Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 18,00 zł - 740,00 zł

Kategorie

Kategorie

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Wykrywacze metali

Wykrywanie metali to jedno z najciekawszych hobby na świecie, łączące aktywność fizyczną, możliwość znalezienia skarbów i dreszczyk emocji związany z poznawaniem historii. Jeśli chcesz rozpocząć tę wspaniałą przygodę, Twoim pierwszym krokiem powinien być wybór odpowiedniego wykrywacza metali. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości sprzęt zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Posiadamy szeroki wybór detektorów różnych producentów, które będą odpowiednie dla poszukiwaczy złota, srebra, monet i biżuterii. Dysponujemy również akcesoriami, które ułatwiają użytkowanie wykrywaczy i podnoszą ich funkcjonalność.

Jak działa wykrywacz metali?

Chociaż wykrywacz metalu może wydawać się skomplikowanym sprzętem jego działanie jest prostsze niż myślisz. Zasadniczo detektor składa się z kilku głównych elementów, z których każdy ma inne przeznaczenie. Cewka odbiera pole magnetyczne za każdym razem, gdy skanowany jest metalowy przedmiot i wysyła sygnał do skrzynki sterowniczej. Skrzynka zawiera wszystkie bardziej skomplikowane układy elektroniczne, a po pojawieniu się sygnału wydaje alarm dźwiękowy. Oba te elementy są osadzone na drążku, ułatwiającym użytkowanie detektora.

Dlaczego warto kupić wykrywacz metalu?

Każda osoba, która kupuje wykrywacz metalu, ma indywidualny powód, ale jest kilka najpopularniejszych, powtarzających się przyczyn wybrania tego typu sprzętu. Najczęściej sięga się po detektory, jeśli chce się rozpocząć praktykowanie hobby, które polega na poszukiwaniu cennych starych monet, biżuterii i wszelkiego rodzaju zabytkowych przedmiotów. Oprócz znalezienia dodatkowych pieniędzy, możesz również odszukać wszelkie metalowe akcesoria, które zgubiłeś Ty lub członkowie Twojej rodziny, czy to niezbędna część maszyny, obrączka ślubna, czy pierścionek zaręczynowy. To także doskonały sposób na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Wiele osób kupuje wykrywacz metali również do zastosowań zawodowych. W naszej ofercie znajdują się urządzenia dla służb porządkowych, chroniących imprezy masowe, na lotniskach, stadionach oraz w miejscach szczególnie narażonych na ataki terrorystyczne. Pozwalają one na bezdotykową sprawdzenie, czy określona osoba posiada metalowe przedmioty, np.: broń lub nóż.

Na jaki wykrywacz metali się zdecydować?

Wybór idealnego wykrywacza metalu odpowiadającego Twoim potrzebom może być dość trudny. W naszym asortymencie znajdziesz bardzo szeroki wybór doskonałych produktów wielu znanych i cenionych producentów. By dokonać satysfakcjonującego zakupu, należy pamiętać o kilku czynnikach. Jedną z najważniejszych kwestii jest to, gdzie będziesz używać wykrywacza metalu. Jeśli planujesz wykorzystywać go w pobliżu wody lub bezpośrednio w wodzie, np. na plażach, w rzekach czy jeziorach, powinieneś zdecydować się na wodoodporny wykrywacz metalu. Jeśli będziesz przede wszystkim poszukiwać skarbów na lądzie, możesz wybrać na nieco tańszy, klasyczny model.

Kolejną ważną cechą jest to, jakich konkretnie metali chcesz poszukiwać. Jeśli zamierzasz znaleźć małe, złote przedmioty, wybierz model, który został specjalnie zaprojektowany do tego celu i posiada praktyczny dyskryminator. W takim przypadku warto sięgnąć po urządzenia ze wskaźnikami o dużej czułości, zapewniającymi wysoką precyzję odczytów. Można także uzupełnić swoje wyposażenie ręcznymi detektorami, tzw. pointerami. Jeśli jesteś kimś, kto chce znaleźć różnego rodzaju zabytkowe elementy, przeszukując dużą część terenu, rozważ zakup detektora z jak największą cewką poszukiwawczą. To rozwiązanie gwarantuje dużą wygodę użytkowania.

Który wykrywacz metali jest najlepszy?

Nie można tak po prostu stwierdzić, który detektor zapewnia najwyższą skuteczność poszukiwań. Wartościowe skarby znajduje się zarówno najbardziej zaawansowanym sprzętem, jak i podstawowymi modelami. W naszym sklepie oferujemy wykrywacze metali od renomowanych marek, takich jak Maclean czy Velleman. To sprawdzone urządzenia, które doceniają klienci z całego świata. Odpowiednie modele znajdą dla siebie zarówno początkujący poszukiwacze, jak i zaawansowani pasjonaci. Dysponujemy także szeroką gamą akcesoriów do wykrywaczy, w tym m.in.: łopatkami, pudełkami na monety, osłonami cewki i elektroniki, pokrowcami, podłokietnikami oraz słuchawkami. Jeśli masz pytania, dotyczące naszej oferty lub potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego wykrywacza metalu – zapraszamy do kontaktu.

Wykrywacze metali

Podkategorie

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

akcesoria-do-wykrywaczy-metali
Pudełko na monety duże Coinpad XL
22,55 zł Cena
akcesoria-do-wykrywaczy-metali
Łopatka sito do wykrywacza metali Maclean, plażowa łopatka, MCE994
30,73 zł Cena
akcesoria-do-wykrywaczy-metali
Pudełko na monety Coinpad Standard
19,30 zł Cena