Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 29,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Baterie guzikowe

Elektronika potrzebuje zasilania, a jednym ze sposobów na dostarczenie energii do urządzeń są baterie. To jednak kategoria bardzo pojemna, bo na rynku mamy do czynienia z różnymi rodzajami akumulatorów, oferowanych przez wielu producentów. W tym katalogu zebraliśmy najbardziej popularne baterie guzikowe. Najtańsze produkty potrafią kosztować jedynie kilka złotych, a więc masz szansę na niezwykle udane zakupy w atrakcyjnej cenie. Przygotowaliśmy ponad 100 produktów o rozmaitej specyfikacji. Akumulatory kupisz pojedynczo lub w formie większych zestawów.

Wydajne zasilanie dla mniejszej elektroniki

Baterie guzikowe to produkty doskonale znane. W praktycznie każdym domu, mieszkaniu lub firmie spotkamy się z urządzeniami, które wymagają właśnie takiego zasilania. Często towarzyszą nam one bezpośrednio, bo tzw. pastylki stanowią źródło energii chociażby dla zegarków lub np. pilotów do bram. Wystarczy zresztą spojrzeć na gabaryty wspomnianych urządzeń, aby zdać sobie sprawę, że najbardziej klasyczne akumulatory są zdecydowanie za duże do tego typu elektroniki. Baterie guzikowe dobrze sprawdzają się, gdy potrzebne jest wydajne, stabilne, ale zarazem stosunkowo niewielkie źródło energii. Raczej nie spotkamy ich w przypadku najbardziej energochłonnych akcesoriów.

Różne typy baterii guzikowych

Na pierwszy rzut oka wszystkie baterie guzikowe są podobne, ale to bardzo mylne wrażenie. Na rynku, a także w naszych katalogach dostępnych jest wiele typów pastylek, np.: CR2032, CR2025, CR2450 lub CR1632. Pod tym oznaczeniami kryją się konkretne, praktyczne parametry. Dzięki symbolom łatwo poznasz napięcie, jakim dysponuje produkt oraz oferowaną przez niego pojemność. Najmniejsze akumulatory oferują kilkadziesiąt mAh, a największe kilkaset. Ułatwia to dopasowanie wydajności baterii do konkretnych potrzeb użytkownika. Dodatkowo pozwala oszacować, jak długo na danym źródłem zasilania będzie mogło pracować konkretne urządzenie. Aspekt ten docenią np. właściciele latarek.

Produkty od najlepszych producentów

W Centrumelektroniki zależy nam na pełnym komforcie i zadowoleniu klientów, a do tego potrzebne są produkty o najwyższej jakości. Te z kolei dostarczają jedynie najlepsi producenci. Właśnie ich wyroby znajdują się w katalogach. Zamówisz u nas baterie guzikowe od m.in. firm: Duracell, Energizer, GP, Sony lub Varta. Współpracujemy z kilkunastoma wytwórcami, dostarczających akumulatory wyprodukowane według rygorystycznych norm. Mamy pewność, że pastylki spełnią wymagania najbardziej wymagających klientów oraz zdadzą praktyczny egzamin w najbardziej kluczowych momentach. Sprawdzą się zarówno w użytkowaniu domowym, jak i firmowym. Przekonaj się o tym sam!

Gdzie spotkamy baterie guzikowe?

Podaliśmy już kilka przykładów wykorzystania baterii guzikowych, ale to produkt o naprawdę uniwersalnym charakterze oraz szerokim zastosowaniu. Nie sposób ująć na krótkiej liście wszystkich urządzeń, zasilanych pastylkami. Spróbujemy wskazać te najważniejsze. Są to m.in. wspomniane już zegarki, latarki oraz różnego typu piloty. Nie wszyscy zdają sobie także sprawę, że to stały element kluczyków samochodowych, spotykany również w aparatach słuchowych. Na zasilaniu w tego typu akumulatory bazują ponadto wagi kuchenne, czytniki lub termometry. Tak naprawdę baterie guzikowe stanowią podstawowy element dla urządzeń wielu branż, pełniąc w urządzeniach kluczową rolę.

Posiadamy kompletną ofertę baterii

Baterie guzikowe stanowią istotny punkt naszej oferty, ale zdecydowanie niejedyny. W Centrumelektroniki proponujemy klientom tysiące najbardziej popularnych źródeł zasilania. W jednym miejscu kupisz akumulatory do wszystkich domowych urządzeń. Na tym nie koniec dobrych informacji. Jeśli zamiast produktów jednorazowego zastosowania, wolisz akcesoria wielorazowe, także znajdziesz je w katalogach. Zamówisz je w zestawie z wydajnymi ładowarkami. Dbamy o to, aby każdy towar został bezpiecznie zapakowany na czas podróży. Równie wiele uwagi przykładamy do szybkiej wysyłki akcesoriów, korzystając z usług najbardziej popularnych dostawców. Zapraszamy do zakupów!

Guzikowe

Podkategorie

Jest 158 produktów.

Pokazano 1-32 z 158 pozycji

Aktywne filtry

baterie-guzikowe
G4 10BL everActive Alkaline LR626
2,10 zł Cena