Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Plątanina kabli – mamy na to rozwiązanie!

Plątanina kabli – mamy na to rozwiązanie!

Każdy z nas podczas urządzania mieszkania, biura, czy nawet garażu zetknął się z „plątaniną” kabli, które wystają poza szafki, biurka czy innego mebla. Niestety cały ten nieład kabli zaburza nie tylko design naszego mieszkania, ale też to, że przy nawet drobnych remontach nie możemy dojść do ładu, który przewód jest do czego. Produkty, które znajdują się w ofercie na naszej stronie internetowej centurmelektroniki.pl pomogą nie tylko w uporządkowaniu kabli, ale również poprawią wygląd Waszego mieszkania.

Nasza firma specjalizuje się w akcesoriach do sprzętów RTV, ponieważ odpowiednie zamaskowanie przewodów jest dla nas kluczowe. Dlatego też chcemy przedstawić Wam najbardziej pożądane rozwiązania, które można zakupić oczywiście za nie duże pieniądze.

Maskownice sztywne do kabli

MC-768 B

Stosujemy je, kiedy chcemy np. zawiesić nasz telewizor czy monitor na ścianie, a gniazda zasilania i abonenckie znajdują się w dolnej części naszej ściany. W ofercie centumelektroniki.pl znajduję się kilka gotowych rozwiązań, które skutecznie zamaskują wszystkie przewody. Model firmy Maclean MC-693 jest dostępny w trzech wariantach kolorystycznych : srebrnym, białym oraz czarnym. Konstrukcja tej maskownicy zapewnia jej trwałość, gdyż jest wykonana z aluminium. Dodatkowo długość 750mm zapewnia zakrycie standardowych przewodów dołączonych do naszych telewizorów. Jeżeli jednak jest potrzeba zakrycia dłuższej części przewodów, to w naszej ofercie znajdują się również łączniki do w/w listew.

Maskownice giętkie do kabli

MCTV-672

Ten typ maskownic szczególnie polecany do zamaskowania kabli komputerowych „zwisających” za biurkiem. Produkty te pozwolą ułożyć kilka splątanych przewodów w estetyczną i zgrabną wiązkę. Maskownice są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz wykonane z różnych materiałów.

Hitem sprzedaży wśród produktów z tej kategorii jest model marki Maclean MCTV-676 dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym oraz srebrnym. Ten model posiada również wygodny aplikator za pomocą którego w łatwy i szybki sposób umieścimy przewody wewnątrz naszej maskownicy.

Produkt, który świetnie sprawdzi się np. z biurkami z regulacją wysokości. Poprawa ergonomii pracy to jedno, lecz przy zastosowaniu biurek, czy nakładek z regulacją położenia spotkamy się z problemem „naciągniętych” kabli. Idealnym rozwiązaniem są tak zwane maskownice szkieletowe, które nie tylko zamaskują kable, ale też będą idealnie „poruszały się” z zainstalowanym biurkiem. Nasze szkielety można łączyć na każdej długości, dzięki czemu zyskujemy pełną regulacje. Na naszym firmowym kanale YT można zobaczyć jakie to proste. Poniżej linki do modeli MC-727 oraz MC-768.

Listwy maskujące i organizery

Maskownice podłogowe do kabli

Osłony do kabli w miejscach publicznych

Te specjalne organizatory przewodów idealnie sprawdzą się do układania przewodów na podłogach. Zapewniają ochronę dla naszych przewodów, dzięki czemu nikt nich nie uszkodzi, a co najważniejsze nikt nie potknie się o żaden kabel. Model Maclean MCTV-677 idealnie sprawdzi się w biurach i na wykładzinach, ponieważ posiadają dwa rzepy, dzięki którym można ją przymocować w łatwy szybki sposób.

Osłona maskująca na kable podłogowa rzep Maclean MCTV-677 B 2m 105mm czarna

Łączenie uniwersalne

Trytytki - opaski zaciskowe

Jeżeli musimy złączyć lub przyczepić wiązki przewodów, kabli eklektycznych, rur czy węży najlepsze do tego okażą się opaski zaciskowe, czyli tak zwane trytytki. Jest to niezbędny element wyposażenia każdego domu, garażu i warsztatu. Wykonane z wysokiej jakości materiału odpornego na skrajne temperatury, uderzenia, a także na działanie oleju, benzyny, wody morskiej, rozpuszczalników i pleśni. Produkty dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych oraz pięciu wariantach wielkościowych. Wszystkie modele dostępne w linku poniżej:

Innym ciekawym produktem jest model MCTV-542, dzięki któremu zwiążemy nasze przewody są rzepy. Jest to idealny zamiennik w/w trytytek. Doskonale nadaje się do porządkowania i organizacji kabli przy sprzęcie komputerowym, hi-fi, gospodarstwa domowego i biurowym w domu, sklepie, biurze, warsztacie, fabryce.

Nie wiesz jak ukryć przewody, nasi doradcy służą pomocą i udzielą wszelkich informacji. Dzięki naszym produktom zapomnisz o problemach z zaplątanymi oraz źle wyglądającymi kablami. Jesteśmy dostępni na naszej infolinii, czacie, e-mailu oraz facebooku ;)

Skomentuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć