• Wyprzedaż!
  • Nowy

Zestaw masy plastycznej Hey Clay Gąsienica

21,64 zł

Dostawa od:  6.7zł

Dostępność: 50

Producent:

Kod EAN: 4897105241041

Kod produktu: 75480

Opakowanie zbiorcze: 50

Ilość

Hey Clay to plastyczna masa piankowa, zwana potocznie piankoliną. Jej lekka, niebrudząca formuła pozwala modelować kształty z ogromną łatwością. Niewykorzystana masa może być przechowywana w szczelnie zamkniętym pojemniku, nie tracąc swoich właściwości. Hey Clay to produkt najwyższej jakości, którego komponenty zapewniają bezpieczne użytkowanie jak również wykazują się innowacyjnością, godną zachwytu.


Każda gąsienica marzy o przeobrażeniu się w motyla. Co może być lepszego niż latanie? Nasza gąsienica planuje zrobić kokon na najwyższej gałęzi najwyższego drzewa. Po przemianie w motyla poleci ku cudownie błękitnemu niebu! Wyrzeźb gąsienicę i pomóż jej spełnić to marzenie. W końcu, dzięki Hey Clay, wszystkie marzenia mogą się ziścić! Użyj fioletowej, białej, pomarańczowej i czarnej masy, aby stworzyć gąsienicę. Aby uzyskać jasnofioletowy kolor, dodaj odrobinę białej masy do fioletowej i dokładnie wymieszaj.


Specyfikacja
- Marka: Hey Clay
- Seria: DIY BUGS
- Model: Caterpillar
- Oznaczenie producenta: HCLMB002


Zestaw zawiera
- Zestaw masy plastycznej Hey Clay Gąsienica HCLMB002


Frajda, którą odczuwa dziecko podczas zabawy plasteliną jest niezastąpiona, jednak efekty takiej zabawy widoczne są na meblach, odzieży oraz na podłodze mieszkania. W takich sytuacjach miesza się radość ze zrezygnowaniem w oczach mamy, która podziwiając wspaniałe figurki, myśli zaraz o sprzątaniu pozostałości…Dzięki Hey Clay znika stres związany z trudnością usunięcia tworzywa z wielu powierzchni. Masa piankowa Hey Clay nadaje się do formowania kształtów, odrywania fragmentów oraz tworzenia figurek o różnym poziomie trudności. Szeroka baza kolorów pozwala tworzyć zróżnicowane kształty. Podczas zabawy dziecko rozwija doświadczenia sensoryczne oraz kształtuje niezmierzone pokłady swojej wyobraźni. Dostępna bezpłatna aplikacja do pobrania na GooglePlay oraz AppStore. Hey Clay, to masa zabawy!
Bezpieczeństwo jest priorytetem producenta Hey Clay. Dzięki starannie dobranym składnikom nie stanowi zagrożenia w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka. Przy tworzeniu produktu szczególną uwagę zwracano na zapewnienie użytkownikom w pełni bezpiecznej zabawy.


Cechy
- Hey Clay to plastyczna masa piankowa, zwana potocznie piankoliną
- Jej lekka, niebrudząca formuła pozwala modelować kształty z ogromną łatwością
- Najwyższa jakość produktu
- Niewykorzystana masa może być przechowywana w szczelnie zamkniętym pojemniku, nie tracąc swoich właściwości
- Hey Clay to produkt najwyższej jakości, którego komponenty zapewniają bezpieczne użytkowanie jak również wykazują się innowacyjnością, godną zachwytu
- Model: Caterpillar
75480
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 21.64 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć