Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 53,00 zł - 191,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Uchwyty do klimatyzatora

Inwestowanie w nowy system klimatyzacji może być złożonym procesem. Zasadniczo – najlepsze rozwiązanie to takie, które skutecznie radzi sobie z obciążeniem cieplnym domu przy najniższych kosztach. Jednak efektywność i bezproblemowe użytkowanie nie zależy jedynie od jakości samego klimatyzatora, ale także od niezawodności wykorzystanych akcesoriów oraz odpowiedniego montażu. Prawidłowa instalacja ma ogromne znaczenie.

Jeśli klimatyzator nie jest prawidłowo zamontowany, będzie powodować różnego rodzaju problemy. Może m.in. dojść do jego rozszczelnienia i wycieku czynnika chłodzącego. Dzieje się tak, gdy urządzenie nie jest zamontowane na stabilnej konstrukcji. Wszelkiego rodzaju drobne uszkodzenia, spowodowane nieprawidłowym montażem, prowadzą często do bardzo kosztownych awarii sprzętu. Dlatego też dobrze już na etapie projektu instalacji zainwestować w solidne uchwyty do klimatyzatora.

Niezawodny wspornik do klimatyzatora – wysokiej klasy materiał podstawą trwałości

W naszej ofercie dostępnych jest kilka rodzajów niezwykle wytrzymałych uchwytów do klimatyzatorów różnego typu. Znajdujące się w asortymencie mocowania, zostały wykonane z wysokiej jakości galwanizowanej stali o zwiększonej odporności na korozję. Komponenty te doskonale znoszą nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Świetnie prezentują się i spełniają swoją funkcję nawet po bardzo długiej ekspozycji na słońce, deszcz, śnieg, wiatr oraz różne poziomy temperatur. Wytrzymałość materiału przekłada się również na maksymalne udźwigi poszczególnych uchwytów. Najsolidniejsze konstrukcje charakteryzuje możliwe obciążenie do 200 kg. Można bez obaw zamontować na nich nawet najcięższy model klimatyzatora.

Choć wszystkie oferowane w Centrumelektroniki wsporniki przeznaczone są do urządzeń klimatyzacyjnych zewnętrznych, ze względu na sposób mocowania możemy podzielić je na dwa rodzaje – klasyczne, montowane na ścianie oraz podstawy do instalacji klimatyzatora np. na podłożu. Pierwszy rodzaj idealne nadaje się do przymocowania do ściany i zawieszenia na nim urządzenia. Uchwyty te pozwalają oszczędzić miejsce np. w ogrodzie, wykorzystując trudną do zagospodarowania w inny sposób przestrzeń. Wsporniki montowane na ścianach często spotyka się na sklepach i wszelkiego rodzaju budynkach, znajdujących się w przestrzeni publicznej, gdzie do klimatyzatora nie powinny mieć dostępu niepożądane osoby.

Drugi rodzaj – podstawa podłogowa do klimatyzatora, sprawdzi się we wszystkich miejscach, w których nie ma możliwość zamocowania uchwytów na ścianie np. z powodu kruchości materiału. Podstawy dostępne są w kilku wariantach. Mogą mieć formę solidnego mini rusztowania lub dwóch osobnych ramion, pozwalających dopasować szerokość wspornika do wielkości klimatyzatora. To bardzo wygodne, uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, ułatwiające montaż.

Uchwyt wspornik do klimatyzatora – wyposażenie renomowanej marki

Oferta Centrumelektroniki to przede wszystkim uchwyty do klimatyzatorów znanej i cenionej firmy Maclean. Producent ten od wielu lat dostarcza niezawodne akcesoria m.in. do systemów, poprawiających komfort użytkowania przestrzeni domowej. Jego produkty są doskonale oceniane przez klientów z całego świata. Wyróżniają się nie tylko maksymalną funkcjonalnością i solidną konstrukcją, ale także bardzo estetycznym wyglądem. Nie inaczej jest z uchwytami do klimatyzatorów. Dostępne w naszym sklepie modele Maclean cechuje nowoczesny, przemyślany design, dzięki któremu wsporniki doskonale komponują się z każdą współczesną elewacją. Większość z nich oferowana jest w ponadczasowym i bardzo miłym dla oka kolorze kości słoniowej.

Warto podkreślić również niezwykle prosty montaż oferowanych uchwytów do klimatyzatorów. Poradzi z nim sobie nawet osoba, która nigdy wcześniej nie prowadziła tego typu prac. Wystarczy odrobina uwagi oraz precyzji, by zamontować wsporniki i umieścić na nich urządzenie. W zestawach można znaleźć elementy montażowe, niezbędne do zamocowania uchwytów. Zarówno podstawa podłogowa do klimatyzatora, jak i klasyczny wspornik naścienny, mają przygotowane specjalne otwory, ułatwiające zamontowanie ich do wybranej powierzchni. 

Solidny uchwyt do klimatyzatora – atrakcyjna cena najlepszych elementów montażowych

W Centrumelektroniki gwarantujemy nie tylko asortyment pełen trwałych i funkcjonalnych produktów mocujących przeróżne urządzenia, ale także konkurencyjne ceny towaru. Uniwersalne wsporniki są dostępne już od kilkudziesięciu złotych. Bez trudu znajdziesz egzemplarze, idealnie pasujące do Twojego klimatyzatora. Jeśli jednak pojawi się problem z wyborem lub będziesz mieć pytania związane z naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści chętnie wyjaśnią wszystkie wątpliwości, a następnie pomogą dokonać maksymalnie satysfakcjonującego zakupu. Dbamy również o to, aby zamówienie dotarło do Ciebie najszybciej jak to możliwe, korzystając z usług zaufanych dostawców.

Do klimatyzatora

Podkategorie

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

do-klimatyzatora
Uchwyt wspornik klimatyzatora / pompy ciepła Maclean, długość...
80,72 zł Cena
do-klimatyzatora
Uchwyt podstawa podłogowa do klimatyzatora / pompy ciepła Maclean,...
160,56 zł Cena
do-klimatyzatora
Uchwyt wspornik klimatyzatora / pompy ciepła Maclean, długość...
94,33 zł Cena