Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 117,00 zł

Kategorie

Kategorie

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Uchwyt anteny SAT

Zasięg w domu jest niezbyt zadowalający, a oferta telewizji kablowej nie spełnia oczekiwanych wymagań? Warto w takiej sytuacji zdecydować się na antenę, która rozwiąże wymienione problemy. Nie można jednak zapomnieć o prawidłowym montażu. Dlatego w naszym sklepie oferujemy uchwyty i maszty do wszelkiego rodzaju anten – siatkowych, satelitarnych czy internetowych. Stawiamy na wytrzymałe rozwiązania, mogące służyć przez lata nawet w najtrudniejszych warunkach. Szeroki wybór dodatkowego wyposażenia pozwala szybko i bez najmniejszego problemu zamontować uchwyt masztu antenowego, jak i samą antenę.

Co wybrać – maszt czy uchwyt do anteny satelitarnej?

Uchwyty antenowe to proste w obsłudze wyposażenie, a modele w swojej podstawowej funkcji niewiele się od siebie różnią. Zasadniczo podstawą do podjęcia decyzji powinna być powierzchnia montażu. Na uchwyt można zdecydować się, gdy podłoże jest stabilne. Mowa tu na przykład o ścianie, dachu czy balkonie oraz innych płaskich przestrzeniach, które nie są narażone na dodatkowe czynniki, takie jak na przykład przemieszczanie się. Co w sytuacji, gdy te warunki nie są spełnione? Wtedy warto wybrać niezawodny maszt anteny.

Poszukując odpowiedniego wyposażenia, powinno się również zwracać uwagę na dodatkowe udogodnienia i dołączane do zestawu akcesoria. Mowa tu na przykład o śrubach lub dodatkowych otworach ułatwiających precyzyjny montaż i ustawienie uchwytu do elewacji. Kolejnym czynnikiem jest odległość, w jakiej dany produkt znajduje się od ściany – warto przed zakupem zmierzyć, ile przestrzeni potrzeba, by zmieścić posiadaną antenę.  Istotną zaletą niektórych masztów są dodatkowe udogodnienia konstrukcyjne, wśród których wyróżnić należy możliwość składania. Są one dobre jako czasowe rozwiązania. W przypadku, gdy wiadomo, że montaż będzie trwały, można podjąć decyzję o zakupie standardowego uchwytu, który sprawdzi się równie dobrze.

Maszt antenowy – który wybrać?

Nawet najlepsze urządzenie długo nie popracuje, gdy nie będzie miało solidnej podstawy, która wytrzyma trudne warunki atmosferyczne. Anteny najczęściej montuje się na dachach lub (w przypadku bloków i niektórych domów wolnostojących) na elewacji, przy oknie lub bezpośrednio na balkonie. Takie ustawienie ułatwia montaż i poprowadzenie okablowania. Niestety, wystawia kluczowe elementy na promieniowanie UV lub deszcz, co w dłuższej perspektywie może powodować korozję bądź innego rodzaju uszkodzenia.

W naszym sklepie stawiamy na jakość i wytrzymałość każdego oferowanego produktu. Większość asortymentu wykonana jest ze stali ocynkowanej, odpornej na wszelkiego rodzaju niedogodności pogodowe, a odpowiednia grubość ścianki gwarantuje trwałość przez długi czas. Wybieramy jedynie asortyment renomowanych producentów z wieloletnim doświadczeniem, których wyposażenie cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów.

Podczas poszukiwań odpowiedniego masztu istotne jest, by wcześniej ustalić miejsce, w którym ma znaleźć się antena. Będzie miało to wpływ na jakość sygnału. Dopiero na tej podstawie należy podjąć decyzję, który model wziąć pod uwagę. Podstawowa różnica między masztami antenowymi to sposób mocowania do powierzchni. Oferujemy maszt anteny instalowany przyściennie lub ściennie, uchwyty w kształcie litery „L” nadające się do montażu na balkon lub elewację, a także maszty idealne na dach lub komin. Czasem spotyka się również niestandardowe modele, które można przytwierdzić na przykład na przyczepie kempingowej.  Warto zwrócić uwagę na konstrukcje, gwarantujące dodatkowe możliwości. W Centrumelektroniki oferujemy np. maszt antenowy w wersji składanej. Dzięki temu rozwiązaniu wygodniej manipuluje się samą anteną, gdy testujemy różne jej położenia.

Nasze produkty różnią się długością, odległością od powierzchni, do której zostały przyczepione, a także kształtem, wielkością elementów i niektórymi rozwiązaniami technologicznymi. Postaraliśmy się o różnorodność, by każdy mógł wybrać to, czego potrzebuje. Specyfikacja techniczna produktów w naszym sklepie został dokładnie przedstawiona w opisie – warto na nią zwrócić uwagę, gdyż dostarcza najważniejszych informacji, które pomogą w podjęciu najlepszej decyzji.

Uchwyt masztu antenowego – atrakcyjna cena

Oferujemy asortyment w bardzo konkurencyjnych cenach. Koszt zakupu wyposażenia tej kategorii w wersji podstawowej nie powinien przekraczać kilkudziesięciu złotych. Droższe produkty to wersje dodatkowo wzmocnione lub rozwiązania specjalistyczne, które pozwalają na przykład na czasową instalację (modele składane). W każdym przypadku masz jednak pewność, że wybierasz maszty lub uchwyty, które wytrzymają długie lata w nawet bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Jeśli pojawiają się trudności z podjęciem decyzji, który uchwyt do mocowania masztu antenowego będzie najrozsądniejszym zakupem, z chęcią udzielimy praktycznych wskazówek. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą infolinią – doświadczeni pracownicy podpowiedzą, który wariant będzie odpowiedni.

Uchwyt anteny SAT

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Aktywne filtry

maszty-balkonowe-z-cybantem
Uchwyt anteny satelitarnej Maclean, balkonowy, czołowy, 30cm,...
48,49 zł Cena
maszty-balkonowe-z-cybantem
Uchwyt anteny satelitarnej Maclean, balkonowy, czołowy, 40cm,...
48,81 zł Cena
obejmy-zaciskowe-do-rur
Cybant Maclean, zacisk do masztu, łącznik, MCTV-923
17,16 zł Cena
uchwyt-anteny-sat-proste
Maszt antenowy Maclean, składany, 40*1.5*500, MCTV-931
44,35 zł Cena
uchwyt-anteny-sat-proste
Maszt antenowy Maclean, składany, 40*1.5*1000, MCTV-932
67,08 zł Cena