Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 2 482,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Tunery DVB-T

Powstawanie kolejnych technologii sprawia, że wraz z upływem czasu starsze przestają być obsługiwane. Taką sytuację mogliśmy zaobserwować m.in. w 2013 r., kiedy to w naszym kraju całkowitemu wyłączeniu uległa telewizja analogowa, a zastąpiła ją wersja cyfrowa. Aby jednak się nią w pełni cieszyć, potrzebny jest tuner DVB-T, czyli nic innego jak zewnętrzny dekoder, który wystarczy podłączyć do telewizora i w ten sposób uzyskać m.in. obraz w lepszej jakości oraz większą liczbę kanałów. Jeżeli więc z różnych powodów dotychczas nie zdecydowałeś się na ten krok lub działanie Twojego dotychczasowego urządzenia Cię nie satysfakcjonuje, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Czym są i do czego służą tunery DVB-T i DVB-T2?

Tunery DVB-Tz przygotowanej przez nas oferty cieszą się dużym zainteresowaniem wśród miłośników telewizji z wielu powodów. Jednym z nich jest oczywiście niezbędność posiadania jednego z nich, aby dalej można było śledzić losy bohaterów ulubionego serialu, oglądać wydarzenia sportowe czy emocjonować się teleturniejami. Ponadto są to urządzenia niezbyt wymagające, jeśli chodzi o montaż. Tuner DVB-T2, podobnie jak wszystkie pozostałe, których zakup proponujemy, należy podłączyć do anteny zewnętrznej (i wspomnianego już telewizora), aby w ten sposób zaczął pełnić funkcję odbiornika telewizji cyfrowej. Takie rozwiązanie jest nie tylko łatwe w zastosowaniu, ale też najbardziej opłacalne – szczególnie jeśli posiadasz telewizor starszej generacji i nie zamierzasz wymieniać go na nowy, posiadający już wbudowany dekoder. Poza tym, warto zauważyć, że dekoder DVB-T2 jest dobrym wyborem ze względu na fakt, iż w 2022 r. w Polsce ma nastąpić kolejna zmiana w nadawaniu, ponieważ system DVB-T MPEG4 zastąpi DVB-T2 HEVC. Dzięki niemu możesz więc cieszyć się oglądaniem telewizji teraz, a także będzie mógł robić to w niedalekiej przyszłości.

Ciesz się lepszą jakością obrazu i nowymi kanałami dzięki dekoderowi DVB-T lub DVB-T2

W chwili obecnej większość osób nie korzysta jeszcze z modeli urządzeń określanych jako DVB-T2, lecz nieco starszej generacji. Mamy tu na myśli przede wszystkim tuner DVB-T, który bez problemu radzi sobie z odbiorem sygnału w jakości SD oraz HD. Ponadto należy wspomnieć, że poszczególne modele urządzenia umożliwiają ich użytkownikom połączenie z Internetem, będąc w stanie pełnić funkcję multimedialnego odtwarzacza. Oznacza to, że korzystając z nich, można odtwarzać muzykę, przeglądać zdjęcia i oglądać filmy w różnych formatach. Najlepszym sposobem ich obsługi są natomiast często dołączane do zakupionego zestawu piloty z odpowiednim układem przycisków. Jeżeli więc tuner DVB-T jest tym, czego obecnie potrzebujesz, gwarantujemy, że u nas znajdziesz taki model, który zdoła spełnić Twoje oczekiwania. Swoim Klientom oferujemy bowiem urządzenia o różnych możliwościach, ale też gabarytach, wykonane przez doskonale kojarzone przez wszystkich marki.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz dekoder kompatybilny z Twoim odbiornikiem

Możliwe do nabycia w naszym sklepie dekodery DVB-T2 oraz DVB-T są niejednolite także pod względem posiadanych przez siebie portów. Coś dla siebie znajdą więc zarówno Klienci, którym wystarczy znane chyba wszystkim wejście Ethernet (LAN), pozwalające na połączenie urządzenia z Internetem, jak i poszukujący modeli z jak największą liczbą portów typu USB. Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i pełną specyfikacją składających się na nią artykułów elektronicznych, co jest najlepszym i najszybszym sposobem na to, by przekonać się, czy posiadany telewizor zdoła stworzyć zgrany duet z wybranym dekoderem DVB-T2 lub DVB-T. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto skontaktować się z nami w celu uzyskania fachowej porady. Zawsze staramy się pomóc Klientom Centrum Elektroniki znaleźć odpowiadające ich potrzebom i możliwościom finansowym urządzenia różnego rodzaju.

Tunery DVB-T

Podkategorie

Jest 32 produktów.

Pokazano 1-32 z 32 pozycji

Aktywne filtry

tunery-dvb-t
Tuner DVB-T2/C HEVC H.265 Cabletech
83,80 zł Cena
tunery-dvb-t
Tuner DVB-T2/C URZ0336B HEVC H.265 Cabletech
102,23 zł Cena
tunery-dvb-t
AB IPBox ONE (1x DVB-S2X)
303,24 zł Cena