• Wyprzedaż!

Suszarka 2200W z dyfuzorem Camry CR 2255

84,11 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 2

Producent: Camry

Kod EAN: 5902934834728

Kod produktu: 71227

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 2 razy.

Ilość

Suszarka do włosów to niezbędny element wyposażenia każdego domu. Gdy chcemy kupić nową, bo na przykład stara odmówiła nam współpracy, musimy podjąć decyzję, jaki model będzie najlepszy. Suszarka z dyfuzorem CAMRY CR 2255 to rozwiązanie dla nas, jeśli szukamy produktu wysokiej jakości i chcemy nadać włosom piękny wygląd przy minimum wysiłku.
Dla wygody, ale i zdrowia naszych włosów
Wiele osób waha się, czy suszarka to najlepsze rozwiązanie, ponieważ martwią się, że niszczy ona włosy i wpłynie niekorzystnie na ich ogólną kondycję. Ciepłe powietrze może spowodować otwarcie się łusek włosa i sprawić, że zaczną się plątać, elektryzować i puszyć. Sposobem na ten problem jest tutaj suszarka z regulacją temperatury. CR 2255 proponuje ustawienie nadmuchu na ciepłe powietrze, gorące powietrze oraz bardzo gorące powietrze. Dodatkowo można wybrać jedną z dwóch sił nadmuchu. Umiarkowany i ciepły nadmuch powietrza nadaje się do modelowania i suszenia lekko wilgotnych włosów. Natomiast silny i gorący nadmuch jest odpowiedni do szybkiego suszenia i modelowania fryzury szczególnie z grubych i gęstych włosów. Dobór odpowiedniej temperatury i mocy nawiewu pozwoli dobrać sposób suszenia do rodzaju i długości posiadanych włosów. Dzięki temu nie przesuszymy ich i nie będziemy musieli wystawiać ich na długie działanie wysokiej temperatury.


Funkcje do zadań specjalnych
Suszarka CR 2255 to produkt, który pozwoli walczyć również z elektryzującymi się włosami. Funkcja zimnego nawiewu pozwoli zamknąć łuski włosa, co nie tylko utrwali lepiej fryzurę, ale poprawi także stan i kondycję włosów. Już kilka użyć zakończonych zimnym nadmuchem sprawi, że włosy będą piękni lśnić i będą wyglądać na zdrowsze. Dodatkowo suszarka wyposażona została w dyfuzor oraz koncentrator, które pozwolą poskromić najbardziej niesforne kosmyki. Dyfuzor pozwoli na przykład podkreślić piękny skręt loków. Koncentrator idealnie sprawdzi się, jeśli chcemy pasma wygładzić bez użycia dodatkowych urządzeń jak prostownica. Osłona wlotu powietrza, wygodna rączka, przyciski w wygodnym miejscu oraz uchwyt do zawieszenia suszarki sprawiają, że urządzenie jest bezpieczne i wygodne w użyciu dla każdego i w każdych warunkach.


Specyfikacja
- Osobna regulacja siły nadmuchu i temperatury
- 2 stopnie siły nadmuchu
- 3 stopnie ustawienia temperatury
- Funkcja zimnego nadmuchu
- W zestawie koncentrator i dyfuzor
- Moc nominalna: 1800-2200W
- Moc maksymalna: 2200W


Zestaw zawiera
- Suszarka do włosów Camry CR 2255
- Dyfuzor
- Koncentrator
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


Cechy
- Osobna regulacja siły nadmuchu i temperatury
- 2 stopnie siły nadmuchu
- 3 stopnie ustawienia temperatury
- Funkcja zimnego nadmuchu
- W zestawie koncentrator i dyfuzor
- Moc maksymalna: 2200W
71227