Irygator z 7 końcówkami Camry CR 2172

158,26 zł

Dostawa od:  12zł

Dostępność: 2

Producent: Camry

Kod EAN: 5902934834025

Kod produktu: 66037

Opakowanie zbiorcze: 8

Ilość

Dbanie o higienę jamy ustnej to ważne zadanie w każdym wieku. W końcu już od najmłodszych lat uczymy nasze dzieci poprawnego mycia zębów. Jednak czy zdajemy sobie sprawę, że samo umycie zębów i wypłukanie ust to może być za mało?! Irygator CAMRY CR 2172 to urządzenie, które pomoże kompleksowo zadbać o zdrowie naszej jamy ustnej.

Dbanie o higienę jamy ustnej to podstawa!
Irygator zapewnia optymalną higienę jamy ustnej dla całej rodziny. Takie urządzenie ułatwia masaż dziąseł, dokładne oczyszczenie języka oraz kieszonek zębowych. Zęby są idealnie gładkie jak po profesjonalnym czyszczeniu u dentysty! Sama szczoteczka do zębów i płyn do płukania ust to zbyt mało, aby uzyskać taki efekt.
Urządzenie pomaga walczyć z kamieniem nazębnym oraz nalotem na szkliwie powstałym od picia kawy, herbaty, soków owocowych czy przez palenie papierosów. Regularne stosowanie irygatora eliminuje bakterie chorobotwórcze, a w efekcie przyczynia się do zmniejszenia krwawienia dziąseł i eliminacji stanów zapalnych. Masowanie dziąseł poprawi ukrwienie tkanek. Jednoczenie jest to produkt zalecany osobom noszącym stałe aparaty ortodontyczne, ponieważ z łatwością usuwa resztki jedzenia z przestrzeni między zębowych oraz zamków w aparatach.


Specyfikacja techniczna:

  • Producent: Camry
  • Model: CR 2172
  • 7 końcówek: 3 normalne, końcówka do mycia języka, końcówka wysoko ciśnieniowa, końcówka do przyzębia, końcówka ortodontyczna
  • Zdejmowalne wieko
  • 10 ustawień ciśnienia
  • Automatyczne wyłączanie
  • Pojemnik na wodę o pojemności 600ml
  • Zasilanie: 220-240V 50/60Hz
66037
Zaproponuj cenę

Cena podstawowa 158.26 zł

 

* Pola wymagane

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć