Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Biurka ergonomiczne

Odpowiedni sprzęt do domu i biura wpływa nie tylko na komfort pracy, ale również (w dłuższej perspektywie) na zdrowie osoby, która ma zamiar z niego korzystać. W naszym sklepie znajdują się biurka ergonomiczne przydatne w wielu sytuacjach. Są one doskonałym zakupem dla dorastającego dziecka, gracza, pracownika biurowego, ale też zwykłego domowego użytkownika, który spędza sporo czasu przy komputerze.

Ergonomiczne biurko komputerowe – jakie wybrać?

Oferujemy szeroki wybór produktów, które spełniają potrzeby naszych klientów. Ważne jest jednak, by podjąć świadomą i przemyślaną decyzję. Jak to zrobić? Warto już na początku określić swoje potrzeby. Jaki typ pracy będzie przy wybieranym biurku wykonywany? Siedzący? A może siedząco-stojący? Czy istotny jest duży obszar roboczy, czy może ergonomiczne biurko komputerowe, idealnie mieszczące się w niewielkim pomieszczeniu?

Dla gracza lub kogoś, kto otacza się dużą ilością sprzętu, niezbędny okaże się mebel wzbogacony o dodatkowe wyposażenie. Istotne mogą być dodatkowe porty USB, do których będzie się dało podpiąć cały sprzęt. Podobnie ważne są dodatkowe gniazda zasilania – tych, jak wiadomo, nigdy zbyt wiele. Bardzo przydatna jest specjalna wnęka do schowania kabli. Blat powinien być odpowiednio duży – gracz musi mieć komfortową przestrzeń, by wykazać się w elektronicznych zmaganiach. Nie zaszkodzi także odpowiednie oświetlenie i stylistyka, która potwierdzi, że w danym pomieszczeniu ma swoje stanowisko prawdziwy fan wirtualnej rozrywki.

Czym charakteryzuje się dobre biurko ergonomiczne?

Mebel ten różni się od jego standardowej odmiany, obecnej w większości domów, jedną ważną funkcją – możliwością elektrycznej lub ręcznej regulacji. Co to daje? Przede wszystkim łatwe dostosowanie wysokości blatu do indywidualnych potrzeb. Warto kupić takie biurko dorastającemu dziecku. Co najważniejsze, jest to inwestycja na długie lata, gdyż bez problemu można regulować wysokość obszaru roboczego pod aktualny wzrost młodej osoby. W dobie powszechnej elektroniki i coraz częstszego obowiązku pracy przy komputerze taki zakup jest bardzo rozsądny – zmniejsza on ryzyko chorób kręgosłupa u dziecka i znacznie ułatwią mu naukę. W biurka funkcjonalne, które pozwalają na uniesienie blatu od 70 do ponad 120 centymetrów, bez problemu można się zaopatrzyć w naszym sklepie.

Istotną zaletą takiego mebla jest możliwość regulacji nie tylko wysokości, ale też nachylenia blatu. Jakie są plusy takiego rozwiązania? Przede wszystkim – zwiększony komfort pracy. Nie bez przyczyny już średniowieczni skrybowie korzystali z odpowiednio pochylonych pulpitów – to bardzo ułatwiało im wykonywanie obowiązków. Ergonomiczne biurka, posiadające tę funkcjonalność, kupisz właśnie u nas.

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na podstawową cechę, czyli regulację wysokości blatu, a dokładnie na to, w jaki sposób się to robi. Najtańsze biurka mają zazwyczaj mechanizm ręczny, który jest prosty w użyciu, a prędkość jego działania zależy od aktywności użytkownika.

Nieco inaczej wygląda sprawa z elektrycznymi mechanizmami. Biurka ergonomiczne mogą oferować różną prędkość podnoszenia blatu. Paradoksalnie najszybsze nie oznacza najlepsze – przez gwałtowną zmianę wysokości można niechcący zrzucić z biurka komputer czy książki. Optymalna jest prędkość wynosząca mniej więcej 35-45 mm/s. W naszym sklepie znajdują się produkty mieszczące się w tym przedziale.

Koniecznie trzeba brać pod uwagę maksymalne obciążenie – szczególnie w razie chęci postawienia na blacie komputera i kilku innych, ciężkich rzeczy. Nasze biurka, w zależności od modelu, są w stanie udźwignąć od 50 do nawet 120 kilogramów. Równie istotne są zabezpieczenia i ogólna stabilność. Każdy z oferowanych produktów cechuje się przemyślaną budową, a niektóre modele wyposażone są w specjalne nakładki antypoślizgowe.

Biurko ergonomiczne – atrakcyjna cena

Produkty w tej kategorii mogą być wyposażone w wiele różnych funkcjonalności i każda z nich wpływa oczywiście na cenę. Najbardziej budżetowe rozwiązania zamykają się w kwotach do kilkuset złotych. Asortyment w tym przedziale najczęściej cechuje się ręcznym mechanizmem i bazową funkcjonalnością. Nie jest to jednak wada. Trzeba pamiętać, że najważniejsze jest ergonomiczne ustawienie biurka, a to są w stanie zapewnić również standardowe modele z naszego sklepu. Jeśli więc najważniejsze jest zdrowie i komfort pracy – nie ma co się wahać.

Jeśli masz możliwość zainwestowania ponad tysiąca złotych, oferta znacznie się rozszerza. Tutaj dominują elektryczne mechanizmy sterowane najczęściej za pomocą konsoli. Bez problemu znajdziesz estetyczne i funkcjonalne meble, które sprawdzą się w każdych warunkach. Niektóre modele mają nawet możliwość zapamiętania do trzech ustawień wysokości blatu, co pozwala na naprzemienne korzystanie z niego przez całą pracującą część Twojej rodziny. Takie ergonomiczne biurko komputerowe z wieloma opcjami regulacji pozwala na pracę na siedząco lub na stojąco, w zależności od aktualnych potrzeb. Pamiętaj, że w razie problemów nasz konsultant chętnie wyjaśni wszelkie wątpliwości. Wystarczy, że skontaktujesz się poprzez infolinię, a specjaliści podpowiedzą, które biurko najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Biurka ergonomiczne

Podkategorie

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-32 z 41 pozycji

Aktywne filtry

biurka-ergonomiczne
Biurko stolik do laptopa Maclean, regulacja wysokości, do pracy...
452,23 zł Cena
biurka-ergonomiczne
Biurko elektryczne Maclean, regulacja wys., stolik, stacja robocza,...
871,57 zł Cena
biurka-ergonomiczne
Biurko dla dzieci Ergo Office, z regulacją wysokości, szare, max...
701,28 zł Cena