• Wyprzedaż!

Projektor ogrodowy laserowy LTC BN100

116,21 zł

Dostawa od:  6.7zł

Dostępność: 9

Producent: LTC

Kod EAN: 5902270755466

Kod produktu: 65424

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość

Projektor ogrodowy LTC sterowany pilotem.
BN100 to projektor ogrodowy wysokiej jakości, który całkowicie odmieni oblicze Twojego domu i wprawi wszystkich w świąteczny nastrój. Ruchome iluminacje wyświetlane na fasadzie budynku bądź wewnątrz pokoju to szybki i łatwy sposób na udekorowanie domu lub ogrodu. Duża różnorodność efektów świetlnych wyróżnia ten produkt na tle konkurencji.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Projektor ogrodowy LTC został wykonany z komponentów wysokiej jakości. Oznacza to niezawodną pracę, trwałość i wytrzymałość. Laser cechuje się żywotnością na poziomie 10000 godzin, co przekłada się na wiele lat bezproblemowego użytkowania. Projektor sprawdzi się w użytku wewnętrznym, ale wyposażony w stopień ochrony IP65 jest w stanie przetrwać nawet najtrudniejsze warunki zewnętrzne.
WYMIENNA PODSTAWKA
Projektor ogrodowy LTC to urządzenie bardzo uniwersalne. Jest innowacyjne i przystosowuje się do potrzeb użytkownika. Oprócz wytrzymałości wymaganej do pracy w warunkach zewnętrznych, urządzenie ma możliwość zmienienia podstawki z płaskiej na bolec wbijany w ziemię. Pozwala to użytkownikowi na stabilne umiejscowienie projektora w ogrodzie i wyświetlanie pięknych kolorowych wzorów na ścianie budynku. Drugim wariantem jest regulowana podstawka, która umożliwia postawienie projektora na ziemi bądź umocowanie go na ścianie.

WODOODPORNOŚĆ
Produkt LTC został wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia chroniące go przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Komponenty wysokiej jakości i szczelna obudowa zapewniają, że urządzenie będzie pracować nieprzerwanie, nawet w deszczu. Urządzenie świetnie sprawdzi się w ogródku, gdzie będzie wyświetlać piękne ruchome iluminacje nie zważając na śniegi i deszcze.
MNOGOŚĆ EFEKTÓW
Zazwyczaj projektory ogrodowe to urządzenia hermetyczne, przystosowane do wyświetlania predefiniowanego wzoru, bądź kształtu. Projektor LTC to urządzenie laserowe o dwóch kolorach lasera, które jest w stanie wyświetlać wiele różnych efektów i ich kombinacji. Uniwersalność efektów świetlnych sprawia, że jest to urządzenie na każdą okazję. Projektor sprawdzi się świetnie zarówno w okresie świątecznym, jak i na imprezie urodzinowej bądź szkolnej zabawie.
PILOT ZDALNEGO STEROWANIA
W zestawie wraz z urządzeniem znajduje się pilot zdalnego sterowania, który znacząco zwiększa możliwości urządzenia. Dzięki niemu użytkownik jest w stanie sterować wybranymi funkcjami projektora. Zdalnie można zmieniać szybkość wyświetlanych efektów, wybrać kolor lasera, kontrolować częstotliwość migotania i ustawić czasowe wyłączenie urządzenia.
DUŻA POWIERZCHNIA
BN100 to kompaktowe urządzenie o wielkich możliwościach. Moc użytego w projektorze lasera to aż 4W. Przekłada się to na bardzo wyraźną i jasną projekcję dostępnych efektów. Projektor dysponuje dużym zasięgiem i jest w stanie oświetlić średniej wielkości pomieszczenie bądź ścianę budynku, nie tracąc przy tym na jakości wyświetlanych efektów świetlnych.


Specyfikacja techniczna:

 • Marka: LTC
 • Model: BN100
 • Napięcie wejściowe: 220 240V, 50/60Hz
 • Napięcie wyjściowe: 5V
 • Prąd wyjściowy: 1.2A
 • Temperatura pracy: -20 35st. C
 • Stopień ochrony: IP65
 • Wymienna podstawka
 • Możliwość użytkowania na zewnątrz
 • Rodzaj efektów 8 laserowych iluminacji
 • Laser zielony: 50mW
 • Laser czerwony: 100mW
 • Kąt świecenia: 110 stopni
 • Żywotność lasera: 10000 godzin
LTC
65424
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 116.21 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć