Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 203,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Kable do anteny satelitarnej

Aby cieszyć się z oglądania ulubionych programów w telewizji, nie wystarczy zadbać o posiadanie odpowiedniego odbiornika oraz anteny. Ważne jest także połączenie ich za pomocą odpowiedniej jakości okablowania, które teraz możesz pozyskać w sklepie Centrumelektroniki. W przygotowanej przez nas ofercie widnieją przewody przeznaczone do wykorzystania zarówno przez użytkowników telewizji naziemnej, jak i satelitarnej. Nasze kable do anteny pozwolą Ci zadbać o stworzenie idealnych warunków do przepływu sygnału, wpływając jednocześnie pozytywnie na jakość emitowanego na ekranie obrazu. Jeżeli więc zależy Ci na uzyskaniu takiego właśnie efektu, koniecznie sprawdź, co jesteśmy w stanie Ci zaoferować.

W Centrumelektroniki znajdziesz kable do anteny satelitarnej oraz naziemnej

Możliwe do nabycia w naszym sklepie kable do anteny są dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie, o czym najlepiej świadczy fakt, iż wiele z nich zdołasz pozyskać nawet za kilka złotych. Ich różnorodność jest jednak na tyle duża, że wielu Klientów nie potrafi samodzielnie ocenić, który przewód okaże się dla nich odpowiedni. Zawsze istnieje możliwość skorzystania z naszej pomocy poprzez skontaktowanie się z nami przed dokonaniem zakupu, ale warto wziąć pod uwagę również wskazówki zawarte w tym miejscu. Pamiętać należy zatem, że kable do anteny satelitarnej oraz naziemnej zaliczane są do przewodów koncentrycznych, a pełniona przez nie funkcja określana jest jako transmisyjna. Składają się one natomiast z następujących elementów: płaszcza zewnętrznego, oplotu, ekranu, dielektryki oraz żyły wewnętrznej. Każdy z wymienionych elementów kabla do anteny naziemnej i satelitarnej pełni odrębną funkcję, a ich skuteczność zależna jest m.in. od tego, z jakiego rodzaju materiałów zostały wykonane.

Jaki kabel do anteny satelitarnej wybrać, by cieszyć się idealnym obrazem i dźwiękiem w odbiorniku?

Jaki kabel do anteny satelitarnej lub naziemnej wybrać, by zyskać pewność, że będzie działać we właściwy dla siebie sposób, przez długi czas? Bez wątpienia jego najważniejszą część stanowi wspomniana żyła wewnętrzna, która powinna charakteryzować się niezbyt dużą grubością, ponieważ to ona najczęściej wpływa na tłumienie sygnału. Warto więc sięgnąć po przewody z takich materiałów, jak miedź czy stal. Pierwszy z wymienionych uznawany jest za lepszy przewodnik, drugi natomiast w większości przypadków dłużej zachowuje swoją trwałość. Żyła kabla do anteny powinna mieć również dużą średnicę, by w ten sposób wytworzyć większą powierzchnię (czynną) przewodzącą, co skutkuje łatwiejszym przepływem sygnału, a co za tym idzie – uzyskaniem obrazu w telewizorze o zadowalającej jakości. To wciąż jednak nie wszystko, o czym należy pamiętać przy zakupie przewodu. W przypadku kabla do anteny satelitarnej bądź naziemnej istotne są także rodzaje posiadanych przez nie zabezpieczeń w postaci oplotu oraz ekranu, które mają za zadanie chronić sygnał przed zakłóceniami oraz jego przenikaniem na zewnątrz.

Godne polecenia kable do anten marek Blow oraz Maclean

Zdając sobie już w przynajmniej podstawowym stopniu sprawę z tego, na co trzeba zwrócić uwagę, kupując kabel do anteny naziemnej lub satelitarnej, możesz przystąpić do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Znajdziesz w niej przewody takich marek, jak Blow czy Maclean, o niejednolitej długości, wyprodukowane z różnych materiałów i o konkretnym zastosowaniu. Wszystkie łączy przede wszystkim wysoka jakość wykonania oraz łatwość podczas dokonywania ich montażu. Przeprowadzając go w odpowiedni sposób, będziesz mógł cieszyć się z oglądania telewizji bez zakłóceń obrazu czy dźwięku. Nasze kable do anteny pasują do różnych jej rodzajów i modeli, dlatego jesteśmy przekonani, że Ty również znajdziesz wśród nich bez problemu ten, którego potrzebujesz. Transmisja sygnału ściąganego będzie wreszcie przebiegała przez nią w każdych warunkach, bez zakłóceń.

Antenowe

Podkategorie

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-26 z 26 pozycji

Aktywne filtry

kable-do-anteny
Kabel przewód koncentryczny antenowy/satelitarny Maclean, żelowany,...
93,98 zł Cena
kable-do-anteny
Przewód TV-Video BAK 250-02 250-80 250-70 2,5m Axing
16,06 zł Cena