Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 56,00 zł - 1 562,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Ekrany do projektora

Ekran projekcyjny to przede wszystkim specjalny materiał o dużej powierzchni, zwykle białej, który wiesza się na ścianie lub ustawia na stojaku w wybranym pomieszczeniu w odpowiedniej odległości przed dowolnym typem projektora. Ekran może być wykorzystywany m.in.: w celach rozrywkowych, szkoleniowych czy edukacyjnych. W porównaniu ze zwykłą ścianą, profesjonalny ekran do projektora zapewnia zdecydowanie lepszy współczynnik odbicia, co skutkuje jaśniejszym, wyraźniejszym obrazem. Profesjonalny ekran do projektora sufitowy lub na stojaku gwarantuje również bardziej jednolitą powierzchnię, na której wyświetlany jest obraz i wierniejsze odwzorowanie kolorów.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz miejsca do prezentacji biznesowych, czy też tworzysz wymarzoną domową salę kinową na wieczory filmowe lub kibicowanie ulubionym drużynom, ekran projekcyjny, który znajdziesz w ofercie Centrumelektroniki jest kluczowym elementem w realizacji każdego z wymienionych scenariuszy. Nasz asortyment obejmuje najlepsze ekrany projekcyjne sufitowe, znakomicie oceniane ekrany na stojakach oraz wiele innych modeli, doskonale sprawdzających się w przypadku wielu zastosowań. Bez trudu wybierzesz wyposażenie RTV i AGD, które spełni Twoje oczekiwania.

Profesjonalne ekrany do projektora – najważniejsze zalety

Połączenie projektora z ekranem ma kilka wyraźnych przewag nad telewizorami. Decydując się na takie rozwiązanie, przede wszystkim zyskujesz znacznie większy rozmiar obrazu. W przeliczeniu na cale, koszt projektora i ekranu zwykle będzie niższy, niż nowoczesnego, dużego telewizora. Istotna jest także skalowalność obrazu. Na ekranie projekcyjnym możesz bardzo wygodnie dostosować obraz do specyfiki wideo lub innych materiałów. Nie musisz męczyć się z nieestetycznymi czarnymi pasami po bokach ekranu, które często przeszkadzają w oglądaniu, gdy proporcje danego materiału różnią się od geometrii telewizora.

Gdzie wykorzystasz oferowane w Centrumelektroniki ekrany do projektora? Sale konferencyjne, sale posiedzeń, sale lekcyjne, audytoria i domowe centra rozrywki to najczęściej miejsca, w których doskonale sprawdza się tego typu rozwiązanie. Jednak nowoczesne ekrany do projektorów są jeszcze bardziej wszechstronne. Możesz nie tylko zainstalować ekran projekcyjny sufitowy w pokoju multimedialnym, jako część całego systemu kina domowego, ale i komfortowo oglądać filmy na zewnątrz dzięki przenośnym ekranom do projektorów na specjalnych stojakach. Projekcja kinowych hitów na podwórku pod gwiazdami to doskonały sposób na relaks w gronie najbliższych. Rozwiązanie to zyskuje na popularności dzięki praktycznym ekranom, które sprawiają, że tworzenie tak magicznego klimatu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wybór ekranu do rzutnika – najważniejsze cechy

Ekrany projekcyjne elektroniczne oraz klasyczne są dostępne w naszej ofercie w szerokiej gamie rozmiarów – bez trudu wybierzesz odpowiedni model, idealnie dopasowany do Twojego projektora i przestrzeni, w której zostanie umieszczony. Musisz jedynie zastanowić się, czy głębokość pomieszczenia pozwoli na ustawienie rzutnika w odpowiedniej odległości od ekranu tak, aby uzyskać doskonałą jakość obrazu. Pamiętaj, że w przypadku 120-calowego ekranu do projektora, wyświetlającego treści w rozdzielczości 4K lub wyższej, widzowie mogą usiąść bliżej ekranu bez ryzyka zniekształcania obrazu. Jednak w przypadku treści o rozdzielczości 1080p widzowie powinni siedzieć w nieco większej odległości.

Nasza oferta obejmuje także ekrany o różnych funkcjonalnościach. Nowoczesne modele półautomatyczne lub elektryczne możesz zamontować na suficie i wygodnie rozwijać za pomocą dołączonego do zestawu pilota. To bardzo komfortowe rozwiązanie w sytuacji, w której nie chcesz, by ekran zajmował na co dzień zbyt dużo miejsca w danej przestrzeni, a jednocześnie jego rozłożenie trwało bardzo krótko. Ekran projekcyjny elektryczny gwarantuje maksymalną wygodę użytkowania.

Gdy jednak potrzebujesz najprostszego modelu, zapewniającego dobrą jakość obrazu w atrakcyjnej cenie, lepszym wyborem będzie ekran na stabilnym statywie. Dużą zaletą w tym przypadku jest możliwość szybkiego przenoszenia wyposażenia do projekcji np. między poszczególnymi pomieszczeniami. Masz pytania związane z ekranami do rzutników? Zadzwoń lub napisz – eksperci Centrumelektroniki pomogą w dokonaniu satysfakcjonującego wyboru.

Ekrany do projektora

Podkategorie

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

ekrany-do-projektora
Zestaw wieszaków do ekranów projekcyjnych Maclean, ze stali, max....
42,34 zł Cena
ekrany-do-projektora
Ekran projekcyjny Maclean, elektryczny, sterowanie ścienne i z...
958,26 zł Cena
ekrany-do-projektora
Przenośny ekran projekcyjny Maclean, kompaktowy, biurkowy, 45",...
297,09 zł Cena