokumentów uniemożliwia dostęp do cen hurtowych.

Istnieją 3 hurtowe grupy cenowe. Zasadniczo Kontrahent na początek otrzymuje dostęp do podstawowego upustu, a awans do wyższych rabatów przysługuje na podstawie historii dotychczas zrealizowanych zamówień.

Istnieje także możliwość otrzymania kredytu kupieckiego. Oferujemy go Klientom hurtowym, którzy współpracują z nami minimum 3 miesiące oraz złożyli minimum 9 zamówień hurtowych. Kwota kredytu kupieckiego wyliczana jest na podstawie historii zamówień z 3 ostatnich miesięcy. Nie udzielamy kredytu kupieckiego gdy średnia zamówień nie przekracza 3000 tyś zł netto.

Kredytu kupieckiego udzielamy po pozytywnej weryfikacji klienta poprzez wywiadownie gospodarczą.

Wszelkie pytania związane ze sprzedażą hurtową prosimy kierować na adres: hurt@centrumelektroniki.pl

Marta Kostecka

Kierownik działu hurtowego

marta@centrumelektroniki.pl

tel. 32-79-79-794

Mateusz Mendrela

Dział sprzedaży hurtowej Polska

mm@centrumelektroniki.pl

tel. 32-79-79-794

Mateusz Pawliński

International Sales Department

mateusz@centrumelektroniki.pl

tel. 32-70-08-544

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć