• Wyprzedaż!
  • Nowy

Zestaw masy plastycznej Hey Clay Ważka

21,64 zł

Dostawa od:  6.7zł

Dostępność: 50

Producent:

Kod EAN: 4897105241058

Kod produktu: 75481

Opakowanie zbiorcze: 50

Ilość

Hey Clay to plastyczna masa piankowa, zwana potocznie piankoliną. Jej lekka, niebrudząca formuła pozwala modelować kształty z ogromną łatwością. Niewykorzystana masa może być przechowywana w szczelnie zamkniętym pojemniku, nie tracąc swoich właściwości. Hey Clay to produkt najwyższej jakości, którego komponenty zapewniają bezpieczne użytkowanie jak również wykazują się innowacyjnością, godną zachwytu.


Ważka - słynna miłośniczka dobrej zabawy i spędzania czasu (oczywiście w powietrzu). Całe lato upływa jej na radosnych zabawach. Jednak wraz ze zbliżającą się zimą, szuka noclegu na chłodniejsze dni. Może pozwolisz ważce pozostać na Twojej półce - zna wiele sposobów na dobrą zabawę! W przypadku ważki, będziemy potrzebować następujących kolorów: różowego, niebieskiego, białego, jasnozielonego i pomarańczowego. Aby uzyskać jasnoniebieski kolor, dodaj odrobinę białej masy do niebieskiej i dokładnie wymieszaj.


Specyfikacja
- Marka: Hey Clay
- Seria: DIY BUGS
- Model: Dragonfly
- Oznaczenie producenta: HCLMB003


Zestaw zawiera
- Zestaw masy plastycznej Hey Clay Ważka HCLMB003


Frajda, którą odczuwa dziecko podczas zabawy plasteliną jest niezastąpiona, jednak efekty takiej zabawy widoczne są na meblach, odzieży oraz na podłodze mieszkania. W takich sytuacjach miesza się radość ze zrezygnowaniem w oczach mamy, która podziwiając wspaniałe figurki, myśli zaraz o sprzątaniu pozostałości…Dzięki Hey Clay znika stres związany z trudnością usunięcia tworzywa z wielu powierzchni. Masa piankowa Hey Clay nadaje się do formowania kształtów, odrywania fragmentów oraz tworzenia figurek o różnym poziomie trudności. Szeroka baza kolorów pozwala tworzyć zróżnicowane kształty. Podczas zabawy dziecko rozwija doświadczenia sensoryczne oraz kształtuje niezmierzone pokłady swojej wyobraźni. Dostępna bezpłatna aplikacja do pobrania na GooglePlay oraz AppStore. Hey Clay, to masa zabawy!
Bezpieczeństwo jest priorytetem producenta Hey Clay. Dzięki starannie dobranym składnikom nie stanowi zagrożenia w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka. Przy tworzeniu produktu szczególną uwagę zwracano na zapewnienie użytkownikom w pełni bezpiecznej zabawy.


Cechy
- Hey Clay to plastyczna masa piankowa, zwana potocznie piankoliną
- Jej lekka, niebrudząca formuła pozwala modelować kształty z ogromną łatwością
- Najwyższa jakość produktu
- Niewykorzystana masa może być przechowywana w szczelnie zamkniętym pojemniku, nie tracąc swoich właściwości
- Hey Clay to produkt najwyższej jakości, którego komponenty zapewniają bezpieczne użytkowanie jak również wykazują się innowacyjnością, godną zachwytu
- Model: Dragonfly
75481
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 21.64 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć