Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 84,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Konwertery HDMI

Posiadasz telewizor starszej generacji, do którego chciałbyś podłączyć nowoczesny sprzęt typu konsola do gier lub odtwarzacz DVD/BLU-ray? Nic straconego! Nie musisz pozbywać się swojego dotychczasowego odbiornika i kupować nowego – wystarczy, że nabędziesz odpowiedni konwerter HDMI. Dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie i bez konieczności poważnego nadszarpywania domowego budżetu. Skorzystaj z oferty Centrum Elektroniki, by zaoszczędzić znaczną kwotę i zarazem nadać swojemu telewizorowi nowe, przydatne funkcje.

W jakich sytuacjach wykorzystanie konwertera HDMI okazuje się najlepszym rozwiązaniem?

Czym są konwertery HDMI dostępne w ofercie przygotowanej przez Centrum Elektroniki dla naszych Klientów? To niewielkie urządzenia, zwane także przejściówkami, podłączenie których do wspomnianego na wstępie telewizora (lub innego sprzętu, np. monitora) umożliwia stworzenie warunków niezbędnych do tego, by sygnał określany jako HDMI mógł przechodzić pomiędzy dwoma lub nawet większą liczbą urządzeń. Proponowane przez nas konwertery są w stanie zapewnić swoim użytkownikom obsługę rozdzielczości w bardzo wysokiej jakości (nawet powyżej 1080 pixeli), co nie jest jednak jedynym powodem, dla którego warto się nimi zainteresować. Konwertery HDMI są bowiem bardzo łatwe w obsłudze, zasilane w większości przypadków przez złącze USB, a także wyposażone w różnego rodzaju porty. Dzięki nim przepływ zarówno żółtego sygnału kompozytowego, jak i białego stereo nie stanowi żadnego problemu.

Konwerter HDMI na Scart – do czego służy?

Jednym z najczęściej poszukiwanych przez Klientów naszego sklepu typów urządzeń z opisywanej grupy jest konwerter HDMI na Scart. Duże zapotrzebowanie na tego typu produkt wynika przede wszystkim z jego przydatności w sytuacji, gdy zależy nam na podłączeniu sprzętu nowszej generacji, pozbawionego jednak wyjścia audio/wideo, do znacznie wcześniej wyprodukowanego telewizora, posiadającego złącze Scart. Zastosowanie takiego konwertera stanowi swego rodzaju złoty środek, skutkujący możliwością połączenia posiadanego odbiornika starszego typu np. z dekoderem, kinem domowym lub konsolą. Konwertery HDMIna Scart z naszej oferty można pozyskać wraz z zasilaczem wejściowym w zestawie, a za pozostałe ich zalety uznać należy m.in. różnorodność wymiarową posiadanych przez nie przewodów oraz gwarancję uzyskania za ich pomocą stałego przepływu sygnału.

Połączenie urządzeń korzystających z sygnału analogowego i cyfrowego tylko z konwerterem HDMI na VGA!

Z usług Centrum Elektroniki chętnie korzystają Klienci, którzy poszukują konwerterów HDMI na VGA. Oni także decydują się na ten krok z powodu posiadania sprzętu starszej generacji wykorzystującego sygnał analogowy, lecz jednocześnie pozbawionego możliwości połączenia się ze sprzętem stosującym – do przesyłania określonych treści – przez nowocześniejszy sygnał cyfrowy. W takiej sytuacji proponowane przejściówki okazują się najlepszym rozwiązaniem. Dlaczego jednak Ty także maiłbyś pozyskać potrzebny Ci konwerter HDMI na VGA właśnie w naszym sklepie? Jesteśmy pewni, że zachęcą Cię do tego atrakcyjne ceny urządzeń z interesującej Cię grupy produktów elektronicznych, ale też ich niewielkie wymiary (często porównywane z pendrivami) oraz renoma marek odpowiedzialnych za ich wyprodukowanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym asortymentem, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości - do kontaktu. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi i postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie. Stawiamy na najwyższą jakość pod każdym względem - także obsługi klienta!

Konwertery HDMI

Podkategorie

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

konwertery-hdmi
Konwerter wejście wtyk Hdmi wyjście gniazdo VGA+AU Eco3
47,65 zł Cena
konwertery-hdmi
Sumator HDMI V1,3 3x wejścia gniazdo - 1x wyjście gniazdo HDMI z...
36,96 zł Cena
konwertery-hdmi
Konwerter wejście HDMI gniazdo wyjście AV video i Audio 3 cinch...
49,77 zł Cena