• Wyprzedaż!

Zestaw klawiatura + mysz + podkładka A4TECH BLOODY USB B1700 Bloody Bundle Set ( B140N +ES7 + BP-50M) USB/ Esports Black (USB)

208,15 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 4

Producent: Tracer

Kod EAN: 4711421980401

Kod produktu: 85818

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 4 razy.

Ilość

Zestaw Bloody B1700 to gotowy set idealny dla wszystkich miłośników gamingu. Pełnowymiarowa klawiatura z neonowym podświetleniem, mysz z regulacją czułości aż do 6000 DPI i podświetlenie RGB oraz duża, wygodna podkładka – taki zestaw powinien się znaleźć na każdym biurku gracza.
Klawiatura charakteryzuje się starannym wykonaniem w oparciu o najnowsze technologie przez co gwarantuje maksymalne wyniki oraz pełną satysfakcję z rozgrywki. Wysokiej jakości membrana zapewnia żywotność przycisków aż do 20 milionów kliknięć. Klawiatura A4Tech została wyprodukowana z wysokiej jakości wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będzie Twoim wieloletnim i niezastąpionym kompanem w pracy i podczas rozrywki przed komputerem. Szybki i cichy skok klawiszy zapewnia błyskawiczną reakcję komputera i komfortowe użytkowanie. Bloody B140N obsługuje technologię Ultrapolling 1000 Hz, która zwiększa częstotliwość klawiatury i zapewnia ultraszybki czas reakcji wynoszący 1 ms.


TRYB GAMINGOWY
Podczas zaciętej rozgrywki zupełnie niespodziewanie ukazuje się Twoim oczom pulpit komputera? Koniec z tym! Z klawiaturą Bloody B140N nie musisz obawiać się takich przykrych doświadczeń. Wystarczy przełączyć klawiaturę na tryb gry. Uruchom funkcję WinLock i zablokuj nią klawisz Windows już przy logowaniu do gry. To prosty sposób, którym skutecznie zapobiegniesz takim niemiłym niespodziankom jak nagły powrót do pulpitu.
ANTI-GHOSTING
Bez przeszkód możesz wprowadzać kluczowe komendy lub znaki, nawet jeśli wiąże się to z naciśnięciem wszystkich przycisków na klawiaturze jednocześnie. Bez obaw, funkcja Anti-ghosting sprawi, że wszystkie zostaną zarejestrowane. Funkcja Anti-ghosting zapewnia najwyższą wydajność w grach i pełną kontrolę podczas wydawania wielu poleceń naraz.
OPROGRAMOWANIE KEYDOMINATOR
Swoje ulubione i przydatne funkcje możesz przypisać do różnych klawiszy, korzystając z oprogramowania dostępnego na stronie producenta. Programuj makra, skonfiguruj efektowne podświetlenie i zachwycaj się spektakularną grą kolorów.
PODŚWIETLENIE Z REGULACJĄ
Wieczorne i nocne rozgrywki możesz uprzyjemnić efektownym podświetleniem RGB LED. Zastosowana w urządzeniu technologia zarządzania natężeniem podświetlenia klawiszy, sprawia, że gracz może sam wybiera optymalne jego zdaniem podświetlenie klawiatury i uzyskać ciekawe neonowe iluminacje.


Specyfikacja
Klawiatura:
- 1000 Hz Ultrapolling
- 7 klawiszy multimedialnych
- Klawisz „Game” uruchamiający funkcję WinLock
- Anti-ghosting z pełnym N-Key Rollover
- Neonowe podświetlenie z regulacją
- Oprogramowanie Elite Bloody KeyDominator do pobrania ze strony producenta
- Silikonowe klawisze WASD
- Gumowane stopki z regulacją kąta pochylenia klawiatury
- Żywotność przycisków do 20 milionów kliknięć
- Złącze USB
- Kabel o długości 1.8m
Mysz:
- Liczba przycisków myszy: 8
- Czujnik: sensor optyczny PixArt
- Rozdzielczość: 100~6000 DPI
- Domyślna rozdzielczość: 1000/1200/1600/2000/6000 CPI
- Szybkość klatek: 6000 kl./s
- Przyspieszenie: 15g
- Szybkość śledzenia: 45 kl./s
- Szybkość odpytywania (częstotliwość odpytywania myszy): 125 ~ 1000 Hz
- Czas reakcji: 1 ms
- Trwałość żywotność przycisku: ponad 10 milionów kliknięć (lewy/prawy przycisk)
- Żywotność scrolla: ponad 500tys przewinięć.


Zestaw zawiera
- Klawiatura A4TECH Bloody B140N
- Mysz A4TECH Bloody ES7
- Podkładka A4TECH Bloody BP-50M
- Opakowanie producenta


Mysz zawarta w zestawie B1700 posiada wiele funkcji, które pozwalają na dostosowanie go do indywidualnych wymagań użytkownika który potrzebuje precyzyjnego i szybkiego urządzenia.
PEŁNA REGULACJA CZUŁOŚCI
Oprócz standardowych funkcji, takich jak regulacja rozdzielczości w pięciu poziomach od 1000 do 6000 CPI, urządzenie umożliwia dostosowanie 5-poziomowego CPI za pomocą dedykowanego oprogramowania. Dzięki tej funkcji użytkownik może ustawić czułość myszki według swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Oprogramowanie umożliwia także dostosowanie innych parametrów, takich jak prędkość kursora czy przyspieszenie, co pozwala na jeszcze większą kontrolę nad ruchami myszki. Dodatkowo, pełna regulacja czułości jest szczególnie przydatna dla graczy, którzy wymagają maksymalnej precyzji i szybkości reakcji. Dzięki temu urządzeniu będą mogli dostosować swoją myszkę do wymagających gier, a także do różnych trybów rozgrywki. Warto również zauważyć, że pełna regulacja czułości jest przydatna również dla profesjonalistów, którzy pracują z grafiką czy projektowaniem, gdzie precyzja i dokładność ruchów myszki są kluczowe.
PERSONALIZOWANY EFEKT ŚWIETLNY RGB
Mysz posiada efekt świetlny RGB z 16,8 milionami opcji kolorystycznych, który można dostosować do swojego stylu. Efekt świetlny RGB w myszach to nie tylko kwestia wyglądu, ale również funkcjonalności. Mysz z takim efektem może pełnić rolę informacyjną, gdzie różne kolory oznaczają różne funkcje myszy. Na przykład, jedna barwa może oznaczać tryb pracy, a inna - poziom DPI. Dzięki temu użytkownik może szybko i intuicyjnie dostosować mysz do swoich potrzeb.
PERSONALIZOWANY GÓRNY PRZYCISK „M”
Przycisk "M" na myszy to bardzo przydatna funkcja, która pozwala na personalizację górnego przycisku myszy za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Dzięki temu można dostosować działanie przycisku do swoich potrzeb i preferencji, co zwiększa wygodę i efektywność pracy. W zależności od programu, który wykorzystujemy, możemy przypisać różne funkcje do tego przycisku, takie jak np. kopiowanie, wklejanie, przełączanie się między oknami, otwieranie menu kontekstowego czy przewijanie stron internetowych. Dzięki temu korzystanie z myszy staje się jeszcze bardziej intuicyjne i przyjemne.
MEGA WYTRZYMAŁOŚĆ
Warto zaznaczyć, że mysz A4TECH BLOODY ES7RGB Esports Stone Black USB charakteryzuje się wytrzymałymi klawiszami (lewy/prawy przycisk), które są w stanie wytrzymać ponad 10 milionów kliknięć, natomiast scroll pozwala na ponad 500 tysięcy przewinięć.
MEGA SZYBKOŚĆ
Dzięki czasowi reakcji na poziomie zaledwie 1ms, myszka zapewnia bardzo wysoką precyzję, co może być kluczowe w grach, gdzie każdy ruch jest ważny. Dodatkowo, szybka reakcja myszki może również zwiększyć komfort i zabawę podczas gry. Korzystając z takiej myszki, gracze mogą cieszyć się płynnym i precyzyjnym ruchem, co może mieć wpływ na ich wyniki i osiągnięcia.
Podkładka o wymiarach 25 x 28 x 0,3 cm z gumowanym spodem jest niezbędną aby jeszcze lepiej panować nad myszką. Podkładka stabilnie leży na biurku i nie przesuwa się. Obszyte krawędzie wzmacniają ja i zapobiegają uszkodzeniom. Tkanina, z której jest wykonana jest bardzo łatwa w czyszczeniu.


Cechy
- 7 klawiszy multimedialnych
- Klawisz „Game” uruchamiający funkcję WinLock
- Anti-ghosting z pełnym N-Key Rollover
- Neonowe podświetlenie z regulacją
- Czujnik: sensor optyczny PixArt
- Domyślna rozdzielczość: 1000/1200/1600/2000/6000 CPI
- Szybkość klatek: 6000 kl./s
- Przyspieszenie: 15g
- Szybkość śledzenia: 45 kl./s
- Czas reakcji: 1 ms
- Podkładka o wymiarach 25 x 28 x 0,3 cm
85818