Kategorie produktów

Biuro Obsługi Klienta - Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

 

Wszelkie pytania dotyczące produktów i zamówień

Jeśli pojawił się problem techniczny na tej stronie

test

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych centrumelektroniki.pl w celu obsługi niniejszego zgłoszenia / zapytania.


Zgodnie z zasadami rozporządzenia RODO przekazujemy do Państwa wiadomości następujące informacje :


Administratorem danych osobowych jest :


Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski, Rafał Wlazłowski Spółka Jawna

Polska 42-600 Tarnowskie Góry ul. Korfantego 7

( zwaną dalej Centrumelektroniki )


Informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora danych osobowych można uzyskać również od Inspektora Ochrony Danych Osobowych :


Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Polska 42-600 Tarnowskie Góry ul. Zagórska 159


1. CEL I PODSTAWA PRZETWARZANIA DANYCHDane będziemy przetwarzać na podstawie Państwa zgody ( zgodnie z art 6 pkt 1 litera a rozporządzenia RODO)

Państwa dane będą przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania lub zgłoszenia wysłanego poprzez formularz kontaktowy.2. PRZEKAZYWANIE DANYCH INNYM PODMIOTOM


Podane dane osobowe mogą zostać przekazane , z zachowaniem wszelkich zasad ochrony danych osobowych wymaganych prawem, zaufanym podmiotom współpracującym z Centrumelektroniki danych tylko w związku z realizacją celów opisanych wcześniej.


3. OKRES PRZETWARZANIA DANYCH


Dane będą przetwarzane tak długo, jak długo będą potrzebne do realizacji celu opisanego wcześniej.


4. PRAWA OSOBY KTÓREJ DANE DOTYCZĄ


Podając dane osoba której dane dotyczą ma prawo do :


- żądania dostępu do danych , ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz przeniesienia danych


- wniesienia skargi w związku z przetwarzaniem przez nas Państwa danych do do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych (adres: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).


Podanie tych informacji jest niezbędne do realizacji celów opisanych wcześniej. Bez ich podania nie będziemy w stanie świadczyć Państwu usług oferowanych użytkownikom zarejestrowanym czy zrealizować zamówienia z użyciem sklepu.


5. INFORMACJA O PROFILOWANIU


Podane przez Państwa dane nie będą wykorzystywane w procesach zautomatyzowanego podejmowania decyzji ( w tym profilowania ).