Kategorie

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 146,00 zł

Nowe produkty
Nowe produkty
Wszystkie nowe produkty

Wagi kuchenne

Precyzyjne odmierzanie poszczególnych składników jest niezbędne do stworzenia przepysznych przysmaków z ulubionych przepisów. Oczywiście, w niektórych przypadkach danie można przyrządzić kierując się intuicją – szczypta soli, garść truskawek, odrobina rozmarynu – ale nie zawsze w ten sposób osiągniemy założone efekty. Dokładny pomiar jest szczególnie ważny w przypadku wszelkiego rodzaju wypieków, np. ciast lub chleba. Jak ułatwić sobie przygotowanie wielu potraw i przysmaków? Doskonałym rozwiązaniem są wagi kuchenne.

Bez względu na to, czy jesteś nowoczesnym kucharzem, poszukującym elektronicznej (precyzyjnej, lekkiej, łatwej do przechowywania) wagi, czy też gospodynią domową, czerpiącą pełnymi garściami z tradycji i stawiającą na analogową (przyjemną dla oka, pojemną) wagę kuchenną, w naszym sklepie znajdziesz odpowiedni model. Asortyment Centrumelektroniki jest jednak znacznie szerszy. Dostarczamy wagi także do wielu innych zastosowań. Dzięki nim zadbasz o swoje zdrowie i doskonałą formę.

Wagi kuchenne elektroniczne – nie tylko komfortowa praca w kuchni

Waga kuchenna elektroniczna to niezwykle przydatne wyposażenie do codziennego użytku. Przede wszystkim rozwiązuje wszelkie problemy z mierzeniem składników np. łyżeczkami czy szklankami, które są bardzo nieprecyzyjne. Nowoczesna waga kuchenna elektroniczna gwarantuje doskonałą dokładność nawet co do 1 grama. Urządzenia te są przydatne nie tylko w przypadku pieczenia ciast czy chlebów. Mogą być niezbędne, gdy np. stosujesz specjalną dietę i musisz precyzyjnie odmierzyć porcje spożywanych pokarmów, aby idealnie trzymać się planu nakreślonego przez dietetyka.

Funkcjonalność wag kuchennych, dostępnych w naszym sklepie, jest bardzo szeroka. Wiele modeli ma opcję tarowania, która pozwala ważyć produkty bez konieczności wyjmowania ich z pojemników. To niezwykle wygodne rozwiązanie, przyspieszające pracę w kuchni. Nowoczesne wagi kuchenne elektroniczne są również wyposażone w praktyczną funkcję obliczania objętości wody i mleka, co jest przydatne, kiedy na wyposażeniu brakuje Ci miarki przeznaczonej specjalnie do tych działań.

Wagi kuchenne mechaniczne i elektroniczne – najważniejsze cechy

Oferta wag kuchennych w Centrumelektroniki jest bardzo szeroka. Znajdziesz w niej zarówno modele cyfrowe, jak i analogowe o różnym udźwigu, designie czy dokładności. Wszystkie wagi charakteryzują się przede wszystkim doskonałą wytrzymałością. Wykonano je z trwałych materiałów – wiele z dostępnych urządzeń jest wodoodpornych. Wagi łatwo utrzymuje się w czystości, a dzięki płaskiej konstrukcji również bezproblemowo przechowuje. Niektóre egzemplarze mają specjalne uchwyty, umożliwiające zawieszenie danego modelu np. na haczyku oraz antypoślizgowe nóżki, poprawiające bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Wagi kuchenne elektroniczne cechują się również dużymi, czytelnymi wyświetlaczami. Wyniki są zawsze doskonale widoczne, co ułatwia pracę w kuchni osobom ze słabszym wzrokiem.

Maksymalna precyzja i duży udźwig to kolejne ważne zalety wag kuchennych oferowanych w Centrumelektroniki. Najlepsze modele mogą odmierzać produkty o wadze nawet do 15 kg z dokładnością co do 1 grama. Swobodnie więc zważysz na nich wszystkie wykorzystywane na co dzień składniki. Nasz asortyment obejmuje zarówno modele zasilane na tradycyjne baterie, jak i akumulatory, które ładuje się poprzez USB. Wiele z wag zostało wyposażonych w dodatkowe funkcje, takie jak m.in. wspomniana opcja tarowania czy praktyczny minutnik. Ich obsługa jest niezwykle prosta. W ofercie posiadamy elektroniczne wagi kuchenne, które włączają się po położeniu na nich produktu i automatycznie po chwili wyłączają, oszczędzając w ten sposób energię.

Nowoczesne wagi kuchenne – niezawodna jakość

Dostępne w Centrumelektroniki wagi kuchenne sprawdzą się zarówno w profesjonalnych, jak i amatorskich kuchniach. Ułatwią codzienną pracę z wieloma produktami, zagwarantują doskonałą precyzję pomiarów oraz niezwykle wygodną obsługę. To praktyczne wyposażenie, które każdy miłośnik kulinariów powinien mieć w swoim domu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania, dotyczące oferowanych wag kuchennych elektronicznych lub mechanicznych – zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci pomogą dokonać odpowiedniego wyboru.

Kuchenne

Podkategorie

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-32 z 46 pozycji

Aktywne filtry

wagi-kuchenne
Waga kuchenna cyfrowa LED czarna GreenBlue GB171 min 1g max 5000g
24,50 zł Cena podstawowa -60,62% 62,21 zł Cena
wagi-kuchenne
Waga kuchenna cyfrowa z timerem GreenBlue GB170 min 1g max 5000g
31,50 zł Cena podstawowa -47,09% 59,54 zł Cena
wagi-kuchenne
Waga kuchenna z misą Adler AD 3166
48,60 zł Cena