Kategorie

Filtruj według

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 84,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Filtry LTE i przeciwprzepięciowe

Reklamowany jako superszybki Internet LTE zyskuje stale nowych użytkowników, pozwalając im zarówno przesyłać, jak i odbierać różnego rodzaju dane w krótkim czasie. Niestety ciągły rozwój tej technologii niesie za sobą także poszczególne problemy, a jednym z najpoważniejszych jest zakłócanie przez nią sygnału naziemnej telewizji cyfrowej. Nic więc dziwnego, że filtr LTE do anteny wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród osób korzystających z usług Centrum Elektronicznego, ponieważ dzięki niemu są w stanie usprawnić działanie swoich instalacji antenowych, ciesząc się niezmąconym oglądaniem ulubionych programów.

Ciesz się bezproblemowym oglądaniem telewizji dzięki filtrowi LTE

W celu bezprzewodowego transferowania danych w standardzie Long Term Evolution operatorzy w Polsce korzystają m.in. z częstotliwości na poziomie 800 MHz, graniczącej z pasmem UHF, czyli służącym do nadawania bardzo popularnej w naszym kraju telewizji cyfrowej DVB-T. Filtr LTE do anteny pozbawionej go przy zakupie stanowi więc doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy w Twoim otoczeniu funkcjonuje wielu użytkowników opisywanej technologii, co z kolei doprowadza do m.in. zatrzymywania się obrazu lub występowania innych – niechcianych przez Ciebie – efektów na ekranie telewizora. Pozyskując odpowiednie urządzenia z naszej oferty, zdołasz nie tylko rozwiązać swój problem szybko i skutecznie, ale też bez konieczności głębszego sięgania do kieszeni. W Centrum Elektroniki możesz pozyskać m.in. filtr LTE do anteny siatkowej, czyli urządzenia starego typu, najbardziej narażonego na zakłócenia. W celu ich wyeliminowania należy zamontować odpowiedni filtr pomiędzy anteną a tunerem lub odbiornikiem.

Kiedy warto zainwestować w zakup filtra przeciwprzepięciowego?

W ofercie Centrum Elektroniki znajdują się nie tylko filtry LTE, ale także filtry przeciwprzepięciowe. Kiedy warto po nie sięgnąć? Nasi Klienci decydują się w większości na ich zakup, obawiając się skutków ewentualnego uderzenia pioruna w ich dom lub wielorodzinny budynek mieszkalny. Do takich zdarzeń nie dochodzi co prawda zbyt często, lecz jeśli już występują, niosą za sobą nierzadko poważne skutki. Nawet niewielkie przepięcie może bowiem doprowadzić do trwałego uszkodzenia instalacji antenowej, a bezpośredni kontakt z jej elementami (poprzez dotknięcie) może narazić człowieka oraz zwierzęta na utratę zdrowia lub nawet życia. Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe jest więc rozwiązaniem, które pozwala poczuć się jego użytkownikom bezpieczniej we własnych domach i mieszkaniach, wyposażonych w urządzenia elektroniczne, wykorzystywane m.in. do oglądania telewizji.

Filtry antyprzepięciowe – małe urządzenia o dużym znaczeniu

Jeżeli chcesz pozyskać dostosowany do własnych potrzeb filtr przepięciowy, zapraszamy do skorzystania z oferty Centrum Elektroniki. Swoim Klientom zapewniamy szeroki wybór artykułów tego rodzaju, przetestowanych wielokrotnie w celu potwierdzenia ich wysokiej skuteczności w pełnieniu swojej roli. Nie chcąc ryzykować powstania groźnej sytuacji, pomyśl o tym, jak możesz uniknąć jej odpowiednio wcześniej – szczególnie że dostępne w naszym sklepie urządzenia nie kosztują wiele, a z ich montażem w prawidłowy sposób bez większego trudno na pewno poradzisz sobie samodzielnie. Filtr antyprzepięciowy to mały element, o którego bardzo dużym znaczeniu w zabezpieczaniu instalacji antenowych (i nie tylko) przekonało się już wiele osób.

Filtry Lte

Podkategorie

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry