Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Uchwyty reklamowe do tabletu — nowoczesne i trwałe rozwiązania dla wymagających klientów

Uchwyty reklamowe do tabletu — nowoczesne i trwałe rozwiązania dla wymagających klientów

Uchwyty reklamowe do tabletu — nowoczesne i trwałe rozwiązania dla wymagających klientów

Tablety zaspokoiły pęd do zdobywania nowych informacji, sprawiając, że wystarczy jeden ruch ręką, aby wszystko, czego nam trzeba, wyświetliło się na pokaźnym ekranie. Jednak ten sprzęt wygenerowały również pewne niedogodności, które związane były z koniecznością trzymania sprzętu w rekach lub szukania dogodnego miejsca do oparcia produktu. Uchwyty reklamowe do tabletu stały się wybawieniem dla osób prywatnych, uwalniając ich ręce, ale też dla właścicieli sklepów, których główną potrzebą była ekspozycja sprzętu.

Uchwyty do tabletów – na co warto zwrócić uwagę?

Głównym czynnikiem określającym przydatność stojaków do tabletu będzie miejsce użytkowania. Inny sprzęt sprawdzi się w biurze lub w domu, a inny będzie lepszy w miejscach publicznych lub w sklepach elektronicznych. Do najważniejszych cech produktów będą należały:

  • możliwość regulacji kąta nachylenia,
  • możliwość regulowania wysokości,
  • jakość wykonania,
  • wykorzystanie wysokiej jakości materiałów,
  • możliwość montażu na ścianie lub biurku,
  • mocowanie pozwalające na szybkie odłożenie tabletu.

Wybór konkretnego modelu w ogromnym stopniu zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika, dlatego przed zakupem warto rozważyć wszystkie możliwości, a jest ich naprawdę wiele.

Rodzaje uchwytów do tabletu – wybierz najlepszy uchwyt!

Sposób montażu to cecha, która jest głównym wyznacznikiem zastosowania i przydatności konkretnego modelu uchwytu do tabletu. Możliwości zakupu jest bardzo wiele, dlatego warto zwrócić uwagę na sprzęt, który ułatwi codzienne użytkowanie iPada.

Uchwyt podłogowy do tabletu

Podłogowe stojaki do tabletu to popularne akcesoria szczególnie w sklepach ze sprzętem RTV. Mogą się również pojawiać w biurach, w szkołach i uczelniach, na lotniskach, w szpitalach, a nawet w nowoczesnych salach sportowych. Główną cechą tego typu akcesoriów jest stabilność, która gwarantuje bezpieczną użytkowanie sprzętu. Do polecanych produktów z tej serii należy zaliczyć stojaki do tabletu marki Maclean, takie jak: MC-645, MC-678, MC-476, MC-867BMC-467W i MC-724. Każdy z tych modeli przeznaczony jest do tabletów o różnej wielkości i oferuje ekspozycję urządzenia na zróżnicowanej wysokości.

Uchwyty Podłogowe

Ważnym aspektem jest również estetyczne wykonanie stojaków, które utrzymane są w kolorystyce czerni i bieli. Te klasyczne kolory idealnie pasują do nowoczesnych i eleganckich wnętrz.

Uchwyty podłogowe z miejscem na ulotki

Uchwyt ścienny do tabletu

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można również bardzo popularne uchwyty ścienne do tabletu od Maclean. Modele, które dają możliwość instalacji tabletów i iPadów na ścianie pomieszczenia to: MC-909W, MC-469, MC-474W, MC-676, a także MC-907W.

Na ścianę

Przedstawione modele dają możliwość bezpiecznego użytkowania sprzętu w dowolnej przestrzeni, a niektóre z nich mają dodatkowe funkcje, które zabezpieczają tablet przed kradzieżą lub pozwalają na wygodne użytkowanie również na stole, lub biurku.

Na ścianę 2

Stojak na biurko do tabletu

Wygodnym rozwiązaniem, które najczęściej wykorzystywane jest przez sklepy z elektroniką, jest zakup stojaków na biurko, które usprawniają korzystanie z tabletu. Uchwyt reklamowy do tego typu elektroniki zapewni stabilność i zabezpieczy sprzęt, jednocześnie go eksponując. Osoby prywatne mogą korzystać z takich rozwiązań w dowolnych miejscach w domu. Tablet ustawiony na stojaku może być pomocny podczas pracy, nauki, gotowania, a także w czasie relaksu. Wartymi uwagi stojakami z naszego asortymentu, są produkty marki Maclean, które z łatwością można przymocować do blatu stołu lub biurka, a są nimi: MC-908W, MC-475WMC-468W i MC-909W.

Na biurko

Niektóre z propozycji dają możliwość zamocowania tabletów również na ścianie. To sprawia, że będą atrakcyjniejsze dla osób, którym zależy na akcesoriach zapewniających zróżnicowane możliwości użytkowania sprzętu i nie chcą się ograniczać tylko do jednego sposobu korzystania zarówno z tabletu, jak i z samego uchwytu.

Na biurko 2

Różnorodne możliwości to ogromny atut dla osób, które szukają rozwiązań odpowiadających ich potrzebom. Jednak przede wszystkim należy zadbać o precyzyjne dopasowania akcesoriów do modelu i wielkości tabletu.

Jak wybrać odpowiedni uchwyt reklamowy do tabletu?

Oprócz dopasowania wizualnego uchwytów do tabletów najważniejszym czynnikiem, pozwalającym w pełni cieszyć się z oferowanych możliwości, jest dopasowanie stojaka do konkretnego produktu. Uchwyt w stojaku reklamowym powinien być dobrany do sprzętu w taki sposób, aby całkowicie zabezpieczał go przed ewentualnym uszkodzeniem. Blokada urządzenia w uchwycie to dodatkowy atut, który pozwoli bezpiecznie i efektywnie korzystać ze sprzętu. Dodatkowo ułatwia prezentację jego możliwości, bez ryzyka kradzieży lub przypadkowego uszkodzenia. Co ciekawe, takie rozwiązania sprawdzą się nie tylko w miejscach publicznych, ale również w domach prywatnych, biurach lub salach konferencyjnych.

Zależy Ci na prezentacji możliwości tabletów i pragniesz stworzyć unikalną ekspozycję? A może szukasz sprzętu, który ułatwi Ci korzystanie z ulubionego nośnika informacji we własnym domu? Niezależnie od celu, rozwiązanie jest w zasięgu Twojej ręki i znajdziesz je, przeglądając ofertę naszego sklepu.

Skomentuj