Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 507,00 zł

Kategorie

Kategorie

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Baterie konsumenckie

Większość urządzeń elektrycznych, którymi otaczamy się na co dzień, potrzebuje odpowiedniej ilości energii, aby mogły działać, a my – z nich korzystać. Nie wszystkie pozwalają zasilić je poprzez podłączenie do kontaktu, wymagając tego, aby w ich wnętrzu znalazły się baterie konsumenckie. Zdając sobie z tego sprawę, od dawna umożliwiamy Klientom Centrumelektroniki wejście w ich posiadanie, oferując wyjątkowo szeroką gamę wspomnianych ogniw. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien otrzymania produktów najwyższej jakości i w przystępnej cenie, dlatego polecamy dołączenie do szerokiej grupy Klientów decydujących się postawić właśnie na nasze baterie.

Oferujemy zakup konsumenckich o różnej pojemności

Baterie konsumenckie, których zakup proponujemy, należą do wykorzystywanych głównie w najpopularniejszych urządzeniach, m.in. zegarkach elektronicznych, pilotach do telewizorów czy przenośnych radiach. Dostęp do nich jest bardzo łatwy, lecz ich wyjątkowo duża ilość w sklepach stacjonarnych oraz internetowych sprawia poszczególnym osobom nie lada problem, gdy muszą samodzielnie zdecydować, na ogniwa którego producenta postawić. Na asortyment sklepu Centrumelektroniki składają się baterie konsumenckie wyłącznie sprawdzonych, renomowanych marek, m.in. Duracell, Sony oraz Varta, co sprawia, że każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany z ich nabycia. Naszych Klientów zachęca do tego także żywotność ogniw, która sprawia, że każde wyposażone w nie urządzenie jest w stanie działać nieprzerwanie przez długi czas. Jeżeli więc cenisz sobie te atuty, możesz być pewien, że zakup odpowiedniej baterii konsumenckiej z przygotowanej oferty na pewno okaże się trafioną inwestycją, pozwalającą zapomnieć o konieczności dokonania następnej w dłuższej perspektywie czasowej.

Baterie R-03 i R-06, czyli powszechnie znane paluszki do wielu urządzeń elektronicznych

Proponowane w tym miejscu ogniwa można podzielić na kilka grup. Pierwszą z nich stanowią baterie R-03, znane jako paluszki. Zakres ich zastosowania jest wprost proporcjonalny względem popularności, którą od lat cieszą się praktycznie na całym świecie. Chyba każdy z nas trzymał je w dłoni i wykorzystywał w poszczególnych urządzeniach. W naszym sklepie znajdziesz je bez problemu zarówno w pojedynczej wersji, jak i w opakowaniach składających się z większej liczby sztuk. Baterie R-06, których dystrybucję także prowadzimy, są bardzo podobne do wcześniej scharakteryzowanych, lecz nieco mniejsze pod względem długości średnicy oraz samej długości. Cechuje je także niższy poziom pojemności. Potocznie nazywane bywają paluszkami mniejszymi. Napięcie w nich (podobnie jak w ogniwach typu R-03) wynosi 1,5 V.

Większe baterie R-14, R-20 i R-9-FF-9 V o większych możliwościach

W Centrumelektroniki znajdziesz również baterie R-14o napięciu 1,5 V. Są one już znacznie większe od wcześniej opisanych, lecz różnią się od nich niższą rezystancją wewnętrzną. Stosuje się je natomiast m.in. w latarkach, instrumentach muzycznych czy zabawkach dla dzieci. Przy prawidłowym ich użytkowaniu są w stanie działać przez wiele lat. Baterie R-20należą zaś do największych ze wszystkich wymienionych przez nas do tej pory. Charakteryzują się walcowatym kształtem oraz dużą pojemnością. Należą do grupy ogniw alkalicznych, wykorzystywanych do zasilania m.in. urządzeń pozwalających na odtwarzanie muzyki np. typu boombox. Największe spośród oferowanych przez nas są natomiast Baterie R-9-FF-9 V. Pozyskując je poprzez skorzystanie z naszych usług, będziesz mógł cieszyć się z wieloletniego ich użytkowania. To właśnie tego rodzaju ogniwa służą do „napędzania” m.in. kalkulatorów i radioodbiorników. Pojemność w ich przypadku wynosi najczęściej między 400 a 550 mAh. Podobnie jak wszystkie pozostałe baterie konsumenckie z naszej oferty, są dostępne na sztuki lub w przygotowanych już zestawach.

Konsumenckie

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

baterie-konsumenckie
1x Bateria R-14 LR14 C 1,5V alkaliczna Varta Industrial 4014
9,63 zł Cena
baterie-konsumenckie
Akumulator everActive CamPro zamiennik Canon NB-2L / NB-2LH
45,98 zł Cena
baterie-konsumenckie
1x Bateria 3R12 4,5V płaska (blister) Varta Superlife
14,90 zł Cena