Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 25,00 zł - 1 885,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Akumulatory żelowe 12V

Szeroką reprezentację w sklepie Centrumelektroniki mają akumulatory żelowe 12V. Nic w tym jednak dziwnego, ponieważ są to bardzo popularne produkty, stanowiące główne źródło zasilania dla wielu systemów i maszyn. Wiele zalet, jakimi charakteryzują się te urządzenia oraz ich atrakcyjna cena tylko dodatkowo zachęcają do zakupów. Oferujemy kilkadziesiąt modeli o odmiennej specyfikacji. Poszczególne akcesoria różnią się między sobą np. pojemnością. Znajdź potrzebny Ci akumulator żelowy 12V i skorzystaj z szybkiej dostawy.

Jeden produkt o wielu korzyściach

Opisując akumulatory żelowe 12V trzeba pamiętać o ich licznych funkcjonalnościach. To innowacyjne urządzenia, a co za tym idzie mają one nowoczesną konstrukcję. W ich wnętrzu zamknięto elektrolit pod postacią żelu. Dzięki niemu baterie działają wydajnie przez długi czas oraz mogą być stosowanie zarówno w pracy buforowej, jak i cyklicznej. Produkty te cechują się bardzo powolnym procesem samorozładowania. Poza tym akumulatory żelowe 12V są praktycznie bezobsługowe. Po zamontowaniu w konkretnej pozycji pozostają komfortowe w codziennym użytkowaniu, ponieważ nie wymagają uzupełniania elektrolitu. Zainwestuj we własną wygodę, wybierając produkty z naszej oferty!

Bezpieczna konstrukcja

Długa lista funkcjonalności to tylko jeden z podstawowych atutów akumulatorów żelowych 12V. Na uznanie zasługują także ze względu na bezpieczeństwo całej konstrukcji. Mamy tu do czynienia z modelami bezwyciekowymi, które zostały precyzyjnie wykonane, a więc ich obudowa ma maksymalny poziom szczelności, niezależnie od pozycji montażu. Poza tym urządzenia te mogą pochwalić się sporą wytrzymałością. Pozostają odporne na m.in. uderzenia. Nie są im groźne także różnego typu wibracje. Dobrze radzą sobie z warunkami pogodowymi, takimi jak ekstremalne temperatury, pracując ze sporą wydajnością. Baterie te śmiało da się opisać jako urządzenia bezpieczne dla użytkownika.

Dostosuj pojemność do potrzeb

Akumulatory żelowe 12V należą do sprzętów wielokrotnego wykorzystania, bo jak każdy tego typu produkt, są przeznaczone do wielu cyklów ładowania. Niemniej nie każda bateria nadaje się do każdego zadania. Wiele zależy od pojemności urządzenia. To ona decyduje o tym, jak długo akumulator będzie dostarczał zasilanie do różnego typu systemów. Kupując w Centrumelektroniki nie musisz martwić się, że nie znajdziesz poszukiwanego modelu. Posiadamy akumulatory żelowe o różnej specyfikacji. Pojemność najmniejszych wynosi kilka amperogodzin, a największych nawet kilkaset Ah. Jeśli zastanawiasz się, jaki model będzie idealny dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Chętnie rozwiejemy wątpliwości.

Baterie cenionych producentów

Potwierdzeniem faktu, że akumulatory żelowe 12V będą bezpiecznie i praktyczne w eksploatacji, stanowią logotypy koncernów, które odpowiadają za ich produkcję. Klienci Centrumelektroniki mogą sięgnąć po urządzenia stworzone przez przedsiębiorstwa takie jak np.: VIPOW, XTREME, MAXPOWER, czy też NPO. To marki o wypracowanej renomie w branży, docenione przez wielu ekspertów. Ich akcesoria są godne polecenia do użytku prywatnego lub firmowego, bo sprawdzają się nie tylko podczas okazjonalnej, ale także intensywnej eksploatacji. Baterie zamówisz w atrakcyjnej cenie z dowolnego miejsca. My zadbamy o to, aby akumulatory szybko dotarły pod wskazany adres, drobiazgowo zabezpieczając je na czas podróży.

Sprawdź wszystkie baterie i ładowarki

Wszystkim klientom gorąco polecamy akumulatory żelowe 12V, ale zachęcamy, aby dodatkowo przyjrzeć się pozostałej ofercie baterii, bo wybór jest naprawdę spory. Posiadamy modele dedykowane: aparatom, kamerom, laptopom i telefonom. Poza tym oprócz ładowarek żelowych, w katalogach znajdziesz wersje kwasowe. Dodatkowo możesz wybierać spośród nowoczesnych powerbanków oraz dziesiątek baterii konsumenckich, w tym także tych wielokrotnego użytku. Dzięki nim zasilisz w energię podstawowe domowe sprzęty jak np. piloty lub zegarki. Warto nam zaufać, bo na elektronice znamy się doskonale. W branży działamy od ponad 20 lat, stale poszerzając i aktualizując wiedzę.

12V

Podkategorie

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-32 z 61 pozycji

Aktywne filtry

akumulatory-zelowe-12v
Akumulator żelowy VIPOW 12V 20Ah
144,33 zł Cena
akumulatory-zelowe-12v
Akumulator żelowy 12V 10Ah
89,81 zł Cena
akumulatory-zelowe-12v
Akumulator żelowy 12V 20Ah Vipow
168,95 zł Cena