• Wyprzedaż!

Gamepad TRACER Shogun PRO PC/PS3/PS4

96,86 zł

Dostawa od:  10zł

Dostępność: 11

Producent: Tracer

Kod EAN: 5907512866955

Kod produktu: 85700

Czas dostawy: 2 - 4 dni

Opakowanie zbiorcze: 1

Nasi klienci kupili ten produkt już 10 razy.

Ilość

Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Przewodowy gamepad Tracer Shogun PRO to idealne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako precyzyjne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów.
NIE DAJ SIĘ POKONAĆ!
Gamepad Tracer to urządzenie niezbędne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Wyposażony jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia niepowtarzalną atmosferę i dynamikę gry. Zastosowana w urządzeniu funkcja wibracji dodatkowo podnosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi, że dokładnie dopasujesz go do rodzaju rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo!


ZAWSZE KOMFORTOWA ROZGRYWKA
Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w dużym stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Przewód o długości 1,5 m umożliwia wygodne połączenie z domowym sprzętem. Pad wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu świetnie spełnia swoją rolę podczas wielogodzinnych rozgrywek. Ergonomiczny kształt umożliwia dobre dopasowanie - urządzenie leży w dłoni pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków oraz ich czułość, dostosowana do nowoczesnych, dynamicznych gier, zapewniają precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji.


Specyfikacja
- Kod producenta: TRAJOY46852
- Producent: TRACER
- Długość przewodu: 1,5 m
- Dualpad: 4-kierunkowy
- Funkcja wibracji: tak
- Liczba przycisków: 15
- Transmisja danych: USB


Zestaw zawiera
- Gamepad TRACER Shogun PRO PC/PS3/PS4
- Instrukcja obsługi
- Opakowanie producenta


PC CZY KONSOLA?
Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje zarówno z PC, jak również z konsolami PS3 i PS4, wykorzystując do transmisji sygnału uniwersalne złącze USB. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami, ale również świetnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy też odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.


Cechy
- Funkcja wibracji
- 4-kierunkowy dualpad
- Cyfrowy i analogowy tryb pracy
- 16 przycisków funkcyjnych
- Ergonomiczny kształt umożliwia dobre dopasowanie
- Transmisja danych: USB
85700