Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 43,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Bezpieczniki elektryczne

Niewielkie elementy o bardzo dużym znaczeniu dla portfela! Bezpieczniki elektryczne powinny znaleźć się w każdym systemie opierającym swoją działalność na przepływie prądu. Dzięki tym stosunkowo prostym sprzętom zapobiegniesz przepaleniu się instalacji, chroniąc przy okazji urządzenia pobierające z niej energię. W ofercie posiadamy akcesoria dedykowane systemom o różnym natężeniu. Pochodzą od sprawdzonych producentów o uznanej renomie. Możesz sięgnąć po nie bez obaw, mając gwarancję, że skutecznie wypełnią powierzone zadanie.

Wysoki poziom ochrony

Bezpieczniki elektryczne należą do niezwykle istotnych części instalacji w domu lub w przedsiębiorstwie. Można je porównać do układu hamulcowego w samochodzie, który chroni użytkownika przed groźnymi wypadkami i nieprzewidzianymi sytuacjami. W przypadku systemów opartych o prąd za możliwe ryzyko uznaje się np. pożar, porażenie lub zniszczenie domowych sprzętów, także tych o znacznej wartości. Bezpieczniki elektryczne stanowią skuteczną odpowiedź na skoki napięcia spowodowane różnymi czynnikami. Gdy dojdzie do takiego zdarzenie, akcesorium skutecznie “odetnie” prąd w zagrożonej strefie lub nawet całej instalacji, zależnie od konfiguracji systemu. Warto zainwestować w bezpieczeństwo swoje, domowników czy też pracowników.

Produkty o wielu zaletach

Podstawowym zadaniem bezpieczników pozostaje ochrona instalacji elektrycznej, a co za tym idzie - ludzi i urządzeń, ale oferowane akcesoria mogą pochwalić się dłuższą listą zalet. To przede wszystkim niezwykle funkcjonalne produkty. Stanowią stosunkowo tanią formę ochrony, nie wymagają przy tym większej konserwacji czy też uwagi. Poza tym należą do zautomatyzowanych rozwiązań. Po zamontowaniu bezpieczniki elektryczne będą stabilnie pracować do momentu wystąpienia zwarcia. W razie awarii układu elektrycznego i zniszczenia akcesorium jego wymiana nie sprawi zbyt wiele trudności oraz nie zajmie sporo czasu. Korzyści płynące z zakupu bezpieczników pozostają bezsprzeczne, dlatego zamów je już dziś!

Różne rodzaje bezpieczników

Centrumelektroniki oferuje różne rodzaje tych samych produktów. Bezpiecznik elektryczny nie jest na tym polu wyjątkiem. Wiemy, że w budynkach stosuje się odmienne formy instalacji, dlatego zadbaliśmy o szeroki wybór akcesoriów. Na rynku dostępne są m.in. modele topikowe, które znajdziesz również w naszym sklepie. Swój potencjał pokazują w chwili, gdy prąd przestaje płynąć stabilnie np. w wyniku zwarcia. W tym momencie topik wbudowany w bezpiecznik elektryczny ulega stopieniu, przez co układ zostaje przerwany. Wśród klientów popularne są poza tym rodzaje automatyczne. W przypadku przeciążenia momentalnie odcinają przebieg prądu. Aby przywrócić instalację do pierwotnego stanu, wystarczy wcisnąć przycisk na urządzeniu.

Bezpieczniki elektryczne od popularnych marek

Nasi klienci mają dużą dowolność wyboru nie tylko, gdy idzie o rodzaje produktów, ale także ich producentów. Z łatwością zamówisz bezpiecznik elektryczny od sprawdzonych marek o ugruntowanej opinii na rynku międzynarodowym. Sprzedajemy wyłącznie najlepsze akcesoria, chętnie wybierane przez osoby indywidualne lub przedsiębiorstwa. Urządzenia są wykonane z wysokiej jakości materiałów i spełniają niezbędne, a zarazem bardzo rygorystyczne normy. Dzięki temu odpowiednio zadziałają w kryzysowych sytuacjach, chroniąc mienie oraz ludzi. Warto nam zaufać, bo na rynku elektroniki działamy od ponad 20 lat. Posiadamy doświadczenie niezbędne do tego, aby w profesjonalny i rzetelny sposób oceniać klasę oferowanych produktów.

Duża dostępność towarów oraz szybka wysyłka

Wiemy, że w kwestii instalacji elektrycznych, szczególnie gdy chodzi o ich naprawę, liczy się czas. Z tego powodu opracowaliśmy wydajny i szybki system wysyłki towarów, aby w możliwie jak najkrótszym czasie trafiały do zamawiających. Udało nam się to osiągnąć dzięki kilku, kluczowym elementom. Po pierwsze, dbamy o systematyczne uzupełnianie stanów magazynowych. Po drugie, dokładamy starań, aby bezpieczniki elektryczne były szybko spakowane, a co za tym idzie - gotowe do wysyłki. W końcu współpracujemy ze sprawdzonymi firmami kurierskimi, przekazując im przesyłki odpowiednio zabezpieczone na czas podróży, aby sprzęt nie uległ przypadkowemu uszkodzeniu. Dołącz do grona tysięcy zadowolonych klientów!

Elektryczne

Podkategorie

Jest 57 produktów.

Pokazano 1-32 z 57 pozycji

Aktywne filtry