Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 39,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Bezpieczniki samochodowe

Auta to maszyny o niezwykle dużym stopniu skomplikowania w zakresie konstrukcji i wykorzystywanych systemów. Wiele z nich opiera swoje działanie o instalacje elektryczne, których uszkodzenie prowadzi do kosztownych napraw. Jednym z elementów chroniących kieszeń kierowcy przed niepotrzebnymi wydatkami są bezpieczniki samochodowe. Zabezpieczają poszczególne podzespoły pojazdu przed skokami napięcia, prowadzącymi do awarii. To niezbędny element auta, jeśli chcesz odpowiednio zadbać o własny komfort użytkowania samochodu.

Dlaczego bezpiecznik samochodowy to podstawowy element pojazdu?

Im nowsze samochody, tym więcej elektroniki związanej z wprowadzonymi w aucie udogodnieniami. W aktualnie produkowanych modelach system kontroli trakcji, ABS czy też tempomat należą do standardowego wyposażenia. Bezpieczniki samochodowe 30A mają za zadanie chronić zarówno te, jak i pozostałe podzespoły. W przypadku np. zwarcia akcesoria odetną przepływ prądu w obwodzie, zabezpieczając w ten sposób poszczególne urządzenia lub ich części przed uszkodzeniem. Produkty w stosunkowo prosty, ale zarazem niezwykle skuteczny sposób pomogą uniknąć kosztownych napraw. Poza tym bezpieczniki samochodowe mini chronią kierowców oraz pasażerów, dlatego należy zawsze dbać, aby pozostawały w pełni sprawne.

Zasada działania bezpieczników samochodowych

Bezpieczniki samochodowe to na co dzień niewidzialni ochroniarze auta, którzy uaktywniają się w kryzysowych sytuacjach. Choć dedykowane są pojazdom, tak naprawdę zasada ich działania jest taka sama, jak w przypadku domowych instalacji elektrycznych. W momencie wykrycia nieprawidłowości klasyczne bezpieczniki przepalają się, wstrzymując w ten sposób przepływ prądu. Tego typu akcesoria chronią elementy takie jak np.: radio, alternator, pompa hamulcowa czy też światła. Warto raz jeszcze podkreślić, że w ten sposób bezpieczniki samochodowe mini zabezpieczają system lub konkretny element przed zniszczeniem. To ważne zadanie, bo w skrajnych przypadkach przeciążenie układu może stać się zarzewiem pożaru.

Wybierz odpowiedni bezpiecznik

Instalacje elektryczne w samochodzie działają na różnych warunkach. Z tego powodu, wymieniając zużyte bezpieczniki samochodowe, należy wybrać odpowiednie modele. Podstawowe właściwości, jakie trzeba mieć na uwadze w trakcie wymiany, to natężenie oraz napięcie prądu, a te bywają bardzo odmienne. Naszym klientom proponujemy akcesoria działające w zakresie od kilku, do kilkudziesięciu amperów. Poza tym w sklepie online kupisz także funkcjonalny rozgałęźnik bezpiecznika samochodowego. Jeśli masz problem z określeniem potrzebnego modelu lub chcesz zdobyć dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami! Doświadczeni eksperci Centrumelektroniki chętnie pomogą znaleźć idealne bezpieczniki samochodowe, znacznie ułatwiając zakupy.

Produkty od renomowanych producentów

Najwyższa jakość - to wyznacznik, jakim kierujemy się w przypadku wszystkich oferowanych produktów. Zasadę stosujemy także, gdy chodzi o tak newralgiczne akcesoria, jak bezpieczniki samochodowe 30A. Zdajemy sobie sprawę z ich roli w bezpiecznym działaniu pojazdu. Z tego powodu współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi producentami. Chcemy, aby klienci mieli pewność, że wybierają produkty wykonane z solidnych materiałów, “uzbrojone” w niezbędne atesty. W Centrumelektroniki zamówisz bezpieczniki samochodowe chętnie wybierane nie tylko przez indywidualnych klientów, ale także branżowych ekspertów. Sprawdzą się zarówno w pojazdach intensywnie eksploatowanych, jak i tych używanych okazjonalnie.

Sprawdź pozostałą ofertę bezpieczników

Na naszej stronie kupisz bezpieczniki samochodowe mini, ale zakupy możesz rozszerzyć także o inne, niezbędne akcesoria z tej kategorii. Proponujemy produkty m.in.: termiczne, szklane i lutowane. W Centrumelektroniki znajdziesz modele elektryczne lub oprawki bezpieczników. Zamówisz je wygodnie z domowej kanapy lub firmowego biura. Wystarczy znaleźć odpowiednią wersję, a my zajmiemy się ekspresowym zapakowaniem i wysyłką towaru. Jesteśmy w stanie to zapewnić, bo systematycznie uzupełniamy stany magazynowe. Poza tym dbamy o odpowiednie zabezpieczenie akcesoriów na czas podróży. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, korzystając z dużego wyboru i niskiej ceny bezpieczników.

Samochodowe

Podkategorie

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-32 z 55 pozycji

Aktywne filtry

bezpieczniki-samochodowe
Bezpiecznik samochodowy mini 15A płytkowy
3,53 zł Cena