Kategorie

Nowe produkty

Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

REGULAMIN PROMOCJI "DARMOWA DOSTAWA PACZKA W RUCHU I KURIER" z dn. 1 lipca 2020 r

 1. Organizatorem Promocji jest Centrumelektroniki Sp. J. z siedzibą w 42-600 Tarnowskie Góry, Korfantego 7, zwany dalej Organizatorem.
 2. Promocja obowiązuje od 1.07.2020 r. do odwołania wyłącznie dla zamówień realizowanych z dostawą pod adres na terenie Polski.
 3. Promocja dotyczy następujących form dostawy: 
   Paczka w Ruchu dla zamówień o minimalnej wartości 40 zł przy wyborze płatności w formie przedpłaty (płatność przed wysyłką); 
  Kod: P2U6XGQT
   Przesyłka kurierska dla zamówień o minimalnej wartości 100 zł przy wyborze płatności w formie przedpłaty (płatność przed wysyłką);
  Kod: TAE9NSLP
  *Kod rabatowy może zostać aktywowany jedynie po wybraniu formy wysyłki. Można to zrobić podczas składania zamówienia na etapie nr 3. " Sposób dostawy".
 4. Promocja dotyczy wyłącznie zamówień online, złożonych przez stronę www.centrumelektroniki.pl dla klientów detalicznych, nie posiadających zarejestrowanego konta firmowego na stronie centrumelektroniki.pl
 5. Aby skorzystać z promocji w formularzu zamówienia w polu "Kod promocyjny" należy wpisać kod rabatowy.
 6. Promocja nie łączy się z innymi promocjami / rabatami ilościowymi / przecenami widocznymi na stronie centrumelektroniki.pl
 7. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego Regulaminu lub zakończenia Promocji w każdym czasie bez podania przyczyny, pod warunkiem, że nie będzie miało to wpływu na prawa nabyte przez Klienta, który dokonał Zamówienia, informując o zmianie lub zakończeniu Promocji na tej stronie.
 8. Reklamacje wynikające z Regulaminu Promocji należy kierować na adres siedziby Organizatora lub na adres e-mail sklep@centrumelektroniki.pl. Organizator zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

UWAGA! Aktualny czas dostawy

Dostarczymy Twoje zamówienie w ciągu 1-2 dni roboczych.

Twoje zamówienia może zostać doręczone bezkontaktowo! Kurier upewni się że jesteś w domu i zostawi paczkę pod drzwiami. 

Drodzy klienci
W związku z sytuacją epidemiologiczną chcielibyśmy poinformować o bieżącej sytuacji naszej firmy i działaniach, jakie podjęliśmy na rzecz ciągłości pracy i obsługi Państwa zamówień.

 • Wszystkie zamówienia na produkty dostępne w naszym magazynie są realizowane i dostarczane w najkrótszym możliwym czasie. 
 • Nasz magazyn funkcjonuje bez zakłóceń.
 • Bardzo prosimy o unikanie wybierania formy wysyłki pobraniowej, ze względu na bezpieczeństwo Państwa, oraz pracowników firm kurierskich. Wszystkie pozostałe metody płatności, jak przedpłaty na konto pozostają do Państwa dyspozycji.
 • Zdecydowana większość naszych pracowników pracuje zdalnie, wykonując swoje obowiązki poza biurem. Osoby te mają dostęp do wszystkich systemów informatycznych, niezbędnych do pracy i obsługi Klientów. Są też dostępne w standardowych godzinach pracy pod telefonem i adresem e-mail.
 • Tryb pracy zdalnej nie powinien stanowić przeszkody w prowadzeniu rozmów i uzgodnień.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją, o ewentualnych zmianach dotyczących funkcjonowania naszej firmy będziemy informować Państwa na bieżąco.

Licząc na zrozumienie, mamy nadzieję, że wprowadzane rozwiązania sprawią, iż nie odczują Państwo istotnych zmiany w obsłudze i kontakcie z przedstawicielami naszej firmy. 

Dostawa

Zamówiony przez Ciebie towar wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich, kuriera Pocztex 48, Poczty Polskiej. Przesyłki dostarczamy również do Paczkomatów InPost. Każdy zamówiony u nas towar możesz także odebrać osobiście w naszym punkcie odbiorów w Tarnowskich Górach na ul. Zagórskiej 159 lub w Sklepie stacjonarnym ul. Rynek 9, nie ponosząc dodatkowych kosztów transportu.0 zł                                   Odbiór osobisty
Zamówione produkty możesz odebrać w naszych punkcie w Tarnowskich Górach ul. Zagórska 159 lub w Sklepie stacjonarnym ul. Rynek 9 Tarnowskie Góry.

od 6,70 zł                        Paczka w Ruchu
Paczka w Ruchu to dostawa przesyłki do punktów ruchu - Kiosków zlokalizowanych na terenie całego kraju. Odbiór zamówienia jest możliwy w godzinach pracy punktu za okazaniem kodu wysyłanego sms lub e-mail. Z uwagi na ograniczone rozmiary, do Paczki w Ruchu dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu: 50x30x20cm. Na odbiór zamówienia masz 5 dni - po tym czasie przesyłka zostanie zwrócona do nas.
*Jeśli Twoje zamówienie ma większe wymiary skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania najlepszego sposobu dostawy.


od 9 zł                                      List ekonomiczny Poczty Polskiej
List ekonomiczny to tradycyjna korespondencja. Przewidywany termin realizacji usługi to trzy dni robocze po dniu nadania, jednak termin realizacji usługi nie stanowi gwarancji terminów doręczenia.
List ekonomiczny nie jest ubezpieczony! Maksymalne wymiary przesyłki list ekonomiczny wynoszą:  suma długości, szerokości i wysokości (grubości) 900 mm, przy czym największy z tych wymiarów (długość) nie może przekroczyć 600 mm a waga przesyłki nie może przekroczyć 2kg
*Jeśli Twoje zamówienie ma większe wymiary skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania najlepszego sposobu dostawy.


od 14 zł                         Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych na terenie całej Polski, dzięki którym możesz odebrać swoje zamówienie 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Za pośrednictwem Paczkomatów InPost możesz odebrać towar o wartości do 5000 zł brutto. Przesyłki docierają do Paczkomatu InPost zwykle w ciągu jednego dnia roboczego od momentu nadania paczki. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin - po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 41x38x64cm, a waga nie przekracza 25 kg.
*Jeśli Twoje zamówienie ma większe wymiary skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania najlepszego sposobu dostawy.od 11 zł                    List polecony ekonomiczny lub priorytetowy  Poczta Polska
Poprzez Pocztę Polską realizujemy wysyłkę zamówień o wartości nie przekraczającej 500 zł i opłaconych w formie przedpłaty. Usługa dotyczy przesyłek listowych z doręczeniem do rąk własnych adresata lub innej uprawnionej do odbioru osoby. Poczta Polska doręcza listy o maksymalnym rozmiarze koperty 6x36x26 cm i wadze nie przekraczającej 1 kg. W przypadku nieobecności adresata lub innych osób uprawnionych do odbioru przesyłki, listonosz pozostawia w skrzynce zawiadomienie o próbie doręczenia. Znajduje się na nim adres Punktu Pocztowego, Punktu Awizacyjnego lub Oddziału, w którym przesyłka będzie czekać przez kolejne 7 dni. Licząc od dnia następnego po dniu pozostawienia zawiadomienia.
*Jeśli Twoje zamówienie ma większe wymiary skontaktujemy się z Tobą w celu wybrania najlepszego sposobu dostawy.
**Koszt dostawy zależny jest od wagi zamówienia 

12 zł                                   POCZTEX Kurier 48
Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie kurierskie. Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

od 13 zł                    Przesyłka kurierska - przedpłata
Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
**Koszt dostawy zależny jest od wagi zamówienia 


od 15 zł                 Przesyłka kurierska - za pobraniem
Koszt przesyłki podany jest wraz z kwotą ubezpieczenia - paczki każdorazowo są ubezpieczane do wielkości wartości zamówienia. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia taśm firmowych, kompletność otrzymanego towaru należy sprawdzić w obecności kuriera. W razie stwierdzenia braków należy sporządzić protokół (jest on jedyną podstawą do przyjęcia reklamacji niekompletności towaru). Przesyłki docierają do adresata zwykle następnego dnia po nadaniu. W przypadku chwilowego braku towaru w magazynie, zostaniesz poinformowany o tym fakcie i związanym z tym ewentualnym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.
**Koszt dostawy zależny jest od wagi zamówienia 

Darmowa dostawa

1. Promocja „Darmowa dostawa” dotyczy wszystkich produktów zamówionych w sklepie internetowym centrumelektroniki.pl, których łączna wartość zamówienia wyniesie minimum 615 zł brutto.

2. By skorzystać z promocji maksymalna waga całego zamówienia nie może przekraczać 30 kg. Koszt transportu przesyłki o większej wadze będzie rozliczany zgodnie z cennikiem dostaw.

3. Promocją objęte są jedynie zamówienia, których płatność jest w formie przedpłaty na konto za pośrednictwem płatności elektronicznych lub tradycyjnego przelewu. Decydując się na dostarczenie przesyłki za pobraniem, kupujący poniesie koszty dostawy zgodne z cennikiem.

4. Promocja ważna jest do odwołania.

5. Promocja nie dotyczy Klientów zarejestrowanych jako odbiorcy hurtowi i korzystających z cen hurtowych w sklepie internetowym centrumelektroniki.pl.

6. Wszelkie ewentualne zastrzeżenia związane z promocją kupujący może kierować do Działu Obsługi sklepu internetowego na adres sklep@centrumelektroniki.pl.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć