• Nowy

Klimator chłodzący Blaupunkt ACF601

465,27 zł

Dostawa od: 0 zł

Dostępność: 0

Producent:

Kod EAN: 5901750504402

Kod produktu: 74499

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 9 razy.

Ilość


Wiosną i latem szukamy sposobów, aby schłodzić mieszkanie lub biuro w upalne dni. Wraz z rosnącą temperaturą w pomieszczeniu, w którym się znajdujemy, coraz trudniej nam się skoncentrować i normalnie funkcjonować. Kiedy nie możemy sobie pozwolić na montaż klimatyzacji, najlepszym rozwiązaniem, które pomoże obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, jest zakup klimatora, który nie wymaga odprowadzenia gorącego powietrza na zewnątrz. Może być używany tam, gdzie nie ma możliwości instalacji klimatyzacji lub wyprowadzenie rury z wywiewem ciepłego powietrza jest kłopotliwe lub nieefektywne. Urządzenia te ochładzają powietrze dzięki szybkiemu przepływowi powietrza przez kurtynę wodną. Dodatkowo zimna woda w trakcie odparowywania ochładza znacząco powietrze. Bardzo ważną zaletą klimatorów jest również to, że przy okazji oczyszcza powietrze z pyłów oraz zapewnia większą wilgotność powietrza.


Model ACF601 marki Blaupunkt to ekologiczny i energooszczędny przenośny klimator, który wesprze nas w upały. Wydajny silnik miedziany o mocy 80 W i bardzo mocny strumień powietrza, przy maksymalnej prędkości wentylatora (12 m/s), ochłodzi pomieszczenie ok. 30 - 40 m2. Cztery prędkości wentylatora pozwolą precyzyjniej dopasować pracę urządzenia do osobistych preferencji oraz temperatury panującej w pomieszczeniu. Funkcja oscylacji w dwóch płaszczyznach zadba zaś o to, aby powietrze zostało rozprowadzone równomiernie po całej powierzchni salonu czy pokoju biurowego, a dodatkowy zbiornik na wkłady chłodzące (dwa wkłady w komplecie) zwiększy efektywność chłodzenia powietrza i sprawi, że będzie ono odpowiednio nawilżone.
Model ACF601 posiada funkcję symulacji naturalnych podmuchów wiatru, co oznacza, że będzie on zmieniał prędkość nadmuchu w krótkich odstępach czasu, by zapewnić bardziej naturalny i subtelniejszy efekt.


Specyfikacja
- Producent: BLAUPUNKT
- Model: ACF601
- 4 prędkości wentylatora
- Funkcja oscylacji w dwóch płaszczyznach
- Wydajny i pewny silnik miedziany
- Bardzo mocny strumień powietrza przy maksymalnej prędkości wentylatora (12m/s), około 2 razy większy niż w podobnych urządzeniach
- Cicha praca, poniżej 45dB przy najmniejszej prędkości
- Dodatkowy zbiornik na wkłady chłodzące zwiększający efektywność chłodzenia powietrza
- Dwa wkłady chłodzące w komplecie
- Zasilanie: 220-240 V ~ 50 Hz, moc: 120 W
- Wymiary: 38,8 x 33,6 x 81,3 cm
- Waga: 9 kg


Zestaw zawiera
- Klimator chłodzący Blaupunkt ACF601
- Pilot
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


Cicha praca urządzenia poniżej 45 dB (przy najmniejszej prędkości) gwarantuje, że działanie klimatora nie rozproszy nas podczas pracy, czytania książki, a także umożliwi spokojny sen domownikom.
Producent wyposażył klimator ACF601 w timer, dzięki czemu mamy możliwość ustawienia czasu, w którym urządzenie będzie chłodziło nasz dom czy biuro. Intuicyjna obsługa za pomocą czytelnego wyświetlacza z przyciskami dotykowymi oraz pilota pozwala na łatwe korzystanie z funkcji urządzenia.
Wbudowane kółka i niska waga urządzenia zapewniają mobilność, dzięki czemu mogą być one stosowane w wybranym pomieszczeniu.


Cechy
- Ekologiczny i energooszczędny przenośny klimator renomowanej marki Blaupunkt
- Intuicyjna obsługa za pomocą czytelnego wyświetlacza z przyciskami dotykowymi oraz pilota
- Wydajny silnik o mocy 80 W i bardzo mocny strumień powietrza, przy maksymalnej prędkości wentylatora (12 m/s), ochłodzi pomieszczenie ok. 30 - 40 m2
- Cztery prędkości wentylatora pozwolą precyzyjniej dopasować pracę urządzenia do osobistych preferencji oraz temperatury panującej w pomieszczeniu
- Oczyszcza powietrze z pyłów oraz zapewnia większą wilgotność powietrza
- Funkcja oscylacji w dwóch płaszczyznach zadba zaś o to, aby powietrze zostało równomiernie rozprowadzone
- Model ACF601 posiada funkcję symulacji naturalnych podmuchów wiatru
- Cicha praca urządzenia (poniżej 45 dB przy najmniejszej prędkości)
- Dzięki timerowi mamy możliwość ustawienia czasu, w którym urządzenie będzie chłodziło pomieszczenie
- Wbudowane kółka i niska waga zapewniają mobilność urządzenia
74499
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 465.27 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć