• Wyprzedaż!

Osuszacz z oczyszczaczem Smart Concept OV2012 Perfect Air

897,49 zł

Dostawa od:  15zł

Hit sprzedaży

Dostępność: 2

Producent: Concept

Kod EAN: 8595631020531

Kod produktu: 80455

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 5 razy.

Ilość

Nadmierna wilgotność powietrza w naszych domach powoduje nie tylko szkody materialne, ale może również zagrażać zdrowiu. Dzieje się tak, ponieważ wspomaga rozwój grzybów, które mogą powodować komplikacje zdrowotne. Jeśli twoje mieszkanie lub piwnica cierpi na pleśń, najprawdopodobniej jest to spowodowane wysoką wilgotnością. Osuszacz powietrza OV2012 jest idealnym pomocnikiem w ochronie nie tylko Twojego zdrowia, ale także mienia. Wyposażony jest w kółka 360°, dzięki czemu z łatwością przesuniesz go w dowolne miejsce.
UMOŻLIWIA CIĄGŁĄ PRACĘ Z WĘŻEM DO STAŁEGO ODPROWADZANIA WODY
Osuszacz OV2120 posiada 2 poziomy wydajności i może skondensować do 12 litrów wody w ciągu jednego dnia. Jeśli zbiornik na wodę jest pełny, urządzenie wyłącza się i zapala się wskaźnik pełnego zbiornika. Jeśli chcesz wysuszyć mokre miejsca przez długi czas, użyj węża do stałego odprowadzania wody. Woda będzie odprowadzana bezpośrednio do kanalizacji, a urządzenie będzie pracowało w sposób ciągły.
OSUSZACZ I OCZYSZCZACZ W JEDNYM
Model OV2012 to połączenie osuszacza i oczyszcza. Wyposażony jest w potrójny system filtracji, dzięki czemu wychwytuje szkodliwe substancje zawarte w powietrzu i zapobiega ich dalszemu rozprzestrzenianiu się. Każda pojedyncza warstwa filtrująca wyłapuje określone rodzaje zanieczyszczeń:
- Filtr przeciwpyłowy pochłania większe zanieczyszczenia z powietrza (cząstki kurzu, włosy, sierść, pyłki i inne zanieczyszczenia)
- Filtr węglowy pochłania trujące, duszące i inne nieprzyjemne gazy i opary, takie jak formaldehyd, benzen lub dym papierosowy
- Jonizator odświeża i oczyszcza powietrze, zwiększa ilość ujemnie naładowanych jonów, które neutralizują zapachy w powietrzu i pochłania dodatnio naładowane cząsteczki kurzu, wirusów i bakterii.


INTUICYJNE STEROWANIE DOTYKOWE Z SUWAKIEM DO PŁYNNEJ REGULACJI
Osuszacz oferuje proste i intuicyjne sterowanie dotykowe z suwakiem do płynnej regulacji wilgotności. Do wyboru 4 tryby pracy:
- Tryb automatyczny - osuszacz utrzymuje wybrany poziom wilgotności
- Praca ciągła - do długotrwałego osuszania wilgotnych powierzchni za pomocą węża do stałego odprowadzania
- Suszenie prania - przyspiesza suszenie bielizny i eliminuje wilgoć w pomieszczeniu, zapobiegając tym samym tworzeniu się pleśni
- Wentylator do oczyszczania powietrza bez osuszania
MOBILNA APLIKACJA CONCEPT HOME
Możesz sterować osuszaczem z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej Concept Home, która jest dostępna bezpłatnie na systemy iOS i Android. Możesz go zdalnie włączyć lub wyłączyć, wybrać żądany tryb oraz sprawdzić aktualny stan powietrza w pomieszczeniu, w którym się aktualnie znajduje. Za pomocą aplikacji mobilnej możesz stworzyć dokładny harmonogram, kiedy chcesz, aby osuszacz działał. Wystarczy wybrać dzień, zakres czasowy i wydajność osuszania, a urządzenie uruchomi się automatycznie o ustawionej godzinie. Produkt jest również kompatybilny z aplikacją Tuya Smart.


Specyfikacja
- Producent: Concept
- Model: OV2012 Perfect Air
- Wychwytuje cząsteczki, alergeny, pyłki, zapachy, gazy (formaldehyd), zarodniki pleśni
- Trójstopniowa filtracja powietrza (filtr pyłowy + węglowy, jonizacja)
- Sterowanie dotykowe + suwak do ustawiania wilgotności
- Koła 360°
- Aplikacja mobilna Concept Home lub Tuya Smart
- 2 prędkości zasilania
- Tryb automatyczny
- Maks. wydajność osuszania: 12 l/dzień
- Pojemność zbiornika na wodę: 2,2 l
- Automatyczne wyłączanie, gdy kontener jest pełny, w tym sygnalizacja
- Tryb suszenia prania
- Poziom hałasu: < 45 dB
- Kolor: biały
- Pobór mocy: 210 W
- Wymiary: 250 x 460 x 250 mm


Zestaw zawiera
- Osuszacz z oczyszczaczem Smart Concept OV2012 Perfect Air
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


WSKAŹNIK WILGOTNOŚCI LED/h3>
Osuszacz wyposażony jest w czuły czujnik, dzięki któremu można w czasie rzeczywistym monitorować aktualną wilgotność w pomieszczeniu za pomocą kolorowego oświetlenia LED: kolor czerwony = wysoka wilgotność (RH > 70%), zielony = wilgotność zadowalająca (70% > RH > 50%), niebieski = niska wilgotność powietrza (RH < 50%).
TIMER Z MOŻLIWOŚCIĄ USTAWIENIA OPÓŹNIONEGO WŁĄCZENIA LUB WYŁĄCZENIA
Dzięki funkcji timera możesz ustawić dokładny czas wyłączenia lub włączenia urządzenia do 24 godzin, dzięki czemu będziesz mieć precyzyjną kontrolę nad działaniem.


Cechy
- Osuszacz powietrza OV2012 jest idealnym pomocnikiem w ochronie nie tylko Twojego zdrowia, ale także mienia
- Wyposażony jest w kółka 360°, dzięki czemu z łatwością przesuniesz go w dowolne miejsce
- Oferuje 2 poziomy wydajności i może skondensować do 12 litrów wody w ciągu jednego dnia
- Jeśli zbiornik na wodę jest pełny, urządzenie wyłącza się i zapala się wskaźnik pełnego zbiornika
- Jeśli chcesz wysuszyć mokre miejsca przez długi czas, użyj węża do stałego odprowadzania wody
- Potrójny system filtracji, urządzenie wychwytuje szkodliwe substancje zawarte w powietrzu i zapobiega ich dalszemu rozprzestrzenianiu się
- Każda pojedyncza warstwa filtrująca wyłapuje określone rodzaje zanieczyszczeń
- Czuły czujnik, dzięki któremu można w czasie rzeczywistym monitorować aktualną wilgotność w pomieszczeniu
- Osuszacz oferuje proste i intuicyjne sterowanie dotykowe z suwakiem do płynnej regulacji wilgotności. Do wyboru 4 tryby pracy
- Możesz sterować osuszaczem z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji mobilnej Concept Home, która jest dostępna bezpłatnie na systemy iOS i Android
80455