Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 4,00 zł - 415,00 zł

Kategorie

Kategorie

Nowe produkty
Nowe produkty
Komplet 2 kubków 2+2, 250ml...
 • Nowy
dzbanki-i-kubki
Komplet 2...
85,63 zł Cena
Wszystkie nowe produkty

Anteny TV DVB-T

Oferta kablówki u jedynego dostępnego operatora nie jest satysfakcjonująca? Stara antena nie gwarantuje już odpowiedniej jakości obrazu? Warto w takim razie zajrzeć do naszej oferty. Sprzedajemy urządzenie, które pozwala odbierać naziemną telewizję cyfrową i analogową w najlepszej możliwej rozdzielczości – jest to antena DVB-T. Wystarczy odpowiednie ustawienie i konfiguracja, by móc dzięki niej cieszyć się 29 polskojęzycznymi kanałami całkowicie za darmo. Oferujemy różne modele, od mniejszych, pokojowych, aż po szerokokątne, które odbiorą najsłabszy sygnał z dużej odległości od jego źródła.

TV DVB-T – które anteny warto kupić?

W Centrumelektroniki mamy spory wybór urządzeń, które sprawdzają się w wielu różnych sytuacjach. Możemy tu wyróżnić modele służące do umieszczenia ich w pomieszczeniu. Są to anteny pokojowe – charakteryzują się niewielkim rozmiarem, ich najważniejszym atutem jest wbudowany wzmacniacz sygnału. Sprawdzają się w miastach, gdzie nie ma problemu z zasięgiem ze względu na bliskość stacji nadawczej.

Oferujemy również urządzenia zewnętrzne panelowe, które przypominają modele pokojowe, ale są dostosowane do pracy poza domem. Nie są im straszne nawet najtrudniejsze warunki pogodowe. Większość z nich również posiada wzmacniacz. Dużym ich atutem jest właśnie możliwość instalacji na zewnątrz – dzięki temu da się uniknąć potencjalnych zakłóceń spowodowanych grubymi ścianami. Spora część naszego asortymentu to anteny dookólne – te niezawodne urządzenia w kształcie talerza mają dużą powierzchnię, służącą do odbioru sygnału z odbicia – całą swoją średnicą (stąd pochodzi nazwa). Są doskonałym rozwiązaniem, gdy stacja nadawcza jest nie dalej niż 40 kilometrów od domu.

Dużo bardziej zaawansowane są dwa ostatnie typy urządzeń – antena kierunkowa i antena szerokopasmowa DVB-T. Pierwsza z wymienionych cechuje się tym, że musi być ustawiona dokładnie w stronę nadajnika. Jest to charakterystyczny widok w wielu blokach lub domach, gdzie kilka anten tego typu jest zwróconych w konkretnym kierunku. Choć potrzeba odpowiedniego ukierunkowania, co jest niewątpliwym minusem, rozwiązanie to ma też sporo zalet – przede wszystkim możliwość odbioru sygnału bez wzmocnienia na dystans do 60 kilometrów. Ostatni typ konstrukcji, czyli anteny szerokokątne (lub szerokopasmowe) niwelują niedoskonałość poprzedniego modelu, czyli konieczność precyzyjnego skierowania w stronę źródła sygnału. Wraz z odpowiednim wzmacniaczem są w stanie złapać zasięg nawet do 100 kilometrów od nadajnika, jeśli sprzyja temu ukształtowanie terenu.

Dobra antena tv – czym powinna się charakteryzować?

Podstawową kwestią jest oczywiście ilość odbieranych kanałów telewizyjnych. W sumie istnieje możliwość darmowego oglądania 29 kanałów w języku polskim. Są one nadawane w czterech różnych pakietach o tej samej częstotliwości. Multipleksy (bo taka jest zamienna nazwa tych pakietów) podzielone są na dwie różne częstotliwości: UHF (470-862 MHz) oraz VHF (174-230 MHz). Pasmo UHF jest najpopularniejsze i nadawana jest nimi większość kanałów, zaś VHF to rozwiązanie dodatkowe – jeśli nie ma potrzeby, by posiadać kilka dodatkowych programów, można swobodnie z niego zrezygnować.

Antena tv DVB-T, obsługująca pasmo UHF, umożliwia oglądanie multipleksu pierwszego, drugiego i trzeciego. Są w nich na przykład kanały TVP (1, 2 i 3, a także TVP Sport i TVP Historia), TVN, Polsat, TV Puls. W sumie składają się to na 23 programy. Częstotliwość VHF zarezerwowana jest dla multipleksu 8, w skład którego wchodzi 6 pozostałych audycji: TVP SPORT HD, TVP ROZRYWKA, WP, Nowa TV, Metro TV i Zoom TV. Dla wielu osób będzie to w pełni satysfakcjonująca oferta.

Anteny powinny charakteryzować się oczywiście jak najlepszym odbiorem sygnału. By cieszyć się telewizją naziemną w dobrej jakości, należy zakupić sprzęt, który generuje minimalną ilość zakłóceń. Czasem problemy może sprawiać antena tv pokojowa, która nie zawsze idealnie łapie zasięg. Urządzenia przeznaczone do montażu zewnętrznego powinny być również skonstruowane w taki sposób, by móc używać ich mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Dobrze sprawdza się wodoszczelna powłoka, która charakteryzuje się także wysoką odporności na działanie promieni UV. Taki sprzęt, jeśli nie jest zbyt duży, może być użytkowany nie tylko w domu, ale też na przykład na campingu czy podczas żeglugi. W naszym sklepie modele tego typu kosztują już w okolicach 100 złotych, co jest atrakcyjną ceną za np. możliwość bezproblemowego oglądania meczu ulubionej drużyny na łódce ze znajomymi.

Antena TV – szeroki wybór niezawodnych produktów

Koszt najprostszych produktów do pokoju zamyka się w kilkudziesięciu złotych. Nieco droższe są wersje zewnętrzne, zaś antena szerokopasmowa DVB-T to wydatek rzędu kilkuset złotych. W tym wypadku jest to kwota adekwatna do możliwości. Gwarantujemy naszym klientom szeroką gamę produktów w różnych cenach, by można było dobrać sobie taki sprzęt, który najlepiej odpowiada konkretnym potrzebom. Zdajemy sobie sprawę z ilości produktów – w razie potrzeby nasz konsultant chętnie odpowie na wszystkie pytania, dotyczące oferty.

Anteny TV DVB-T

Jest 255 produktów.

Pokazano 1-32 z 255 pozycji

Aktywne filtry

Antena TV DVB-T zewnętrzna Maclean, Combo UHF/VHF, max 100dBµV, pasywna, filtr LTE, MCTV-855
anteny-dvb-t-kierunkowe
Antena TV DVB-T zewnętrzna Maclean, Combo UHF/VHF, max 100dBµV,...
57,64 zł Cena
Antena TV pokojowa ze wzmacniaczem
anteny-dvb-t-panelowe
Antena TV pokojowa ze wzmacniaczem
36,69 zł Cena
Antena TV Maclean DVB-T wewnętrzna -zewnętrzna Black Carbon MCTV-983
anteny-dvb-t-uniwersalne
Antena TV Maclean DVB-T wewnętrzna -zewnętrzna Black Carbon MCTV-983
106,49 zł Cena
Antena TV Maclean DVB-T zewnętrzna Combo UHF VHF max 100dBµV aktywna filt Lte MCTV-855A
anteny-dvb-t-kierunkowe
Antena TV Maclean DVB-T zewnętrzna Combo UHF VHF max 100dBµV...
69,15 zł Cena
Antena TV Maclean DVB-T wewnętrzna  LTE - max poziom wyjściowy 100dBµV, stojak na słuchawki MCTV-920
anteny-dvb-t-pokojowe
Antena TV Maclean DVB-T wewnętrzna LTE - max poziom wyjściowy...
64,43 zł Cena
Złącze USB / adapter zasilający do anteny DVB-T Maclean, 5V, MCTV-697
puszki-antenowe-i-akcesoria
Złącze USB / adapter zasilający do anteny DVB-T Maclean, 5V, MCTV-697
18,31 zł Cena
Antena TV Maclean DVB-T wewnętrzna-zewnętrzna czarna MCTV-970
anteny-dvb-t-uniwersalne
Antena TV Maclean DVB-T wewnętrzna-zewnętrzna czarna MCTV-970
75,85 zł Cena
Antena samochodowa wewnętrzna Sunker W1
 • Wyprzedaż!
anteny-dvb-t-samochodowe
Antena samochodowa wewnętrzna Sunker W1
13,05 zł Cena
Antena zewnętrzna kierunkowa do cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T Cabletech model ANT0574 (z system
 • Tylko online
 • Wyprzedaż!
anteny-dvb-t-kierunkowe
Antena zewnętrzna kierunkowa do cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...
76,88 zł Cena
Antena samochodowa wewnętrzna Sunker W2
 • Wyprzedaż!
anteny-dvb-t-samochodowe
Antena samochodowa wewnętrzna Sunker W2
13,38 zł Cena
Antena TV pokojowa DSP Telmor
 • Wyprzedaż!
anteny-dvb-t
Antena TV pokojowa DSP Telmor
107,63 zł Cena
Antena wielokierunkowa aktywna Maclean DVB-T standard MCTV-946
anteny-dvb-t-zewnetrzne
Antena wielokierunkowa aktywna Maclean DVB-T standard MCTV-946
52,12 zł Cena
Antena wielokierunkowa aktywna Maclean DVB-T USB magnetyczna MCTV-945
anteny-dvb-t-zewnetrzne
Antena wielokierunkowa aktywna Maclean DVB-T USB magnetyczna MCTV-945
84,45 zł Cena

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć