Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Uchwyty biurkowe

Jeżeli spędzasz dużo czasu przed ekranem monitora, pracując na komputerze lub grając na konsoli, na pewno niejednokrotnie zdarzało Ci się w wyniku tego odczuwać ból głowy lub oczu. Niekoniecznie jednak musi być on zawsze wynikiem zbyt długiego spoglądania w kolorowe szkiełko. Często do tego typu sytuacji dochodzi w wyniku nieprawidłowego dopasowania wysokości monitora. Uchwyt do biurka pomógł wielu Klientom Centrum Elektroniki rozwiązać ten problem, dlatego jeśli również się z nim zmagasz, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki dostępnym w niej akcesoriom zdołasz łatwo ustawić monitor na takiej wysokości, która sprawi, że nawet wyjątkowo długie patrzenie w ekran nie będzie skutkować wystąpieniem bólu głowy, zaczerwienionych oczu i innych, dokuczliwych dolegliwości.

Wybierz uchwyt do biurka, by patrzeć w ekran monitora w odpowiedni sposób

Uchwyt biurkowy do monitora jest przydatny wszędzie tam, gdzie wykorzystywany jest komputer, a szczególnie wtedy, gdy służy on więcej niż jednej osobie. Nie wszyscy jego użytkownicy są przecież tego samego wzrostu, a to oznacza, że warto zadbać o to, by każdy z nich mógł szybko dostosować wysokość monitora względem własnych potrzeb. Możliwość regulacji krzesła biurowego często okazuje się niewystarczająca, dlatego uchwyt do biurka wzbudza coraz większe zainteresowanie zarówno wśród indywidualnych Klientów Centrum Elektroniki, jak i przedstawicieli poszczególnych firm czy urzędów. W naszym sklepie mogą oni bez problemu pozyskać akcesoria dostosowane do praktycznie każdego rozmiaru urządzenia, więc jesteśmy pewni, że Tobie też uda się tego dokonać. Przekątna ekranu Twojego monitora wynosi między 13, a 32 cale? Być może więc model LCD Maclean MC-753 okaże się tym właściwym. A może zainteresuje Cię uchwytbiurkowy na 2 monitory? Jeśli nie, zapewnimy Ci dostęp do wielu innych modeli.

Uchwyt na monitor – na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Uchwyty i stojaki RTVbiurkowedostępne w Centrum Elektroniki wyróżnia bardzo duży poziom różnorodności, czego najlepszym dowodem są te, które powstały z myślą o przymocowaniu do nich monitorów. Ich niejednolitość zauważalna jest na pierwszy rzut oka, lecz kolor akcesoriów czy ich kształt nie jest w tym przypadku najważniejszy. Zapoznając się z przygotowaną przez nas ofertą, radzimy zwrócić uwagę przede wszystkim na takie parametry, jak maksymalny udźwig, minimalny oraz maksymalny rozstaw w pionie i poziomie czy zakres regulacji nachylenia. Warto wybrać również taki uchwyt na monitor, który można przymocować do blatu biurka lub dziury na przewody, obecnej często w tego rodzaju meblach. Jeśli natomiast dysponujesz większą liczbą monitorów i chcesz mieć możliwość korzystania z nich jednocześnie, być może właściwym wyborem w Twoim przypadku okaże się jeden z uchwytów zdolnych do utrzymywania nawet dwóch lub trzech artykułów elektronicznych wyświetlających obraz. Takie akcesoria także oferujemy swoim Klientom.

Uchwyty na jeden lub więcej monitorów do nabycia w Centrum Elektroniki

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się pozyskać uchwyt biurkowy na 3 monitory, 2 lub 1, możesz być pewien, że każdy z nich znacznie ułatwi Ci pracę i zapewni maksymalny komfort podczas wirtualnej rozrywki. Korzystając z naszych urządzeń, będziesz mógł zawsze spoglądać w ekran pod takim kątem, który sprawi, że Twoje oczy nie będą tak szybko się męczyć. Dodatkowo zdołasz uchronić przymocowane do nich monitory przed upadkiem na podłogę, gdy np. przypadkowo potrącisz blat biurka podczas przechodzenia obok niego. Nie czekaj więc i sprawdź naszą ofertę, aby znaleźć w niej model urządzenia odpowiadający w największym stopniu Twoim potrzebom i możliwościom finansowym. Uchwyt biurkowy na monitor to produkt prosty w montażu, więc na pewno poradzisz sobie z umieszczeniem go we właściwym miejscu, jeśli nawet na co dzień nie zajmujesz się wykonywaniem prac manualnych.

Biurkowe

Podkategorie

Jest 72 produktów.

Pokazano 1-32 z 72 pozycji

Aktywne filtry

uchwyty-biurkowe
Uchwyt na klawiaturę podbiurkowy Maclean, regulowany, MC-839
172,06 zł Cena
uchwyty-biurkowe
Uchwyt biurkowy na dwa monitory / podwójny Maclean, vesa 75x75...
219,47 zł Cena
uchwyty-biurkowe
Uchwyt biurkowy do monitora uniwersalny Maclean, sprężyna gazowa...
120,86 zł Cena