Gamepad TRACER Shogun PRO Wireless PS4 Wired PC/PS3

121,59 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 7

Producent: Tracer

Kod EAN: 5907512871256

Kod produktu: 85684

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 1 razy.

Ilość

Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Bezprzewodowy gamepad Tracer Shogun PRO Wireless PS4 | Wired PC/PS3 to idealne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako precyzyjne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów.
NIE DAJ SIĘ POKONAĆ!
Gamepad Tracer to urządzenie niezbędne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Wyposażony jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia niepowtarzalną atmosferę i dynamikę gry. Zastosowana w urządzeniu funkcja wibracji dodatkowo podnosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi, że dokładnie dopasujesz go do rodzaju rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo!


ZAWSZE KOMFORTOWA ROZGRYWKA
Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w dużym stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Bezprzewodowe podłączenie BT z konsolą PS4 zapewni Ci możliwość wygodnej gry z odległości nawet 8 metrów. W przypadku platformy PC lub PS3 wygodne połączenie z domowym sprzętem umożliwia dołączony do zestawu przewód USB. Pad wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu świetnie spełnia swoją rolę podczas wielogodzinnych rozgrywek. Ergonomiczny kształt umożliwia dobre dopasowanie - urządzenie leży w dłoni pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków oraz ich czułość, dostosowana do nowoczesnych, dynamicznych gier, zapewniają precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji.


Specyfikacja
- Kod producenta: TRAJOY47250
- Producent: Tracer
- Długość przewodu): 1,5 m
- Dualpad: 4-kierunkowy
- Funkcja wibracji: tak
- Ilość przycisków: 15
- Transmisja danych: USB


Zestaw zawiera
- Gamepad TRACER Shogun PRO Wireless PS4 | Wired PC/PS3
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


PC CZY KONSOLA?
Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje zarówno z PC oraz PS3 (za pomoca przewodu USB), jak również bezprzewodowo (komunikacja Bluetooth) z konsolą PS4. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami, ale również świetnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy też odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.


Cechy
- Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth z platformą PS4 (przewodowe podłączenie z platformą PC/ PS3)
- Cyfrowy i analogowy tryb pracy (D-INPUT/X-INPUT)
- 4-kierunkowy dualpad, 16 przycisków funkcyjnych
- 6 osiowy czujnik ruchu z akcelerometrem i żyroskopem
- Wbudowany głośnik i stereofoniczne gniazdo słuchawkowe
- 2-punktowy panel dotykowy
- Wbudowana litowa bateria 600 mAh – czas pracy: 4-6h, czas ładowania 2h
- Tryb oszczędzania energii – po 5 min. bezczynności gamepad wchodzi w tryb uśpienia
85684