Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 11,00 zł

Kategorie

Kategorie

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Diody LED 5mm

Istnieje wiele rodzajów oświetlenia, lecz łatwo można zauważyć, że w ostatnim czasie coraz większą popularnością w Polsce i na świecie cieszy się zwłaszcza jedno z nich – elektroluminescencyjne, do wygenerowania którego wykorzystywane są m.in. diody LED 5 mm. Ich nabycie swoim Klientom oferuje natomiast sklep Centrumelektroniki. Korzystając z naszych usług, bez problemu zdołasz nabyć szybko, wygodnie i w atrakcyjnej cenie wspomniane artykuły oświetleniowe, charakteryzujące się wieloma zaletami oraz szerokim zastosowaniem. Jeżeli więc potrzebujesz ich i chcesz mieć pewność otrzymania najwyższej klasy produktów, polecamy własną ofertę.

Diody LED 5 mm wykorzystywane w celu uzyskania efektownego oświetlenia

Diody LED 5 mm, podobnie jak artykuły tego rodzaju w innych wariantach rozmiarowych, umożliwiają wygenerowanie wyraźnego, efektownego światła, lecz to tylko jeden z powodów, dla których kolejni Klienci decydują się po nie sięgnąć. Warto zauważyć, że korzystanie z nich wiąże się ze znaczną oszczędnością energii, gdy porównamy je do innych – wykorzystywanych w naszych czasach – źródeł światła. Ponadto oferowane przez nas produkty wyróżnia wieloletnia trwałość, sięgająca nawet 25 lat. Diody LED 5 mm pozostają w tym czasie obojętne na poszczególne zjawiska atmosferyczne oraz występowanie wstrząsów. Użytkownicy tego typu oświetlenia cenią sobie je za zdolność do działania praktycznie bez względu na to, jaką pozycję przyjmą, a także na brak szkodliwego wpływu na stan środowiska naturalnego. Do szerokiego grona atutów diod LED 5 mm, dostępnych w naszym sklepie, dodać warto również m.in. wysoki poziom wydajności działania nawet w niskich temperaturach, nieemitowanie szkodliwych promieni ultrafioletowych czy uzyskiwanie dzięki nim mocno nasyconych barw.

Oferujemy zakup diod LED migających oraz zwykłych o różnej mocy

Wśród cech charakterystycznych dla oferowanych w tym miejscu artykułów oświetleniowych należy wymienić także dość znaczną różnorodność. Zapoznając się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty, szybko bowiem zauważysz, że swoim Klientom proponujemy m.in. diody LED 5 mm 12 V. Ich soczewki mogą być zarówno żółte, jak i białe, a każda nich pozwala cieszyć się zadowalającymi efektami świetlnymi. Oferowane produkty możesz nabyć już za kilka złotych. Dokładnie tak, jak diody LED 5 mm migające oraz diody LED 5 mm zwykłe. Jak sama nazwa wskazuje, pierwsze z wymienionych generują światło, które gaśnie i zapala się naprzemiennie, podczas gdy drugie świecą stale. Przed dokonaniem zakupu odpowiednich produktów musisz więc zastanowić się nad tym, jaki efekt chcesz uzyskać za ich pomocą i w jakim miejscu je wykorzystać. Gdy już natomiast zdołasz określić swoje potrzeby, możesz być pewien, że niezależnie od wybranego rodzaju artykułów oświetleniowych, nasze diody LED 5 mm na pewno zdołają je spełnić.

Gdzie diody LED najczęściej znajdują dla siebie zastosowanie?

Składające się na asortyment Centrumelektroniki diody LED 5 mm różnią się nie tylko pod względem koloru generowanego przez siebie światła, ale też takimi parametrami, jak: kształt, szerokość widmowa, maksymalny prąd przewodzenia czy czas narastania oraz opadania. Wszystko po to, by nasi Klienci mogli pozyskać w prowadzonym przez nas sklepie produkty maksymalnie dostosowane względem ich potrzeb. Jeśli zaś chodzi o zastosowanie diod LED 5 mm, warto wspomnieć, że niedawno były one wykorzystywane głównie w motoryzacji, elektronice oraz sygnalizacji optycznej. Obecnie zaś coraz częściej spotkać można je także np. w poszczególnych sprzętach AGD i RTV. Nic w tym jednak dziwnego, skoro łączą w sobie właściwie wszystkie najważniejsze cechy skutecznego i zarazem efektownego oświetlenia. Wiele wskazuje również na to, że diody LED 5 mm z czasem będą jeszcze częściej i chętniej wykorzystywane w różnych celach.

5mm

Podkategorie

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry

diody-led-5mm
Dioda LED 5mm 20cd niebieska
4,13 zł Cena
diody-led-5mm
Dioda LED 5mm żółta
2,94 zł Cena
diody-led-5mm-zwykle
Dioda LED 5mm biała 12V
3,03 zł Cena
diody-led-5mm-zwykle
Dioda LED 5mm 12cd biała 20st 20mA 3,2V
3,41 zł Cena
diody-led-5mm-zwykle
Dioda LED 5mm niebieska transparent
3,20 zł Cena