• Wyprzedaż!

Tło fotograficzne Green Screen Tracer 110cm

88,22 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 1

Producent: Tracer

Kod EAN: 5907512867099

Kod produktu: 80658

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 9 razy.

Ilość

Tło fotograficzne Tracer Green Screen 110cm
Tło fotograficzne Tracer to niezbędny gadżet dla każdego pasjonata fotografii i streamera. Z tłem Tracer Green szybko i wygodnie stworzysz profesjonalne studio nagraniowe w domowym zaciszu. Nadaj swoim produkcjom filmowym zupełnie nową jakość. Tło typu „green screen” sprawdzi się idealnie w transmisjach live nadawanych w serwisach społecznościowych i na innych platformach komunikacyjnych.
Twoje własne Hollywood
Tło fotograficzne Tracer umożliwia pracę w technice Chroma Key (Green Screen), która polega na zastąpieniu rzeczywistego tła dowolnym obrazem - jest to rozwiązanie stosowane powszechnie w przemyśle filmowym i telewizyjnym, w celu wygenerowania dowolnej scenerii wokół nagrywanego lub fotografowanego obiektu. Z pomocą produktu Tracer możesz wystąpić w wymarzonej lokalizacji: w górach, na plaży, w tropikalnym lesie, a nawet w całkowicie wymyślonej rzeczywistości - wszystko zależy od Twojej wyobraźni. Możesz również dodać do przekazu interaktywne lub animowane elementy. Jest to z pewnością świetny sposób, żeby nadać Twoim filmom indywidualny charakter i przekazać treści w atrakcyjny wizualnie sposób.


Dla amatorów i profesjonalistów
Tło fotograficzne Tracer ma postać okręgu o średnicy 110 cm, co umożliwi Ci dokładne wypełnienie kadru wybraną scenerią. Zostało wykonane z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu jest bardzo wytrzymałe, odporne na zarysowania i naprężenia mechaniczne. Materiał tła nie generuje refleksów świetlnych i posiada nasyconą, głęboką barwę, co sprawia, że idealnie spełni swoją funkcję przy późniejszej obróbce postprodukcyjnej. Jest on również bardzo elastyczny, dzięki czemu w łatwy sposób można go dostosować do wymagań użytkownika, a także pozbawiony zagnieceń i odporny na płowienie.
Łatwy montaż
Tło posiada wygodne mocowanie, umożliwiające szybki montaż na krześle lub innej powierzchni, co sprawia, że pracuje się z nim prosto i komfortowo.


Specyfikacja
Specifikacja:
- Średnica po rozłożeniu: 110 cm
- Elastyczny materiał wysokiej jakości
- Łatwe mocowanie do krzesła


Zestaw zawiera
- Tło fotograficzne Green Screen Tracer 110cm
- Opakowanie producenta


Cechy
- Niezbędny gadżet dla każdego pasjonata fotografii i streamera
- Tło typu „green screen” sprawdzi się idealnie w transmisjach live nadawanych w serwisach społecznościowych i na innych platformach komunikacyjnych
- Umożliwia pracę w technice Chroma Key
- Średnica po rozłożeniu: 110 cm
- Elastyczny materiał wysokiej jakości
- Nie generuje refleksów świetlnych i posiada nasyconą, głęboką barwę
- Wygodne mocowanie, umożliwiające szybki montaż na krześle lub innej powierzchni
80658