• Wyprzedaż!
  • Nowy

Tornister szkolny HAMA DAB

74,37 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 30

Producent: Hama

Kod EAN: 4047443432186

Kod produktu: 86234

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość

NA POCZĄTKOWE LATA NAUKI
Lekki tornister, idealny na pierwsze lata nauki. Posiada ergonomicznie wyprofilowane plecy, które wymuszają prawidłową postawę dziecka. Intensywne kolory oraz wesołe wzornictwo spodoba się każdemu maluchowi, który z jeszcze większym entuzjazmem każdego dnia będzie wychodzić do szkoły.
KOMFORT NA CO DZIEŃ
Usztywniony tornister posiada ergonomicznie wyprofilowane plecy, które dbają o prawidłową postawę dziecka. Pokryto je miękkim materiałem z siateczką, dzięki czemu tornister nosi się wygodnie. Nieregularna struktura tyłu tornistra pozwala na odpowiedni przepływ powietrza i wentylację pleców. Zapięty pas piersiowy oraz dwustopniowa regulacja szelek odciąża kręgosłup i utrzymuje tornister we właściwym położeniu, nawet przy pochylaniu. To wszystko pozytywnie wpływa na komfort noszenia oraz prawidłową postawę ucznia.

ODPOWIEDNIE ROZŁOŻENIE CIĘŻARU
Komora główna tornistra została wyposażona w przegrodę pozwalającą na umiejscowienie najcięższych przedmiotów (np. książek) najbliżej kręgosłupa. Należy umieścić w niej te pomoce dydaktyczne, które danego dnia są najcięższe. Pozwali to na optymalne rozłożenie ciężaru na plecach dziecka i odciążenie kręgosłupa.
Pamiętaj! Najcięższe książki (lub inne najcięższe przedmioty danego dnia) umieść jak najbliżej kręgosłupa. W ten sposób zmniejsza się odczucie ciężaru i jest to zdrowsze dla kręgosłupa.
PASY STABILIZUJĄCE
Górna regulacja szelek, za pomocą pasów stabilizujących, pozwala na optymalne dopasowanie tornistra do pleców dziecka. To rozwiązanie w połączeniu z pasem piersiowym odciąża kręgosłup i dba o prawidłową postawę dziecka.
Pamiętaj! Wyreguluj szelki za pomocą górnych pasów stabilizujących, dopasowując tornister do wzrostu dziecka!


Specyfikacja techniczna:

  • Producent Hama
  • Model: Dab
  • Oznaczenie producenta: 129682
  • Wymiary: 30,5 x 38 x 17 cm
  • Waga: 980 g
  • Pojemność komory głównej 19,7 l
86234