Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Kariera w naszej firmie

Centrumelektroniki jest firmą rozwijającą się bardzo dynamicznie, stawiającą na nowe rozwiązania, optymalizacje i ciągle ulepszającą jakość pracy oraz oferowanych usług. Tworzymy swoje marki zdobywając coraz większe uznanie wśród klientów. Kładziemy ogromny nacisk na najwyższą jakość sprzedawanych produktów, wykorzystujemy najnowsze technologie i obserwujemy panujące trendy. Nasza firma jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów! 

Pracownicy Centrumelektroniki to młody, profesjonalny zespół, który ceni luźną, przyjazną atmosferę panującą w naszym biurze. Zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z chęcią dzielimy się z nowymi członkami zespołu. Jesteśmy zaangażowani w swoją pracę, lubimy to co robimy, chcemy się rozwijać i być związani z firmą na dłużej. Dzięki takim ludziom firma osiąga sukcesy!

Chciałbyś do nas dołączyć ? Szukasz ambitnych wyzwań i możliwości rozwoju wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie? Jesteś osobą chcącą zdobyć ciekawe doświadczenie, lubisz kontakt z ludźmi, chcesz podnosić swoje kwalifikacje oraz masz kreatywne pomysły i dużo pozytywnej energii? - szukamy właśnie Ciebie! Wyślij nam swoją aplikacje! 

StanowiskoKategoriaAplikuj
Pracownik magazynu Magazyn Aplikuj
Programista - Developer PHP IT Aplikuj
Handlowiec Sprzedaż Aplikuj
Specjalista ds sprzedaży i marketingu Sprzedaż Aplikuj
Tester oprogramowania IT Aplikuj
Administrator systemów IT IT Aplikuj
Specjalista ds. sprzedaży i zakupów Sprzedaż Aplikuj
Specjalista ds. Importu Zakupy Aplikuj
E-commerce Sales Manager Sprzedaż Aplikuj
Specjalista ds. rozwoju przesyłek międzynarodowych Sprzedaż Aplikuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć