Kategorie
Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty
Plecaki szkolne!

Plecaki szkolne!

Plecaki szkolne w Centrumelektroniki!

Czas wakacji to nie tylko pora na odpoczynek, ale również dobry moment na rozpoczęcie kompletowania  wyprawki szkolnej. Od dwóch do nawet dziesięciu godzin, tyle czasu w tygodniu dziecko spędza z plecakiem na plecach. Niewłaściwe dopasowanie może doprowadzić w przyszłości do bólu pleców lub wielu poważnych schorzeń. Najważniejszym zadaniem jakie stoi przed rodzicem przed rokiem szkolnym to dobór odpowiedniego plecaka. 

Najważniejszymi parametrami przy doborze plecaka szkolnego są:

 - Usztywnione plecy - plecaki sportowe czy turystyczne nie mają odpowiednich parametrów dla dziecka, co za tym idzie, nie powinny być wybierane do celów szkolnych. Odpowiedni plecak szkolny powinien mieć  anatomicznie ukształtowane plecy oraz możliwość regulacji wysokości za pomocą specjalnie wyprofilowanych szelek tak, aby ciężar plecaka równomiernie rozkładał się na ramionach.

- Elementy odblaskowe - nie jest to główny parametr przy wyborze tego typu produktu, lecz rok szkolny trwa przez większość „ponurych” miesięcy. Warto więc zadbać o dobrą widoczność swoich dzieci dla ich własnego bezpieczeństwa. 

- Kieszenie, przegrody - to istotny element każdego plecaka, wszystko musi mieć swoje miejsce: książki, zeszyty, piórnik, butelka z piciem czy śniadaniówka. Warto też zwrócić uwagę na to, czy plecak w środku ma miejsce na identyfikator aby „przypisać” go do naszego dziecka.

- Design – jak wiadomo plecak musi się podobać naszemu dziecku, lecz lepiej dobierać bardziej uniwersalny wzór, niż tez z ulubioną postacią filmu lub bajki. Często zdarza się tak, że po roku traci on swoją atrakcyjność lub po prostu się nudzi. 

Godne polecania plecaki, które posiadają wszystkie te parametry dostępne są na naszej stronie internetowej. W Centrumelektroniki.pl znajdziemy plecaki z serii Coocazoo, Step By Step, All Out.

Wymienione wyżej plecaki posiadają innowacyjne systemy które zapewnią prawidłową postawę dziecka.

System easy grow - funkcjonalność, dzięki której mamy możliwość zmiany położenia szelek. Możemy dopasować ich wysokość do wzrostu dziecka, wszystko po to by zachować ergonomiczne dopasowanie przez wszystkie lata nauki. Plecak nie będzie leżał za nisko , wyprofilowane poduszki będą we właściwym miejscu, by w pełni dbać o komfort i zdrowie dziecka. Regulacji można dokonać bezpośrednio na plecach dziecka za pomocą ukrytego wewnątrz pokrętła. 

Odblaski marki Oralite - lidera w tej dziedzinie. Znacznie polepszają widoczność dziecka na drodze zarówno po zmroku, jak i w ciągu dnia. Materiały Oralite znajdują zastosowanie również w odzieży straży pożarnej , policji czy służbach ratunkowych.

Wszystkie polecane plecaki znajdą Państwo w kategorii:

Plecaki

Coś dla starszych dzieci… 

Uczniowie szkół średnich czy studenci często podczas zajęć używają laptopów lecz w tradycyjnych plecakach nie ma na nie odpowiedniego miejsca. W ofercie Centrumelektroniki mamy rozwiązanie również na takie zapotrzebowanie. 

Plecaki NanoRS RS910 oraz RS915 stworzone zarówno dla Niej i dla Niego. Sprawdzi się nie tylko w szkole czy uczelni ale również na wycieczce. Plecaki posiadają specjalny system antykradzieżowy sprawiający, że otwarcie plecaka następuje od strony pleców. Zabezpieczenie powoduje, że otwarcie np. w autobusie lub w zatłoczonym miejscu (szkole, uczelni) przez nieuprawnione osoby jest praktycznie niemożliwe, bez alarmowania, zwrócenia uwagi właściciela.

Funkcjonalność użytkowania plecaka gwarantuje odpowiednio duża komora główna oraz dodatkowe kieszenie. Praktyczny organizer pozwoli jeszcze lepiej rozlokować wszystkie, niezbędne elementy i utrzymać nienaganny porządek we wnętrzu. Dwukierunkowe suwaki z wyciętymi uchwytami znacznie poprawiają komfort użytkowania. Plecaki zostały wyposażone w zewnętrzne gniazdo USB. Pozwala ono na podłączenie np. telefonu do ładowania, jednocześnie umieszczając w środku powerbank (do zakupienia osobno). Powerbank ukryty we wnętrzu plecaka nie rzuca się w oczy, oraz jest chroniony przed warunkami atmosferycznymi.

Najważniejsza jest wygoda i trwałość, Twój indywidualny styl jest dla nas bardzo ważny, dlatego anatomiczne wyprofilowane plecy oraz miękkie ramiączka z regulacją długości pomogą podczas całodziennych wypraw. W trosce o komfort użytkowania, plecy zostały pokryte miękkim, trwałym materiałem. Plecaki są łatwe w czyszczeniu, a materiał odporny na ewentualne uszkodzenia. Komfortowy w użytkowaniu, przestronne komory oraz najlepsze dodatki sprawią, że codzienne zadanie staną się niezwykle przyjemne.

Plecaki NanoRS!

Polecamy wszystkie  plecaki, torby i tornistry znajdujące się w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że dzięki polecanym plecakom dzieci będą odczuwały komfort, a nie ból pleców. Drodzy klienci pamiętajcie, że w razie pytań chętnie służymy pomocą - jesteśmy dostępni na naszej infolinii, czacie, e-mailu oraz facebooku ;)

Skomentuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć