Mysz bezprzewodowa USB RF Nano Battle Heroes Airman Tracer

46,20 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 100+

Producent: Tracer

Kod EAN: 5907512851517

Kod produktu: 39957

Czas dostawy: 2 - 4 dni

Opakowanie zbiorcze: 1

Ilość

Bezprzewodowa mysz TRACER GAMEZONE Airman RF Nano została zaprojektowana dla osób wdrażających się w świat gier komputerowych. Dopasowany do dłoni kszałt zapobiega zmęczeniu. Zmienna rozdzielczość w zakresie 800 - 2400 dpi daje możliwość szybkiego i precyzyjnego zaatakowania rywala. Komfortowe, wygodne oparcie dłoni zapewnia gumowa powierzchnia. Dodatkowym atutem są teflonowe ślizgacze. Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących zaawansowanych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia. GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – znajdziesz tu sprzęt, który zdecydowanie ułatwi Ci przejście przez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE gwarantują długą żywotność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Wyposażone w dodatkowe funkcje sprawią, że dostosujesz je idealnie do swoich potrzeb.


Podświetlenia LED to jednocześnie użyteczne wyróżnienie wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), jak również sposób na nadanie ciekawej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej doświadczyć w trakcie nocnych sesji przed komputerem, kiedy to efektowne podświetlenie, nadając ciekawy wygląd produktu, ułatwia jednocześnie jego użytkowanie. Optyczny sensor jest to wypróbowany i ceniony przez graczy mechanizm zapewniający dostosowanie urządzenia do różnych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. Sensor optyczny charakteryzuje się detekcją ruchów niezależnie od rodzaju powierzchni (sprawdza się zarówno na gładkich jak i na chropowatych powierzchniach).


Specyfikacja
- Liczba przycisków myszy: 6
- Ilość akumulatorów / baterii: 2xAAA
- Podświetlenie myszy: 1 kolor
- Technologia sensora: Optyczny
- Ślizgacze: Teflonowe
- Maksymalny zasięg (m): 10
- Maksymalna rozdzielczość (dpi): 2400
- Profilowanie myszy: Praworęczne
- Transmisja danych: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz
- Seria: GameZone
- Nanoodbiornik: Tak


Zestaw zawiera
- Mysz bezprzewodowa USB RF Nano Battle Heroes Airman Tracer
- Nadajnik
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta
- Dowód zakupu


Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci wygodne i szybkie połączenie produktu Tracer z Twoim PC za pomocą dedykowanego odbiornika, podłączanego do portu USB, zapewniając tym samym stabilną i wydajną zdalną pracę urządzenia.


Cechy
- GAMEZONE Seria przygotowana z myślą o graczach
- SENSOR OPTYCZNY Technologia sensora optycznego
- Komunikacja bezprzewodowa RF 2,4 Ghz
- Kompaktowy nano odbiornik USB
- Podświetlenie LED
- Teflonowe ślizgacze
39957