Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 1 222,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Uchwyty do projektorów

Szukasz najlepszych akcesoriów, dzięki którym stworzysz wymarzone kino domowe? W naszym sklepie znajdziesz najlepsze wyposażenie znanych producentów. Zakup odpowiedniego rzutnika, ekranu czy głośników to jedno, ale uchwyt do projektora to coś, na co koniecznie trzeba zwrócić uwagę. Dzięki niemu sprawnie oraz bezproblemowo można przymocować sprzęt do ściany i cieszyć się filmem lub serialem w domowym zaciszu.

Zalety dobrych uchwytów – regulacja

Domowi kinomaniacy wiedzą, że komfort seansu w dużej mierze zależy od prawidłowego wyregulowania położenia projektora. Niewłaściwe ustawienie skutkować będzie wyraźnym zniekształceniem transmitowanego obrazu. Dlatego też dobry uchwyt do projektora powinien charakteryzować się rozbudowanymi możliwościami regulacji. Większość znajdujących się w naszym sklepie produktów posiada dwa ramiona przedłużające, które pozwalają swobodnie zmieniać odległość rzutnika od sufitu, a tym samym dobrać wysokość idealną do ekranu.

Na przykład uchwyt Maclean MC-581 43-65cm ustawia projektor na odległość 120 milimetrów od sufitu bez ramion przedłużających lub na dystans od 430 do 650 milimetrów z zamontowanymi ramionami. Warto też wspomnieć o możliwości pochylenia projektora w pionie na ok. 15 stopni.

Równie istotne jest ułożenie sprzętu w poziomie. To zadanie znacząco ułatwia fakt, iż spora część przedstawionego asortymentu umożliwia obrót rzutnika o 360 stopni. Te wszystkie właściwości pozwalają na swobodne regulowanie położenia urządzenia, co jest ważne, by móc komfortowo z niego korzystać.

Eleganckie i estetyczne uchwyty do projektorów

Oprócz całej gamy cech, ułatwiających montaż, dostosowanie i użytkowanie projektora, oferowane przez nasz sklep produkty odznaczają się znakomitym wyglądem. Jest to istotne szczególnie dla estetów. 

W szczególności polecamy uchwyt do projektora ścienny lub sufitowy taki jak Maclean MC-780 72-450mm wyróżniający się bardzo wysoką jakością wykonania. Jego metalowa konstrukcja pokryta jest warstwą elektrostatyczną oraz czarnym lakierem naniesionym w technice proszkowej. Daje to pewność, że kolor pozostanie wyrazisty i nie będzie łatwo ścierał się nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Nasze uchwyty umożliwiają również schowanie przewodów niezbędnych do funkcjonowania rzutnika. Pozwala to rozwiązać problem zwisających w bardzo nieestetyczny sposób kabli. Zmniejsza to także szansę na przerwanie któregoś z nich. Należy jednak wcześniej przemyśleć, w jaki sposób pociągnąć przewody do projektora. Najlepiej zrobić to już na etapie remontu, by nie wiercić w świeżo pomalowanej ścianie.

Uchwyty sufitowe do projektorów

Dlaczego warto zdecydować się na mocowanie sufitowe? Jest to klasyczne, proste i bardzo popularne rozwiązanie, które nie kosztuje zbyt wiele. Co istotne, producenci projektorów zdają sobie sprawę z powszechności tej metody i starają się, by wszystkie ich modele można było bez problemu zamontować na suficie. My również zadbaliśmy o szeroki wybór produktów, by każdy bez problemu znalazł coś dla siebie.

Wszystkie oferowane przez nas uchwyty charakteryzują się uniwersalnością – można używać ich do większości dostępnych na rynku urządzeń. Warto przyjrzeć się na przykład uchwytom marki Maclean – każdy z nich odznacza się wyjątkową jakością wykonania. Wykorzystanie trwałych materiałów jest bardzo istotne, gdyż uchwyty do projektorów (sufitowe i ścienne) stanowią podporę dla urządzeń najwyższej klasy. W zależności od modelu, uchwyty potrafią bez najmniejszego problemu utrzymać urządzenie ważące do 10, 13 lub nawet do 20 kilogramów, a więc wystarczająco, by móc korzystać z wyposażenia przeznaczonego do prywatnego użytku.

Ścienny uchwyt do projektora

Alternatywą dla montażu sufitowego jest montaż ścienny. To dobre rozwiązanie, gdy z jakiegoś powodu nie ma możliwości, by przymocować rzutnik do sufitu. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór produktów, które pozwolą zastosować metodę ścienną w większości pomieszczeń.

W tej kwestii sprawdza się na przykład uchwyt Maclean. Cechuje go znakomity wygląd i jakość, a także prostota w demontażu, instalacji oraz regulacji. Jest zaprojektowany specjalnie do przytwierdzenia do ściany. Co ważne, producent dołączył do zestawu śruby mocujące uchwyt i projektor. Ten model również umożliwia schowanie okablowania.

Uchwyt do projektorów – cena

Ceny naszych produktów zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych za sztukę. Za tę kwotę można zakupić podstawowy uchwyt, który pozwoli na montaż wymarzonego rzutnika. Nieco droższe wyposażenie oscyluje w kwocie około stu złotych za sztukę. Wydając tyle, można liczyć się ze znacznie wyższą jakością wykonania, większymi możliwościami regulacji położenia rzutnika i znakomitą funkcjonalnością. Warto pamiętać, że odpowiedni uchwyt do projektora to pierwszy krok do stworzenia swojego własnego kina domowego najwyższej klasy.

Do projektorów

Podkategorie

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-27 z 27 pozycji

Aktywne filtry

uchwyty-do-projektorow
Przenośny stand Maclean, dla projektora, wykonany ze stali,...
122,02 zł Cena
uchwyty-do-projektorow
Uchwyt ścienny projektora krótkoogniskowego Maclean, max 15kg, MC-945
232,74 zł Cena
profi-market-system
Ramię uchwyt sufitowy TV Maclean, PROFI MARKET SYSTEM, 50kg, MC-707
92,41 zł Cena
profi-market-system
Płyta Maclean, Do montażu uchwytu TV, PROFI MARKET SYSTEM, 50kg,...
56,36 zł Cena
profi-market-system
Głowica uchwytu sufitowego do projektora Maclean, Profi Market...
95,83 zł Cena
uchwyty-do-projektorow
Uchwyt do projektora Maclean, do 20kg, MC-582
72,00 zł Cena