Kategorie

Nowe produkty

Nowe produkty
Lampa kempingowa...
  • Wyprzedaż!
  • Nowy
lampy
Lampa...
51,17 zł Cena
Wszystkie nowe produkty
Ciemność, ciemność widzę... - Jak sobie z nią radzić?

Ciemność, ciemność widzę... - Jak sobie z nią radzić?

"Ciemność, ciemność widzę..." Jak sobie z nią radzić ?


Nie chciałbym iść w banał, przedstawiając osobę, która wynalazła żarówkę, czy wyjaśniając zasady działania "pstryczka" elektrycznego. Podążając za doskonale wszystkim znanym cytatem Jerzego Stuhra, wolałbym przyjrzeć się ciemności. Zaraz, zaraz... Trudno się jej przyjrzeć, właściwie to ona powoduje, że niewiele jesteśmy w stanie zobaczyć! Wielu z nas, szczególnie młodszych osobników nadal się jej boi, choć w XXI wieku pełnym świateł i neonów nie jest już dla ludzkości żadnym problemem. Ba ! Na rynku istnieje szereg inteligentnych rozwiązań, które pozwalają w absolutnie płynny sposób zapanować nad mrokiem w Twoim domu. Jak ułatwić sobie nocną egzystencję ? To proste :

undefined


Jeśli twoje dziecko ze względu na otaczającą je ciemność budzi się w środku nocy z krzykiem, nie dając przy tym spokojnie spać pozostałym domownikom – zastanów się nad zainwestowaniem w kompaktową lampkę z czujnikiem ruchu. Zajmuje niewiele miejsca, nie wyróżnia się wyglądem, a rozwiązuje problem wielu rodziców – w tym i mój ! Mały domownik może po cichu przetransportować się do rodziców i opowiedzieć o smoku, który właśnie mu się przyśnił. Jest to banalnie proste rozwiązanie, które miało naprawdę pozytywny wpływ na spokojny sen mojej rodziny. Lampkę można wykorzystać również na schodach do piwniczy lub w ciasnej spiżarni jeśli tak naprawdę to Ty boisz się ciemności, a ze względu na wiek wstyd się do tego przyznać. Cena ? Równowartość 2 kebabów z podwójnym mięsem. Zainteresowani ? To nie wszystko.


undefined
Wielu z naszych klientów pyta o proste, aczkolwiek skuteczne rozwiązania ułatwiające przejście z garażu do domu, po zaparkowaniu samochodu. Powrót późną porą, potykanie się o tą samą nierównośc w nawierzchni każdego wieczora, problem z zamknięciem kłódki, otwarciem zamka w drzwiach wejściowych, omijanie każdej kałuży z gracją sapera. Znacie to doskonale prawda?

Gotowe rozwiązania czekają pod poniższymi linkami. Wystarczy subiektywnie wybrać kolejny krok :

a) Poczuj się oświeconym po zmroku
b) Oświetl swoją posesję, by wzbudzić zainteresowanie sąsiadów
c) Latarka, jako narzędzie prawdziwego mężczyzny

Proponowane opcje nie wymaga pokaźnych inwestycji, a ułatwia codzienne powroty do domu. Czynią je bezpieczniejszymi. Mogą również ocieplić wizerunek naszej posesji po zmroku lub uratować przed karkołomnym fikołkiem po zmroku. Równie ważnym jest, by nasz dom, miał swój niepowtarzalny, przytulny charakter, by zawsze z chęcią tam wracać. Nawet po zmroku.
LEŻAKI GREENBLUE?
EKRANY PROJEKCYJNE?

Skomentuj

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć