Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Rowerowe akcesoria

Rowerowe akcesoria

Akcesoria rowerowe — najlepszy osprzęt do roweru

Wiosna i lato to pory roku, które sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu. Do najpopularniejszych z nich należy jazda na rowerze. Ten sport sprawia wiele przyjemności i pozwala uwolnić głowę od codziennych problemów i ogromnego stresu. Choć przyjęło się, że podczas wypadów rowerzyście potrzebny jest tylko rower i szczere chęci, to warto pamiętać, że osprzęt do roweru może w dużym stopniu ułatwić treningi i przejażdżki.

Oświetlenie do roweru — czy osprzęt do roweru może ułatwić treningi? 

Akcesoria montowane na rowerze to nie ozdoba, a przede wszystkim funkcjonalność i bezpieczeństwo. Produkty, takie jak lampy rowerowe Maclean wpływają na widoczność i oświetlenie drogi, po której porusza się jednoślad, a także na lepszą widoczność samego rowerzysty dla kierujących pojazdami mechanicznymi. Wyposażenie, które powinien posiadać każdy rowerzysta, poruszający się po zmroku swoim jednośladem to:

  • lampka LED Maclean MCE355 montowana z tyłu,

66180

  • oświetlenie rowerowe LED Maclean MCE312 na przód i tył z certyfikatem StVZO,

66611

  • latarka LED 200 lumen Maclean MCE175 z akumulatorem, którą można zamontować na kierownicy,

47827

  • latarka LED Cree 800 lumen Maclean MCE220 z uchwytem i ładowarką.

56146

Możliwość korzystania z roweru o każdej porze dnia i nocy to bardzo ważny aspekt, który sprawia, że rowerzyści mogą cieszyć się uprawianiem ulubionego sportu w dowolnym momencie. Jednak kwestia oświetlenia roweru, czy samej drogi może okazać się niewystarczająca.

Czy lampki ledowe do roweru są wystarczającym wyposażeniem rowerzysty? — polepszenie bezpieczeństwa na drodze!

Jazda na rowerze to czas, w którym miłośnicy tego typu aktywności fizycznej mogą podziwiać piękne krajobrazy i cieszyć się spokojem. Oprócz dbałości o sprawność sprzętu rowerowego warto upewnić się, czy będziemy widoczni dla innych uczestników ruchu. W tej kwestii mogą pomóc specjalne akcesoria, które przeznaczone są dla profesjonalistów i amatorów w dziedzinie kolarstwa, a są to:

  • plecak z sygnalizatorem LED Maclean MCE420, który charakteryzują się wysoką wodoodpornością,

73820

  • szelki LED Maclean MCE425 z możliwością regulacji.

73821

Produkty te skierowane są dla kobiet i mężczyzn, którym zależy na lepszej widoczności na drodze. Dodatkowo takie szelki lub plecak można wykorzystać również podczas biegania, ponieważ są lekkie i nie krępują ruchów.

Akcesoria rowerowe, takie jak licznik rowerowych i uchwyt na telefon — osprzęt do roweru, który warto mieć!

Oświetlenie do roweru to nie wszystko. Osoby, które lubią stawiać sobie nowe cele i wyzwania powinny postawić na zakup akcesoriów montowanych na rowerze, które ułatwią monitorowanie osiągnięć. Do tego rodzaju elektroniki zaliczają się specjalistyczne liczniki rowerowe, które można zamontować na kierownicy, jak na przykład: bezprzewodowy licznik rowerowy Maclean MCE310

66612

lub przewodowy licznik rowerowy Maclean MCE315.

66613

Te fantastyczne urządzenia pomogą w monitorowaniu postępów i będą stanowić dodatkową motywację.

Dodatkowymi elementami, które pojawiają się u zdeterminowanych rowerzystów i sportowców, są telefony z różnorakimi aplikacjami monitorującymi czas jazdy, trasę, a także parametry zdrowotne. Specjalne uchwyty rowerowe, to doskonały sposób na zabezpieczenie sprzętu przed uszkodzeniem. Do ciekawych propozycji z pewnością można zaliczyć modele marki Maclean:

39688

  • również uniwersalny model MC-684,

42814

  • MC-688 - wodoodporny uchwyt do telefonów w rozmiarze M,

42819

59259

Każda z tych propozycji doskonale sprawdzi się do montażu smartfonów i nawigacji. W przypadku kamer, które będą rejestrować przebytą trasę, warto skierować uwagę na rozwiązania zaproponowane przez markę Maclean, które są widoczne w modelu MC-820.

59252

Mocowanie do roweru pozwoli na szybki montaż kamery przy pomocy wygodnego klipsa. Jednak lepszy zakres widzenia zapewnią sportowe opaski na głowę, które sprawią, że obiektyw będzie podążał za ruchami rowerzysty. Dlatego wnikliwie należy się przyjrzeć modelom: MC-448,

81124

MC-825.

59249

Osoby, które czują dyskomfort podczas jazdy z zamontowaną kamera na głowie, mogą wypróbować wygodne szelki sportowe MC-773, które dają możliwość zamocowania telefonu lub aparatu na wysokości klatki piersiowej.

49445

Przygotuj się do sezonu sportowego i wybierz odpowiednie akcesoria rowerowe, dzięki którym poczujesz się pewniej i bezpieczniej. Poznaj technologiczne rozwiązania, które sprawią, że jazda na rowerze będzie przyjemna i satysfakcjonująca. Wybierz doskonały sprzęt z szerokiej gamy produktów marki Maclean dostępnych w naszym sklepie!

Skomentuj